yerli tohum

• Konbuyu başlatan burak35
  • Başlangıç tarihi

BosCo

Kıdemli Üye
İkibinli yillardan kalma tohum buldum evde. Sanirim o zamanlarda ayiklayip yedigimiz tohumlar bunlar. Tombala usulu ekip bakmam lazim aslinda da, apartmanda 60lik kabinde nasil olcaksa artik :D

B

burak35

Guest
Kanka çok iyi yapıyorsun çok değil 5/6 sene öncesine kadar çok sağlam yerli cigaralar çıkıyordu ama artık cigaranın ölüsü bile yok piyasada. En kral genetik bile bence o eskilerin yerini tutamaz.
Aynen öyle kardeşim eski ıhlamur kokulu yapış yapış somekler veriyor

B

burak35

Guest
İkibinli yillardan kalma tohum buldum evde. Sanirim o zamanlarda ayiklayip yedigimiz tohumlar bunlar. Tombala usulu ekip bakmam lazim aslinda da, apartmanda 60lik kabinde nasil olcaksa artik :D
Dostum bende 2009 dan kalma tohumlarla geldim şu zamanlara emin ol her yetiştirdiğin sigaranın gözüne güzel gorunenlerini sec tohumlarının her grow da 1 tik daha dehşet oluyor sigaran bende çadır yok 1 odayı kızlara ayırdım 600 lük samsung hoş nin altında meşk ediyorlar

BosCo

Kıdemli Üye
Dostum bende 2009 dan kalma tohumlarla geldim şu zamanlara emin ol her yetiştirdiğin sigaranın gözüne güzel gorunenlerini sec tohumlarının her grow da 1 tik daha dehşet oluyor sigaran bende çadır yok 1 odayı kızlara ayırdım 600 lük samsung hoş nin altında meşk ediyorlar
Simdi baktim, baya var. Tohumlar beyaz ve koyu kahverengi arasi.
Acik renkleri elemem lazim, bakalim sonra duruma gore hareket ederim ;)

B

burak35

Guest
Simdi baktim, baya var. Tohumlar beyaz ve koyu kahverengi arasi.
Acik renkleri elemem lazim, bakalim sonra duruma gore hareket ederim ;)
umarım koyu kahverengi olanlardan bir tanesi disi çıkar da o eski sigaraları tekrardan geliştire geliştire içersin dostum bunu cani gönülden isterim. Dün arkadaş lar geldi oturduk oda hasat edeli 3 hafta 1 ay olucak neredeyse duble gum çalışması yapmıştı tamam koku tad görüntüsü özellikle iyi hoş güzel de sanki biseler eksik kafa hep yarım kalıyor tabu oynarken gittim yatak odasinda bi sigara kivirdim geldim 2 tur donduk yeni daha bayanlar zaten iptal tabu yalan oldu döndü bana dediki bilader **** ellerim titriyor ensemde yanma var bu ne böyle..... yani demek istediğim yerli tohum doğru yetiştirme ışık şu ve besinlerini verirsen seni asla üzmezler bizim yerli geneticler nazlı değiller kaktüs gibi güçlüler dali kir ortadan bağla 3 5 gün sonra topluyo kendini

BosCo

Kıdemli Üye
umarım koyu kahverengi olanlardan bir tanesi disi çıkar da o eski sigaraları tekrardan geliştire geliştire içersin dostum bunu cani gönülden isterim. Dün arkadaş lar geldi oturduk oda hasat edeli 3 hafta 1 ay olucak neredeyse duble gum çalışması yapmıştı tamam koku tad görüntüsü özellikle iyi hoş güzel de sanki biseler eksik kafa hep yarım kalıyor tabu oynarken gittim yatak odasinda bi sigara kivirdim geldim 2 tur donduk yeni daha bayanlar zaten iptal tabu yalan oldu döndü bana dediki bilader **** ellerim titriyor ensemde yanma var bu ne böyle..... yani demek istediğim yerli tohum doğru yetiştirme ışık şu ve besinlerini verirsen seni asla üzmezler bizim yerli geneticler nazlı değiller kaktüs gibi güçlüler dali kir ortadan bağla 3 5 gün sonra topluyo kendini
Kanka seni cok iyi anliyorum.
O yillari o kadar cok özlüyorum ki, simdi mum gibi oluyoruz. Bu tohumlari hafta sonu yasaginda ayiklicam. Dedigin gibi 2, 3 tohumla deneyerek disiyi yakalamak lazim.
Bunlar agir sativa olur, kabin filan yetmez yav :)

B

burak35

Guest
Kanka seni cok iyi anliyorum.
O yillari o kadar cok özlüyorum ki, simdi mum gibi oluyoruz. Bu tohumlari hafta sonu yasaginda ayiklicam. Dedigin gibi 2, 3 tohumla deneyerek disiyi yakalamak lazim.
Bunlar agir sativa olur, kabin filan yetmez yav :)
benim gibi odada yapican kanka 2 2.5 ay veg sağlam bi eğitim bak sonra neler oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 18784

Guest
Yerli tohumu bulsakta eksek. Ah ah eski yıllar ...

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Merhaba abiler kardeşler tohumları kollidal gümüş suyu ile mi bi sonraki sezona aktarıyorsun , geçen sene köfteci ektim herma oldu 3-5 tane tohum verdi bunları eksem bi şansım var mı onun için soruyorum herkese bol şans

B

burak35

Guest
Merhaba abiler kardeşler tohumları kollidal gümüş suyu ile mi bi sonraki sezona aktarıyorsun , geçen sene köfteci ektim herma oldu 3-5 tane tohum verdi bunları eksem bi şansım var mı onun için soruyorum herkese bol şans
Dostum merhaba gümüş suyu olayını hiç uygulamadım ben bu iş gen işi herma olan bitkinden aldığın tohum herma çıkıcaktır yüksek ihtimal fakat yinede denemeye değer sonuçta dışı olan someklerin içinden çıkan tohum u ekip hermayı bulduğun gibi herma olan bitkinin tohumundan da dışı bitkiyi yakalama şansın var bol şanslar

Moderatör tarafında düzenlendi:

BosCo

Kıdemli Üye
Dostum merhaba gümüş suyu olayını hiç uygulamadım ben bu iş gen işi herma olan bitkinden aldığın tohum herma çıkıcaktır yüksek ihtimal fakat yinede denemeye değer sonuçta dışı olan someklerim içinden çıkan tohum u ekip hurmayı bulduğun gibi herma olan bitkinin tohumundan da dışı bitkiyi yakalama şansın var bol şanslar
Deli gibi tohum ayikladigim sigara fena kafalar yasatirdi. Onlar erkekmiydi yani :rolleyes:

B

burak35

Guest
Deli gibi tohum ayikladigim sigara fena kafalar yasatirdi. Onlar erkekmiydi yani :rolleyes:
yok bitkinin tohuma kaçması apayrı bisey bunu istemeyiz zira bitki thc üreteceği yerde tohum yapmaya yönelir torbacilardan aldigin tohumlu dalgalar dan da kafa yaşarsın elbette ama yasadigin kafa neye göre kime gore fena bir kafa

BosCo

Kıdemli Üye
yok bitkinin tohuma kaçması apayrı bisey bunu istemeyiz zira bitki thc üreteceği yerde tohum yapmaya yönelir torbacilardan aldigin tohumlu dalgalar dan da kafa yaşarsın elbette ama yasadigin kafa neye göre kime gore fena bir kafa
Simdiden bahsetmiyorum, eskiden yerli aldigim sigaralar tohumlu ve guzeldi.
Ogrenmeye calisiyorum iste :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****