YETİŞTİRME KONUSUNDA YARDIM

polatx

Yeni üye
merhabalar, 

normal torbacılardan aldığım esrarın tohumlarını ayıklayarak o tohumları ektim yaklaşık 20 tane kök ektim 2 si dişi çıktı ::) diğlerini attım ve bu ikisi üzerinde bakmaya devam ediyorum. şuanda 1 sigara boyundalar ve birinin saksını değiştirip büyük bir saksıya aldım 10ltlik

herhangi bir ışık sistemi vs yok. sadece solucan gübresi ve verimli toprak. bir dişinin saksıyı değiştirirken sadece onda kullanabildim solucan gübresini.

her neyse soruma gelecek olursam. bitkilerim sürekli balkonda ev 9. kat. binanın önü açık sabah öğle ve akşam güneşini almakta başka bir ışık yok. 3 günde bir saksının altından sulamaktayım. alt hazneye su koyup ordan gönderiyorum ki kökleri saksının altına doğru ilerlesin. bu şekilde devam edersem ne kadar süre sonra hasat alırım? sadece hazır su kullanarak suluyorum herhangi bir kimyasal bir sıvı da eklemedim bitki besini türü olarak. bu şekilde thc seviyesi ne kadar olur? bu konu ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. 

bir bez dolap alıp içerisine koysam ve içerisine ışık sistemi yapsam daha mı faydalı olur? yoksa bu şekilde daha mı iyi ?

Paran varsa geç evin içinde yap yaz kış fark etmez ısı herşey senin elinde olur istediğin genetiği işletirsin. Paran yoksa balkonda belirli genetikleri mevsiminde yetiştirirsin.

nightdrive

Yeni üye
Cvp: YETİŞTİRME KONUSUNDA YARDIM

polatx' Alıntı:
merhabalar, 

normal torbacılardan aldığım esrarın tohumlarını ayıklayarak o tohumları ektim yaklaşık 20 tane kök ektim 2 si dişi çıktı ::) diğlerini attım ve bu ikisi üzerinde bakmaya devam ediyorum. şuanda 1 sigara boyundalar ve birinin saksını değiştirip büyük bir saksıya aldım 10ltlik

herhangi bir ışık sistemi vs yok. sadece solucan gübresi ve verimli toprak. bir dişinin saksıyı değiştirirken sadece onda kullanabildim solucan gübresini.

her neyse soruma gelecek olursam. bitkilerim sürekli balkonda ev 9. kat. binanın önü açık sabah öğle ve akşam güneşini almakta başka bir ışık yok. 3 günde bir saksının altından sulamaktayım. alt hazneye su koyup ordan gönderiyorum ki kökleri saksının altına doğru ilerlesin. bu şekilde devam edersem ne kadar süre sonra hasat alırım? sadece hazır su kullanarak suluyorum herhangi bir kimyasal bir sıvı da eklemedim bitki besini türü olarak. bu şekilde thc seviyesi ne kadar olur? bu konu ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. 

bir bez dolap alıp içerisine koysam ve içerisine ışık sistemi yapsam daha mı faydalı olur? yoksa bu şekilde daha mı iyi ?

Sordugun soruların ucu cok acık sorular thc sevıyesını asla bılemeyız cunku genetegı bellı degıl ve ne zaman hasat alıcagınıda anca fotograflar bellı eder ve dışarda yetıstırırsende olur dolaba koysanda.
Ucu acık sorular soruyorsun dostum onun icin tam cevabını veremıyorum

Tomurcuk

Yeni üye
Kökler aşşağaya ilerlesin diye tabağa su doldurmak nasıl bi mantık kardeşim. Kökler yerçekimi etkisiyle zaten aşşağıya ilerler. Yapmayın böyle şeyler nolur :)

W

woms

Guest
cidden nasıl anladın 1 sigara boyundaki bitkilerin cinsiyetini ?

Zeus

Yeni üye
Cvp: YETİŞTİRME KONUSUNDA YARDIM

Konu açmak istemedim aynı konu sayılır yardımınız lazım
12. Haftadayım çiklerin ? yaprakları aşşağı doğru kıvrıldı ilk defa böyle birşey yaptılar ne anlatmaya çalışıyorlar aşşağı kıvrılması ne anlama geliyor yardım lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: