Yetiştiriciliğe giriş

Zbank

Yeni üye
Gerek piyasada ki fiyatlar olsun gerek rezil sigaralar beni yetiştirmeye itiyor fakat daha önce bu konuda hiç araştırmam olmadı öğrenci ve işsiz olduğum için bütçemde düşük kendimce biraz araştırıp elimdeki tohumlarla bir kaç deneme yapmak istiyorum izlemem gereken yol ve başlangıç seviyesi için yapılması gerekenlerle ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum

nightdrive

Yeni üye
Dostum buradan sana tek tek anlatıcak bı durumda arkadas olucagını sanmıyorum hıc arastırma yapmadan bişeyler ogrenemezsın.Forumda bınlerce konu var bıraz araştırma yap ogrenmeye calıs aklına takılanları sor sen dırek 0 dan bıze anlat dıyosun

halil1q

Yeni üye
bir kaç tane cfl ampul al 5-6 tane(beyaz ışık çiçeklenmeye başladığında sarısından alırsın) ne kadar çok o kadar verim,  toprak al 10litre kadar artık çiçekçiden mi alırsın sipariş mi verirsin bilmem marketlerde satılan 10 litrelik sular var ya onların suyunu iç şişesinden de saksı yap altını delmeyi unutma altınada bişey koy suyun akması için fazla su ordan akıcak, etrafını kağıtla folyoyla bişeyle sar kökler ışık almaması lazım çünkü,çiçekçidende rasgele bi gübre alabilirsin çiçeksiz bitkiler için. Sonra tohumu patlat forumda arama kısmına "tohum filizlendirme" yazsan bir ton bilgi var ordan bak tohumu patlat sonrası toprağa atıyon zaten forumda herşey var eğer tohumun regularsa bir kaç tane atsan iyi olur erkek çıkma ihtimali var erkek thc üretmiyor dişi lazım olcak sana sonrasında bol bol vaktin var zaten forumda istediğin her şeyi öğrenebilirsin.Ben ilk growumu böyle yapmıştım almıştık bişiler 1-,5 ay filan 2-3 kişi içtik torbacıdan iyidir bol hasatlar

Ben 1-2 ay forumda dolaşmıştım ondan sonra başladım benim ki minimum bir şeydi imakansız değil.

Zbank

Yeni üye
Cvp: Yetiştiriciliğe giriş

halil1q' Alıntı:
bir kaç tane cfl ampul al 5-6 tane(beyaz ışık çiçeklenmeye başladığında sarısından alırsın) ne kadar çok o kadar verim,  toprak al 10litre kadar artık çiçekçiden mi alırsın sipariş mi verirsin bilmem marketlerde satılan 10 litrelik sular var ya onların suyunu iç şişesinden de saksı yap altını delmeyi unutma altınada bişey koy suyun akması için fazla su ordan akıcak, etrafını kağıtla folyoyla bişeyle sar kökler ışık almaması lazım çünkü,çiçekçidende rasgele bi gübre alabilirsin çiçeksiz bitkiler için. Sonra tohumu patlat forumda arama kısmına "tohum filizlendirme" yazsan bir ton bilgi var ordan bak tohumu patlat sonrası toprağa atıyon zaten forumda herşey var eğer tohumun regularsa bir kaç tane atsan iyi olur erkek çıkma ihtimali var erkek thc üretmiyor dişi lazım olcak sana sonrasında bol bol vaktin var zaten forumda istediğin her şeyi öğrenebilirsin.Ben ilk growumu böyle yapmıştım almıştık bişiler 1-,5 ay filan 2-3 kişi içtik torbacıdan iyidir bol hasatlar

Ben 1-2 ay forumda dolaşmıştım ondan sonra başladım benim ki minimum bir şeydi imakansız değil.

Eyvallah bro cok saol evet forumda fazlasiyla bilgi var ama herkes cok profesyonel yazdigindan pek anlamadim dillerinden saksi isini falan hallettim suan isiklari da yarin halledicem cok tesekkur ederim vakit ayirip yazdigin icin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • universesingularity universesingularity:
    ***** ***** ******* *** ** ***** ** ******* ***** ****** **** **** *** ********* *** ******* ** ***** ******** hahahaha* ** **** ****** ******* **** *** **** ***** ***** **
  • NewGardener NewGardener:
    ** hahahaha**** **** hahahaha** ** ****** ***
  • K kısırlıı:
    ******* ** ***** hahahaha
    ***** ******* ******* **** ****** **
  • D Dr.Organic:
    ***** ****** *** ****** ********* **** ********** *** ***** * ***** ******* ******** hahahaha* ***** ********* ** *********
  • istr istr:
    * **** ** *** *** ********* ** *** ***** ***** **** ******* ***** ***** ***** ******* *** ** ***** ** ******* ***** ****** **** **** *** ********* *** ******* ** ***** ******** hahahaha* ** **** ****** ******* **** *** **** ***** ***** **
    +1
  • istr istr:
    * **** ***** *** ****** hahahaha*
    +2
  • istr istr:
    +1
  • K kısırlıı:
    *** ****** *** ****** hahahaha** **** ****** ******** ****
  • universesingularity universesingularity:
  • istr istr:
  • D Dr.Organic:
    ** *** **