Yola koyulcam ama soruma cevap almam gerek

Arkadaşlar öncelikle iyi günler bu işe yeni başladım bir kaç gündür üst üste sorularım oldu ustalarla da konuştuk az sorarsan daha verimli cevaplar alırsin diye bende öyle yapacaktım ama yola koyulmam için bu soruyu sormam gerek tekrar kusura bakmayın arkadaşlar eksik malzemem kalmadı ışık haricinde benim 2.5 metre kare alanım var 120 w 90 cm ışık önerildi bana 5 adet bu alan için yeterli denildi çimlenme ve çiçeklenme için yeterli denildi ekleme veya cikarma yapmadan çiçekler ihtiyacı olan rengi LED deki renklerden seçer denildi bu ışıklara işinizi gorur denildi rakam da 10 bin TL 5 adet LED ışık sizce arkadaşlar bu ışığı alıp yola koyulmalimiyim hemen tek eskigim ışık çünkü yoksa bu isiklar la olmazmi bana lütfen tecrübeli kisiler bilgi verebilirmi vericeginiz cevaplara göre baslicam veya iptal etcem bu ışığı almayi fotolarida alta koyuyorum cevaplarınız çok ama çok önemli benim için IMG_20220528_214343.jpgIMG_20220528_214323.jpgIMG_20220528_214257.jpg

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Markasi ne oldugu belli olmayan teknik bilgileri olmayan o fiyata o isiklardan vaz gec, o paraya o kabin icin sponsorumuzda cok kaliteli isiklar var, sana forumun isik konusunda en bilgili üyelerinden biri olarak yaziyorum.
Forunlara tikla ana sayfada sagda link var tikala, forum indirimi alacaksin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

higthead

Jolly Green
Güzel dostummm tum sorularına cevapları verdik olması gereken kullanman gereken urunlerın lınklerını attık ama sen fantazi arıyorsun bu ışığı alırsan hiçbirşey yapamazssın birde 10bın tl verıceksın Sana bunu kim önerdi ise uzaklaş ondan. Daha uygunu ve olması gereken ısık havalandırma ve dıger urunlerın lınklerı paylasıldı.

Ben daha başka birşey demiyorum. Yarın öbürgün nasıl olsa konu açıcaksın olmuyor diye Bende sana dicemki dostum sana söyledik dinlemedin=)

Güzel dostummm tum sorularına cevapları verdik olması gereken kullanman gereken urunlerın lınklerını attık ama sen fantazi arıyorsun bu ışığı alırsan hiçbirşey yapamazssın birde 10bın tl verıceksın Sana bunu kim önerdi ise uzaklaş ondan. Daha uygunu ve olması gereken ısık havalandırma ve dıger urunlerın lınklerı paylasıldı.

Ben daha başka birşey demiyorum. Yarın öbürgün nasıl olsa konu açıcaksın olmuyor diye Bende sana dicemki dostum sana söyledik dinlemedin=)
Evet ustam hepsni cevapladin verdigin ışık firmasına da baktım ve onerdigin isigada baktım gelmesine 15 gün vardı biraz da pahalıydı bende beklemek istemedim ama yanlis tercih yaptım heralde bu ışıkla direk iptal ettim şuan ilgilenmicem bununla dhaa öyle dediğin için

C

Canna

Guest
Benim kim oldugumu merak edersen kullanicalara bir bak, ben sadece senin gibi bir üyeyim ama cok bilgili.:DBirazda dötü kalmis bir üye:D

higthead

Jolly Green
Dostum ısık harıc urunlerını aldın kurdun ettın tohumu fılızlendırdın ettın zaten 10-15 gunu bulucak =))). Acelen var ise acelen oldugu ıcın bu ısıgı paylasıyorum googleled/project/fc4800-bitki-yetistirme-lambasi/

Ama tabıkı sponsorumuz garden garage ısıgı kadar olmaz. acele edıyosun ama yukarıda yazdıgım gıbı urunlerı bugun alsan etsen tohumları fılızlendırsen 15 gunu bulur tam saksılara alman=)

Markasi ne oldugu belli olmayan teknik bilgileri olmayan o fiyata o isiklardan vaz gec, o paraya o kabin icin sponsorumuzda cok kaliteli isiklar var, sana forumun isik konusunda en bilgili üyelerinden biri olarak yaziyorum.
Tesekurler ilgilendiniz için simdi bakıyorum ışıklara

Dostum ısık harıc urunlerını aldın kurdun ettın tohumu fılızlendırdın ettın zaten 10-15 gunu bulucak =))). Acelen var ise acelen oldugu ıcın bu ısıgı paylasıyorum googleled/project/fc4800-bitki-yetistirme-lambasi/

Ama tabıkı sponsorumuz garden garage ısıgı kadar olmaz. acele edıyosun ama yukarıda yazdıgım gıbı urunlerı bugun alsan etsen tohumları fılızlendırsen 15 gunu bulur tam saksılara alman=)
Doğru diyorsunuz ustam ben burdan alim en iyisi sizin tecrübeleriniz önemli. Paramızı boş yere çar cur etmeyeyim belli olmayan yerlerde

C

Canna

Guest
Doğru diyorsunuz ustam ben burdan alim en iyisi sizin tecrübeleriniz önemli. Paramızı boş yere çar cur etmeyeyim belli olmayan yerlerde
Dostum biz keyifciyiz, bizim gibi keycilere yardim etmek ve onlari torbcidan kurtarmak bize huzur veriyor. Hic bir bekletimiz olmadan, yetistir, ne ictigini bil saglikli kal, bak keyfine :D

Dostum Napıyorsan yap 3 demırbasını acıl al dovız kuru artıyor her gecen gun fıyatlar artıyor.
Tamam

Ustam garden garage de onercegin ışık hangisidir alanım dediğim gibi 2.5 metre kare şunu al senin işini fazlasıyla görür diceniz ışık

Evet usta paramız boş yere gitcekti sizlere sormasam

higthead

Jolly Green
adet mıktarı ne olucak? spider kullanamayız o alana ınce uzun oldugu ıcın.

https://www.gardensgarage.com

iletişime gec forumdan oldugunu soyle alanını soyle nokta atısı yapıcaklardır. tahmınımce 2-3 adet 240 spıder olmayan onerıcekler. Sen ıletısıme geç hemen danış

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
    ** ***** ******* * ***** ***** ****** ***** *** ***** ****** ******* ******* ******** *** ***** *****
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco: