yorumlarnizi beklerim ustalar üstadlar abiler

Güzel kafa

Yeni üye
Şimdi ben geçen günde yazdım bir buçuk ay oldu çiçeği diktim ama fazla büyümedi ama burdan bı usta sağolsun bana bazı şeyler söyledi yaptım iyi geldi ben bunun farkına vardım ama burda bir haftadır yağmur yağıyor ve öğlene kadar çok iyi güneş alıyor ama öğleden sonra hava bulutlu oluyor abiler sizce bir zararı olurmu veya ne yapmam gerekiyor çok çaresiz kaldım maddi durumum da el vermediği için kabin yapamıyorum lütfen yardım edin

Güzel kafa

Yeni üye
Sen durumu fotoyla bilgilendirme yaparsın tekrar yardımcı oluruz
Eyvallah usta sağol foto geliyor şimdi birde beni kelle uçurma diye bir şey var onun hakkında bilgi verir misin ne zaman kesmem gerek hızlı çiçeklenme olsun diye yada yapraklarını mi kesmem lazım çok soru soruyorum ama bu konulara baya yabancıyım evet sitede baya bilgi var ama benim anladığım dilde yazılmamış o yüzden soruyorum kusura bakma

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kelle alma çiçeyim enüstündeki filizin dibinden kesilir yaprakla uraşma yaprak budaması çiçekte smekleri kapatanlar alınır toping diye yaz internete yotube görürsün çiçekten önce yapılır bitkinin anadal ana sömek sayısını artırmak için yapılır dışarda fazla zanın kalmadı yapıcaksan araştır elini çabuktut budama ve toping bitkiyi strese sokar büyümeyi yavaşlatır aklında olsun

Güzel kafa

Yeni üye
Kelle alma çiçeyim enüstündeki filizin dibinden kesilir yaprakla uraşma yaprak budaması çiçekte smekleri kapatanlar alınır toping diye yaz internete yotube görürsün çiçekten önce yapılır bitkinin anadal ana sömek sayısını artırmak için yapılır dışarda fazla zanın kalmadı yapıcaksan araştır elini çabuktut budama ve toping bitkiyi strese sokar büyümeyi yavaşlatır aklında olsun
Usta sağol ama YouTube ye yazdım topink diye oda sıvı gübre yumurtadan gübre nasıl yapılır onu gösteriyor

Güzel kafa

Yeni üye
En üst boğum dibinden kes. Okadar kanka
Abi son olarak bir şey sorcam şimdi biraz araştırdım güvercin gübresi diyorlar bunu şerbet olarak verdiğin zaman çok iyi geliyormuş sen nedersin abi yapayım mı yoksa normal damacana suyu ve elmalı sirkeli suyla devam mı edeyim yani bide boyu kısa kalması için birşey yapılabilir mi biliyorum yine çok sordum ama gerçekten baya bilgiye ihtiyacım var abim benim simdiden teşekkür ederim:)

OttoMan347

√SEFİR√
Kısa kalması için LST yaz youtube görürsün eğitim verip sağa sola doğru büyümesini sağlamak amaçlı yapılıyor

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Cannbis topin yaz bulursun gübresiz olmaz kuş gübreside olur ben hiç kullanmadım kullanan arkadaşlar bilir doğal gurubu bilen arkadaşlar @OttoMan47 doğal gurubunu bilir ben sana hem doğal hem uvuz olan biobiz tavsiye ederim ilk başta bio grow ve actıvera seni çiçeye götürür çiçekte biobloom ve topmax eklersen ve bide küçük bi yarasa hasat ettirir ilk yazdım ikisini önce alırsın çiçeye girincede sonraki üçünü çok üzmez seni maddi olarak yrasayı bloom olarak alıcan

Güzel kafa

Yeni üye
Çok şükür fotoğraf yükledim abi bı bakın size zahmet birşey cikarmi erkek mi dişimi şimdi birşey belli olurmu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
    ***** ********* ***** hahahaha ***** * ****** ******* ******** *** ***** ********* **** **** ******** ********* ********** ****** hahahaha*
  • M Marryhuana:
    ******* ****** ***** **** hahahaha*** **** ********* **** ***** *** **** ** ** ***** **** **********
  • S sharkek:
    **** ** ***** **** ******* ****** ** ****** *** hahahaha****
  • S sharkek:
    ** ****** **** ** ***** ********* **** ** **** ********* ***** **
  • M Marryhuana:
    ***** ****** *** * ***** ******** **** **** hahahaha*
  • S sharkek:
    ********* hahahaha** **** hahahaha**** ***** ********* ********** **** *** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahaha** ***** hahahaha** ******** ******
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
    ***** ******** ********** ** ******* hahahaha**** **** ***** *********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    ******** **** ********** **** **** ********* ** hahahaha** ******** *** * ********* ******** ********* ****** ***** ******* ********
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    M Marryhuana: ***