Yurt disina sigara goturmek

dougy

Üye
yurtdışına köpek maması paketinde hesabı güzelce paketleyip 4 5kg eşya yollasam almanyaya paket olur muyum ?

cemsid

Üye
Tabiki goturmemek daha güvenlidir ama 3 gr dan da bise olmaz hocam sanki
Dostum bana kalsa her yere götürelim. Sigara goturemiyorum diye bir kaç kez gideceğim yerleri bile etmisligim var :) ben genelde bu yolu deniyorum. Bir arkadaşım vaks kutusuna koyup götürüyor. Mesele koku ve xr de çıkmaması. Reçel içine koymuslugumda var. Arkadaşların dediği gibi sıvı bir şeyin içinde katı xray de çıkabilir.( Bana hiç denk gelmedi ama, gelmeyeceği anlamına gelmez ) . Ben olsam bir reçel vb bir şey içine koyarım ya da dediğim gibi şampuan. Sen içine hangisi siniyorsa öyle yap. Üstunde götürmekte bir seçenek ama hiç denemedim. Deneyip başarılı olmuş arkadaşlar deneyimini yazmış. Bu işler bir de şansa kaliyor artık. Ama tabi essegi sağlam kazığa bağlayalım, gerisini Allah'a bırakalım :)

Petrucci

Yeni üye
İngiltereye gittim.Buradakiler sıkıntı dedi diye götürmedim.Sana yemin ediyorum ipine takan olmadı.Ceblerimde yarım sigara paketi,saçma sapan ıvır zıvırlar vardı. tasaklarına sok götür.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****