Yurtdışından Thc içeren E-sigara Likiti

Who am I

Yeni üye
Merhabalar herkese. Kafama takılan bir durum var belki tecrübe eden vardır diye bir sorum olacak. Elektronik sigara kullanıcısıyım ve internette dolaşırken yurtdışında thc concantrate ile yapılmış elektronik sigara likiti satıldığını gördüm. Okuduğum yorumlara bakılırsa etkisi hemen hemen joint içimi ile aynı. Her neyse sorum şu ki, eğer sipariş edersem gümrükte sorun çıkar mı yani esrar ile uzaktan yakından alakası yok görünüm olarak sadece elektronik sigara üst kısmının içine doldurulmuş 0.5 mg lik bir yağ. Sizce gümrük olayı ne olur ve deneyim eden var mi? Teşekkürler

denizdeniz

Yeni üye
Cvp: Yurtdışından Thc içeren E-sigara Likiti

e.sigara/likit/batarya/pil/cep telefonu/kozmetik ürünler/silah/alkol vs...
gümrükten geçmez!

Who am I

Yeni üye

denizdeniz' Alıntı:
e.sigara/likit/batarya/pil/cep telefonu/kozmetik ürünler/silah/alkol vs...
gümrükten geçme
Ya ben farklı ülkede yaşıyorum ya da siz yanlış biliyorsunuz. Elektronik sigara, likit ve pil  geçen ürünler gümrükten. Kaç kere sipariş verdim gayette hepsi geçti. Derseniz ki yeni yasa o zaman bir şey diyemem.

Adobe123

Yeni üye
gümrüğün durumuna bağlı usta o . bıçak geçmez telefon geçmez o geçmez bu geçmez diyoruz. senin gusül abdesti duruma baglı geçiyor bunlar. sıvı geçirme işi sıkıntılı diye biliyorum ha yakalarlarsa daha sıkıntı çıkarırsana bu .uçakla falan yanında getirsen belki sıkıntı olmazda

asukacs

Üye

Ya ben farklı ülkede yaşıyorum ya da siz yanlış biliyorsunuz. Elektronik sigara, likit ve pil geçen ürünler gümrükten. Kaç kere sipariş verdim gayette hepsi geçti. Derseniz ki yeni yasa o zaman bir şey diyemem.
Nasıl alcez reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...