Zamanı geldi mi

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Eline emeğine sağlık biraderim,çok güzel gozukuyorlar karanlığa almadan önce son bı trikom incelemesi yaparız sonrası karanlık bı sonrası da en güzel aşama hasat zamanı :)

Kuşcu

Üye
Eline emeğine sağlık biraderim,çok güzel gozukuyorlar karanlığa almadan önce son bı trikom incelemesi yaparız sonrası karanlık bı sonrası da en güzel aşama hasat zamanı :)
Tamam dostum dediğin gibi devam artık bitsin da bitmek bilmedi:) kabinde 2tanede lemon haze var onlarında az zamanı kaldı saygılar baştacısın

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Tamam dostum dediğin gibi devam artık bitsin da bitmek bilmedi:) kabinde 2tanede lemon haze var onlarında az zamanı kaldı saygılar baştacısın
Basın gözün var olsun kanka,emeklerinin karşılığını alınca asıl o zaman başlıyor grow sevdası :) buralardayız,ne zaman aklına takılan bir şey olur her daim sor çekinme.Kolay gelsin.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka bunları karanlığa al artık flushu atmış olman lazım,sonrada karanlık sonrası vur baltayi gitsin bitti gitti :D

dostlar bişey sorucam bu arada tricomlara bakmayı bu konuda öğrendim farkındaysanız ben normalde ürünü maf edicektim bu hafta sonu kesecektim 40x mikroskop aldım idare eder zamanla alırım :) öyle değilmiş öğrettiniz sağolun @Freew0rm
bende sonlara doğru yaklaştım 2/3 haftam kaldı gibi ben 2 gübreli 1 boş veriyordum aynen böyle 2 ye 1 devam edicem dimi yoksa son haftalarda gübreye dayanmak gibi bi mantık varmı boş sulamayı es mi geçiyoruz acaba sağolun :)
bu arada bol dumanların olsun dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • P Piranaa:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • P Piranaa:
    **** ********* *** ******** **** hahahaha ********
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ****** ******** ***** ******* **** ***** ***** ******* ********* *** ***** ********** * ******
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ** ****** ******** ***** ****** *** **** ** ***** ******** **** ** **** *** ****** ** ********* *** ****** ********* ***** ***
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ****** ******** ** ***** ****** ******** ***** ******* **** ***** ***** ******* ********* *** ***** ********** * ******
  • P Piranaa:
    **** ****** ***** ******* ******** hahahaha* **********
  • P Piranaa:
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ******* ****** ***** **** ****** *** ****** ******** ** ***** *** ** ****** ******** ***** ****** *** **** ** ***** ******** **** ** **** *** ****** ** ********* *** ****** ***
  • Emmy Emmy:
    ********** ******** ****** ****** ****** **** **** *** ******* ******* ****** ***** **** ****** *** ****** ******** **
    +1
  • P Piranaa:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ********* ******* hahahaha*** ******* hahahaha** ******** ***** ********** **** ***** ********* *** hahahaha ***** ** **** ********* ******* **** ****** ***** ******* ******** hahahaha* **********
  • Emmy Emmy:
  • Night owl Night owl:
    *** ****** *** ****** ** ******** *** ********* ********* ********** ******** ****** ****** ****** **** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • P Piranaa:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • E eagle54:
    hahahaha*****
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Emmy Emmy:
    *** ********** hahahaha* ***** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    kawinnnz kawinnnz: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...