Zararı olur mu?

Cashh

Doktor
Arkadaşlar sizce Buhar makinası den sızan sömeğe giden nemin zararı olur mu kabinde ben 47 çiçekte olan auto son haftasında diğeri photo ve nem verdiğim iki yeni çiçek. Nemi az geldiği için iki kök kurudu canlanır diye nem verdim. Yedek attım peçeteye gerçi canlanmazsa diye. Şimdi hasata son on gün şişen sömeğe pet ten sızıp gelen nem buharı zarar verir mi sorduğum bu fikriniz nedir?

https://ibb.co/G38r3PS

higthead

Jolly Green
Bloomda olan bitkiye yüksek nem gider ise sömekler fazla sıkı olmaz ve dolmaz. Setup ında ufak sızmadan bahsetmişssin ondan birşey olmaz çünkü alanın hava hacmine o ufak sızıntı yetmez yani nemi yükseltmeye yetmez. Sadece ufak sızıntı direk olarak bloomdaki bitkine değmesin.

Cashh

Doktor
Bloomda olan bitkiye yüksek nem gider ise sömekler fazla sıkı olmaz ve dolmaz. Setup ında ufak sızmadan bahsetmişssin ondan birşey olmaz çünkü alanın hava hacmine o ufak sızıntı yetmez yani nemi yükseltmeye yetmez. Sadece ufak sızıntı direk olarak bloomdaki bitkine değmesin.
Açıklayıcı oldu kanka teşekkür ederim. Tamamdır ❤️

Cashh

Doktor
Kanka bir şey sorayım. Yazın 15 günde bir 15 günlüğüne köye girmem gerekecek yaz boyunca. Çiçeği 15 gün sulama nın bir yolu varmı ben yokken? Serum aparatı ile yaptım daha önce ama geldiğimde damlama durmuştu senin bir fikrin var mı

higthead

Jolly Green
Dostum 15 gün çok sıkıntı timerlı sulama cihazları var ama bu sefer ph aralıgını sabıtleyemıceksın yanı atıyorum bugun gıttın 3 gun sonra suladı ondan sonrakı sulaman 6.gun dıyelım 6.gune kadar ph ın bozulucak dengesızlesıcek ve sorun yaratıcak. En güzeli çok güvenebişldiğin bı akraban veya neyse bırısı varsa goruntulu arayarak uzaktan tarıf ederek sulatman.

Cashh

Doktor
Dostum 15 gün çok sıkıntı timerlı sulama cihazları var ama bu sefer ph aralıgını sabıtleyemıceksın yanı atıyorum bugun gıttın 3 gun sonra suladı ondan sonrakı sulaman 6.gun dıyelım 6.gune kadar ph ın bozulucak dengesızlesıcek ve sorun yaratıcak. En güzeli çok güvenebişldiğin bı akraban veya neyse bırısı varsa goruntulu arayarak uzaktan tarıf ederek sulatman.
Kanka açıkçası şu an ki grow da da ph takip etmiyorum çünkü şebekeden gelen su ne yüksek ne düşük üç gün dinlendirip veriyorum gayet iyi besleniyor herhangi bir besin kitlenmesi de yok. Öncesinde serum aparatını damlamaya ayarlıyorum bir damacana ya bağlayıp şıp şıp damlıyor kurumuyor aşırı sulanmıyor Du daha iyi bir yöntem varsa sen bilirsin diye düşündüm

higthead

Jolly Green
Dostum google musluk timer yaz damacanayı bel hıza yukarısına al ters cevir hortum veya herne ise timer a bagla kaç saniye sulucaksa hem zamanını gır hemde kac sanıye acık kalıcaksa onu gır hergun o saatlerde otomatık sulasın.

Cashh

Doktor
Dostum google musluk timer yaz damacanayı bel hıza yukarısına al ters cevir hortum veya herne ise timer a bagla kaç saniye sulucaksa hem zamanını gır hemde kac sanıye acık kalıcaksa onu gır hergun o saatlerde otomatık sulasın.
Hemen bakıyorum dostum ve çok teşekkür ediyorum her zaman çözüm insanısın ❤️

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ******** ***** **
    ********* *** ***** **** **** **** hahahaha****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******* ****** ******* ** hahahaha** ***** **** **** ***** **
    +1
    *** ****** ******* * ***** ********* ******** ********* ********* ***** ******** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******* **** hahahaha **
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    hahahaha**** ** ******** ****** * ***** **** *** **** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** ** *** ********* ***** ***** ** **** ******** **
    * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha*** * ***** **** **** ***** ***
    *** ***** ** ****** *** **
    ****** *** ******* *** ***** *** ****** ***** **** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    TroubleStyla TroubleStyla: hahahahahahahaha