Zayif bitki

convik

Doktor
Arkadaşlar yazmış ama bir ihtimal saksın da ufak bir şey benim tahminim. Fotoda görünmüyor.

DTK

Üye
Işıktan ve gübrelerden biraz sıkıntı çekmişsin gibi kanka tecrübe olmuş sana da bidahakine daha güçlü bir ışıkla ve gübreyi daha kontrollü vererek pH ayarlayarak daha iyi sonuçlar alabilirsin diye düşünüyorum

Anthony7

Üye
Akvaryum ledi dusuk wolt oluyor bende ilk growumda 2 haftalik periyotta kullaniyordum sonrasinda cob led e geciyordum 150w cob led yetiyor tek bitkiye bidahaki growa ayarlarsan farki sende gorursun.

Fazla ısıya ve ışığa maruz kalmış gibi durumu var düzensiz sulama ve saksi değişim zamanı dengeli değil gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **