Zeuxe kabin kullanan var mı ?

esfanet

Yeni üye
Kankalar 150x150 kabin araştırırken zeuxe markasını gördüm fiyatları çok ucuz geldi kullanan bilen varsa yorumlarınızı rica ediyorum.

Merciless

Yeni üye
Ben 120 x 120 aldım güzel kullanışlı yalnız Demir çubukları çabuk paslanma yapıyor bilgin olsun. Ben yapmadım ama alırsan kurulumu yapmadan demirlerini sprey boya ile boya daha uzun ömürlü olabilir diye düşünüyorum.

istr

Ordinaryüs
Bi baktım şimdi myları da diamond değil yani su lekesi vb çok tutar ve sararma yapar. Boyutlara göre fiyatlar çok iyi ama kullandıkça performans düşer gibime geldi

Son düzenleme:

Didrug

Üye
Kankalar 150x150 kabin araştırırken zeuxe markasını gördüm fiyatları çok ucuz geldi kullanan bilen varsa yorumlarınızı rica ediyorum.
fiyat performans ürünü eğer bütçen varsa 1500 2000 tl fazla verip daha kaliteli bir ürün almanı öneririm ben 120x120 olanını 2 3 aydır kullanıyorum şu ana kadar rahatsızlığını çekmedim kabin iskelet geçişleri biraz zayıf olmuş fakat geçiş noktalarını bant ile sıkılaştırıp öyle geçişlerini yaparsan bayağı sağlamlaşıyor

Didrug

Üye
Yani anlayacağın bi ürüne para verip spreyle boyayıp bantla sağlamlaştırmaktansa az daha para ver tak çalıştır kankam
aynen öyle 2000-2500 tl fazla verip daha kaliteli ürünler alabilirsin fakat bütçem yok illa da bunu alabilirim dersen Zeuxe'yi de da hor kullanılmadığı taktirde uzun süre kullanırsın

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ****** ****** ********* *** hahahaha *** hahahaha* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ** ******** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** ****** *** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ******* ****** *** ****** ****** ******* ******** ***** ******* ***** ****** ******** **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* hahahaha* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ********* ********** ********* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ******* ********* *** ****** ******* hahahaha** *** **** *** ******** *** ********* ********* ****** *** ******* ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ******* **** ***** ****** ********** ****** ******* ** ** ***** ****** ******* ******* * *** ********* ********** *** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* hahahaha* ******* *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ***** ******* ****** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
  • Night owl Night owl:
  • C ceroot:
    C ceroot: ********