İlk Grow, Hawaii Auto ve Kimliği Belirsiz Arkadaşlar

Kankalar selam, ilk grow denemem. küçük olan 4 tanesi hawai auto diğer 4ü premium köfteciden çıkan çocuklar ve dişi mi henüz belli değil. erkek çıkanı öldürücez dişi gelirse de duruma göre başka yere alıcam. köfteciler iki hafta bez saksıdaki bir hafta diğerleri de on gün oldu topraktan çıkalı. bez saksıdakini bardaktan direk saksıya aldım diğerlerini biraz daha ilerleyen dönemde almayı düşünüyorum. bez saksıdaki güzel gelişirse direk bez saksıda başlıycam artık.

sistemi yeni bitirdim sayılır 3-4 gün oldu. ilk başlarda nemle ortamı da sağlamak adına biraz fazla sulamıştım saksılardan az bir şey akacak kadar . Fanlar olmadan toprağı kurutmak biraz zor oldu şimdi az az saksı kenarlarından yapıyorum sulamayı. ilk gübreleme 3-4 gün önce o AN nin grow a b, vodoo juice, b52, cal mag verdim birer ml toparlanmaları için. çiçeklenme dönemi için carboload ve overdrive da mevcut elimde. Tecrübeli kankalar yorumlarsa sevinirim sanki biraz cılız geldiler bugün desteklerini falan attım bakalım.

ışık olarak şuan 400w cob led var çiçeklenmede +500w verip 900u bulmayı düşünüyorum 20/4 ışıklanma süresi. sağ üstteki küçük olan çok ısı stresine girdi yaprakları küçük kalmıştı o da toparlıyor yavaştan gibi. sol üst köşedeki 3 yaprak olanı anlamadım neden 3 yaprak ve küçüklüğünden beri hep yukarı doğru duruyor ama kenarlarında çok bir kıvrılma tırtıklaşma yok. arada güncellerim kankalar desteğini esirgemeyin

bir de bu yaprakti lekenin sebebi nedir kankalar diğer hiç birinde yok gübreli sulama yapmadan önce çıkmıştı

Son düzenleme:

Chaos

Yeni üye
calmag le diğer gübreleri aynı anda verme kanka besin kilitlenmesine yol açtığı söyleniyor bi çok yetiştirici calmag verdikten sonra 1 temiz sulama yapıyor. AN nin setini bende kullanıyorum coco medyada ve çok memnunum köklenme için vodoo + pirhana tavsiye ederim faydasını görüyorum çiçeklenme içinde big bud ilave edebilirsin

calmag le diğer gübreleri aynı anda verme kanka besin kilitlenmesine yol açtığı söyleniyor bi çok yetiştirici calmag verdikten sonra 1 temiz sulama yapıyor. AN nin setini bende kullanıyorum coco medyada ve çok memnunum köklenme için vodoo + pirhana tavsiye ederim faydasını görüyorum çiçeklenme içinde big bud ilave edebilirsin
elimde carboload var ama big bud iyi olur diyorsan alırım ondan da. ilk gübreli sulama diye verdim kanka zaten ihtiyaç görmedikçe tekrar calmag vermiycem. çeşme suyu bizim buranın çok kireçli o yüzden çekiniyorum aslında dinlendirmek kesin çözüm olursa öyle yapayım

2MoreWeeks

Doktor
Kankacım aşırı sulamadan başka problemin yok. Bu da büyük bir problem zaten. Fakat telaşa gerek yok. gelişme kaydetmişler. Autolar ilk 3 hafta minicik olur zaten, bir anda boy atarlar.

Cal-mag'i at kenara dursun. hiç kullanma. Çadır kadar bitkin olacak ki topraktaki cal-mag yetersiz gelsin, bu boydaki bitkiler topraktaki toz zerreciklerinden bile cal-mag alırlar. Bu gübre hidrofonik ve coco grow'larında zaruri.

Elindeki gübreler şa-ha-ne!

Tang'ın auto tablosunu takip etmeni öneririm. Sadece Sensi Bloom A+B alman yeterli olacak. Bu kadar çok auto'n varken, aşağıdaki konuyu yalayıp yutmanı tavsiye ederim. Bi altına da orjinalini bırakıyorum, umarım ingilizcen vardır.

Kankacım aşırı sulamadan başka problemin yok. Bu da büyük bir problem zaten. Fakat telaşa gerek yok. gelişme kaydetmişler. Autolar ilk 3 hafta minicik olur zaten, bir anda boy atarlar.

Cal-mag'i at kenara dursun. hiç kullanma. Çadır kadar bitkin olacak ki topraktaki cal-mag yetersiz gelsin, bu boydaki bitkiler topraktaki toz zerreciklerinden bile cal-mag alırlar. Bu gübre hidrofonik ve coco grow'larında zaruri.

Elindeki gübreler şa-ha-ne!

Tang'ın auto tablosunu takip etmeni öneririm. Sadece Sensi Bloom A+B alman yeterli olacak. Bu kadar çok auto'n varken, aşağıdaki konuyu yalayıp yutmanı tavsiye ederim. Bi altına da orjinalini bırakıyorum, umarım ingilizcen vardır.

sağol kankam teşekkür ederim değerli yorumun için

S

silas

Guest
Işığı ilk 20 cm daha sonra sıcaklığı ve ısı stresini kontrol ederek yaklaştır, yeni saksılara aktarırken gövdenin fazladan uzayan kısımlarını toprakla kapat destekle. Kullandığın torfun içinde bir miktar gübre var yapraklardaki lekelerin sebebi bu, bitkinin toprağa ve suyun ph'ına alışma sürecidir önemli değil. Bol hasatlar

Işığı ilk 20 cm daha sonra sıcaklığı ve ısı stresini kontrol ederek yaklaştır, yeni saksılara aktarırken gövdenin fazladan uzayan kısımlarını toprakla kapat destekle. Kullandığın torfun içinde bir miktar gübre var yapraklardaki lekelerin sebebi bu, bitkinin toprağa ve suyun ph'ına alışma sürecidir önemli değil. Bol hasatlar
sağol kanka. haftasonuna kadar biraz sıcaklıkla savaşıcam. dış hava 36 derece nem 19larda. hava girişini dışardan aldığım için dengelemek biraz uğraştırıyor böyle absürt günlerde. nem makinesi ve klima sürekli açık. şu iki günü atlatıp hemen indiriyorum ışığı. ortam olarak yazmayı unutmuşum biobizz light mix ve coco karışımı kullanıyorum bir parça lightmix ağırlıklı. ph ölçen alet de sipariş etmiştim zaten henüz gelmedi artık carrefuar su alıp onlada kontrol edip öyle devam edicem teşekkürler yorumun için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: