Çalışan Buzdolabının içinde İndoor

bisictirol

Yeni üye
Selam kankalar. Başlıkta gördüğünüz üzere çalışan bir buzdolabının içine sistem kurmayı planlıyorum. Neden böyle bişey yapmak istiyorsun diyenleri duyar gibiyim. Antalyada yaşıyorum ve 600w hps lambaya sahibim. Anlıycağınız ciddi bir ısı problemim var. Klimalar ateş pahası zaten o konuya hiç girmiyorum.

Planladığım şey şu. Buzdolabının 6 kademelik ayarını en düşük olan 1e çekicem ve zaten hava giriş çıkışı için fanlar ekliyeceğim için aşırı soğuk olucağını düşünmüyorum.
Yada 2. bir plan olarak alt tarafın motorunu iptal edip buzluk kısmından alt tarafa ufak bir delik açıp ordan soğutmayı sağlayabilirim.

Yabancı sitelerde yaptığını söyleyen bi kaç kişinin yazısını gördüm. Fakat nasıl yaptıklarına dair en ufak bir şey bile yok.

Düşünceme dair en ufak bir fikriniz bile varsa yorum yazarsanız çok sevinirim.
Elektronikten anlayan arkadaşlardan özellikle destek bekliyorum.

Kanka

Administrator
Yönetici
Bu konuyu bende bır suredır araştırıyorum youtubede bununla ılgılı cok detaylı vıdeolar bulabılırsın ama bence 600w dolap ıcın cok sıcak olur , sonucta sıcak tencere bıle konmuyorken 600w nın ısısı dolap ıcın sağlıklı bır iş cıkartmaz bence

Jebitta

Yeni üye
Hacım selamlar,

Hava giriş çıkışını nasıl sağlamayı düşünüyorsun dolap çalışırken? Var mı bir yolu?

cannabis16

Ordinaryüs
akıl mantık işi değil bu..

hiç böyle ütopik şeylere kafa yorma.. bi de 600w ışıkla o dolap içinde olacak iş değil..
klima olan bir odada nasıl grow yaparıma yor kafanı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ** ***** ********* ***** ****** ********** ******* hahahaha**** **** ******** * ****
  • B Bekibekir:
  • L Lew4nd0w5k1:
    *** **** ***** ** **** ** ***** ******** ********** ******* ****** ******** ****** ***** ********** **** ***** hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Narkotik Narkotik:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ***** ****** **** ***** ** ******** ***** hahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    ****** ** ******* ********** **** ****** *** * **** ******* ******* ***** ******** ******** ******** *******
  • B Bekibekir:
    ***** hahahaha******* * ********* ******* ** **** ********** ****** ****** ***** *** **** hahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    ******** ***** ** *** ****** ***** hahahaha ********* **** hahahaha ********* ***** hahahaha ********* ***** hahahaha ********* **** hahahaha* ********* ****** ****** hahahaha* ********* ******** hahahaha* ********* ********* hahahaha* ********* **** *** hahahaha* ********* ********** hahahaha** ********* *** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha** ********* ********* hahahaha** ********* *** ********* hahahaha** ********* ****** ***** hahahaha** ********* *** ****** * hahahaha** ********* ******** ******** *
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** *** ****** ******* ***** ****** ** ******* ********** **** ****** *** * **** ******* ******* ***** ******** ******** ******** *******
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • B Bekibekir:
  • B Bekibekir:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ** ***** ***** ********
  • Narkotik Narkotik:
  • B Bekibekir:
  • B Bekibekir:
    **** ***** ****** **** hahahaha
  • B Bekibekir:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** **** ******* ***** **** *** ***** ******** *** ****** ****** ******* ****
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* *** ******* ****** *** *** ** hahahaha**
  • Narkotik Narkotik:
  • R reviens:
    ******* hahahaha ****** *** ******** **** *** ****** *** ***** * ********* ** ****** ********* ********** ******* ** ******** ********** ***** **** ** ****** ******* *** ****** ** hahahaha**** ********** **** *******
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: *** ***** ********