Çiçeğemi girmişler? Kesin dişimiler?

Legend86

Müptezel
Tebrik ederim. Bu bitgiye stresden daha fazlası olmuş amma) yukarıda detaylı yazmışım ilgini çekerse bakarsın.
Okudum kardeş, nem ısı problemi ile veya ışıkla alakalı olacak bir şey olsaydı benim 33 günlük çiçeklerim, hiç büyümezdi topping eğitimlerini bile yaptım, hatta 3 boğuma gelmiş iken 2 boğumdan kestim ısı desen düşük nem idare eder hava girişi pek yok

SpaceX

Üye
Okudum kardeş, nem ısı problemi ile veya ışıkla alakalı olacak bir şey olsaydı benim 33 günlük çiçeklerim, hiç büyümezdi topping eğitimlerini bile yaptım, hatta 3 boğuma gelmiş iken 2 boğumdan kestim ısı desen düşük nem idare eder hava girişi pek yok
Tilki kuyruk bitkiye normal photo gibi bakmamız yeterlimi? Ben bu konunu pek araştırmadım.

Legend86

Müptezel
Tilki kuyruk bitkiye normal photo gibi bakmamız yeterlimi? Ben bu konunu pek araştırmadım.
Tilki kuyruğunun ben minicik olanınıda gördüm 1,5 metre olanını da, küçük gördüklerim ağustos da sömekteydi, uzun olanlar eylül ortalaroydı bitmesine 3 hafta vardı, auto da var fotoperiyot da var demek ki, arkadaşın ağacıydı, o zamanlar gençtik auto fotoperiyot bilgimiz yoktu

SpaceX

Üye
Tilki kuyruğunun ben minicik olanınıda gördüm 1,5 metre olanını da, küçük gördüklerim ağustos da sömekteydi, uzun olanlar eylül ortalaroydı bitmesine 3 hafta vardı, auto da var fotoperiyot da var demek ki, arkadaşın ağacıydı, o zamanlar gençtik auto fotoperiyot bilgimiz yoktu
Şimdi tilki kuyruklu bitkiler hakkında okuyorum. Anladığım kadarıyla bitki genetik olarak tilki kuyruklu değilse, böyüme döneminde tilki kuyrukluluğa girmişse, bu bir stres belirtisi ve aradan kaldırılmazsa mahsül miktarını azaldacağı en kötü ihtimal bitkinin ölümüne kadar gede bileceği için zamanında aradan kaldırılmasına çalışılmalı. Yani tilki kuyruk olmayan genetiklerin tilki kuyruğa çevrilmesi iyi bir şey değil. Doğrumu anlamışım?
Şimdi siz bu bitkinin genetikden tilki kuyruk olduğunumu düşünüyorsuz?

Legend86

Müptezel
Şimdi tilki kuyruklu bitkiler hakkında okuyorum. Anladığım kadarıyla bitki genetik olarak tilki kuyruklu değilse, böyüme döneminde tilki kuyrukluluğa girmişse, bu bir stres belirtisi ve aradan kaldırılmazsa mahsül miktarını azaldacağı en kötü ihtimal bitkinin ölümüne kadar gede bileceği için zamanında aradan kaldırılmasına çalışılmalı. Yani tilki kuyruk olmayan genetiklerin tilki kuyruğa çevrilmesi iyi bir şey değil. Doğrumu anlamışım?
Şimdi siz bu bitkinin genetikden tilki kuyruk olduğunumu düşünüyorsuz?
Olma ihtimali var görünüşü o, ama strese bağlı dönüyorsa onu bilemicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** ********** *** ***** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ******** **** ******* ********* ***** ********** *** ***** **
  • H happyworld:
    ***** ***** hahahaha ***** ******* ******* ******* ******** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ****** *** **** *** ********** *** ******* *** **** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* ******* ******* ******** ********
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********** ***** ****** ******
  • H happyworld:
    **** ****** *** **** *** ********** *** ******* *** **** **** ****** ********* ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ** ***** ******** ****** *** ** ******* *** hahahaha ********** ***** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    hahahaha* ***** hahahaha* *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ********* ******** ****** *
  • H happyworld:
    ****** ***** ****** ******* hahahaha ******* **** ******* ******* *** hahahaha*** ***** hahahaha* *** *****
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    **** ******* ***** * **** ******** ***** **** *** ***** ***** ********** **** **
  • H happyworld:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    ****** *** **** *** hahahaha ****** ***** ******* ***** ******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ***** ********** *** ********* ******* ****** ****** *