Çiçeklenmede sorun mu var?

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka hazır gübreden hiç anlamam ama vegde verdiğin gübrelerden birinde azot yüksek miktarda olan verirsen işini görür. Zaten çok da mühim değil bit kez vermen bile yetebilir sana. Sararmalar normal bu dönemde ama bitkinin bütün yaprakları açık renkte ise aklında olsun besin eksikliği çektiği içindir. Çiçekteki bitkiye stres yaşatmak Sömeklere, özellikle tricomlara yüklenmesine katkıda bulunur fakat o stres açlık stresi değil :) simdi chatte veya growunda güvendiğin birine sor biobizz gübrede azot içeren gübre hangisi diye sana açıklasın kanka işin rast gelsin
Teşekkür ederim kanka olur yazarım şimdi ben rabbim kalbine göre versin sağol Varol kanka

Weedseed93

Kıdemli Üye
Rabbim kalbimize göre versin Hangi hayatı bee keko öyle bir hayat yok
Cümlemize kankacim,yaşıyorsan varsın, kendi cigarani içiyorsan hayattasın felsefe yaptırma simdi la :) depresif olma kanka hiçbir zaman , negatif düşünceler negatif olayları kendine çeker. Her zaman pozitif ol her ne olursa olsun.hicbirsey sendne değerli değil.bu yuzden canini sıkmasın müsaade etme. Ben yatar brom kendine çok iyi bak. Iyi geceler, yine paslasiriz buralar da

Berzan

Kıdemli Üye
Cümlemize kankacim,yaşıyorsan varsın, kendi cigarani içiyorsan hayattasın felsefe yaptırma simdi la :) depresif olma kanka hiçbir zaman , negatif düşünceler negatif olayları kendine çeker. Her zaman pozitif ol her ne olursa olsun.hicbirsey sendne değerli değil.bu yuzden canini sıkmasın müsaade etme. Ben yatar brom kendine çok iyi bak. Iyi geceler, yine paslasiriz buralar da
Düşüncelerin için teşekkür ederim dedo rabbim seni var etsin kalbine göre versin sende allahala emanet ol iyi geceler Allah rahatlık versin dedo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********