Çiçeklenmenin 2. Haftası

Kabinin güncel hali bir çok hastalık ph dengesizliği ve badireler sonrası ciceklenmenin 2. Haftasına girdik kırılan gövde aynı şekilde kaldı ve kurudu nasıl görünüyorlar.

Bio bizz light mix toprak

2x quantum board 301 h evo 301 h

Bio mix grow , top max , bloom , call mag, fix mix
Çiçeklenme dönemi growa geçildi

Işıktan mı bilmiyorum ama bitkiler renk olarak çok açık giriş çıkış fanın ne ? Phı ayarlaya bildin mi?Onun dışında başarılı pes etme moruk güzel gidiyosun

VendettaX

Ordinaryüs
Kabinin güncel hali bir çok hastalık ph dengesizliği ve badireler sonrası ciceklenmenin 2. Haftasına girdik kırılan gövde aynı şekilde kaldı ve kurudu nasıl görünüyorlar.

Strech uzama döneminde bitki oldukça çok azota ihtiyaç duyar sen tam karşılayamaması bitki bu erken çiçek döneminde yapraklardan besin çekmeye ve genel bır açık yeşil tonunda grow gubreni arttır kanka

VendettaX

Ordinaryüs

Calmag da biraz eksik kalmış ltye 1 ml calmag ışıklar kapanmadan fisfisla yaprakdan besleme yapmis çiçek başında ve stres durumlarında kalsiyum iyi iş yapar.

Bitkiyi biraz zorlamak istedim çünkü yanlış beslenme uyguladım ve kirlenme yasamasindan korktum call mag haftada 2 kere yapraklara yapıyorum onumuz deki sulama da gubreyi arttirarak vereceğim o zaman tekrardan buraya devam edeceğim ilm growum 65 gün veg yaptım cok stres versem de ölmücem dedi

cannabis16

Ordinaryüs
bitkiler bağıra bağıra açız diyorlar..

gübreyi bolca veriyorsan ve bu hale geldilerse toprağında toksik zehirlenme var-tuzlanma yani..besin kitlenmesi yapıyor ve bitki besinleri yani elementleri alamıyor..üst kata çıkma eğilimi yüzünden ,eski yaptıklarını sisteme kazandırıyor ve yapraklarını emiyor...sorun devam ederse yaprakları sarartacak,emip kendi kendini bitirecek...
eğer sorun buysa yarım doz gübreli suyla toprağı flushla saksı harcının 3 katı suyla..

eğer sorun bitkine gübre az geliyorsa gübre dozajını artırarak yaprak uçları yanana kadar artırmaya devam et..yanınca bir önceki dozaj doğru dozajdır senin için,anlamış olursun...

ayrıca bu bitki Sülfür-Magnezyum da az diye bağırıyor sadece ana elementler değil... aktardan epsom tuzu al,4 litre suya 2 çorba kaşığı ekle diğer gübrelerle birlikte.. her gübreli sulamanda epsom tuzunu da ver.1 yada 2 kaşık olarak devam et..

hangi gübreyi ne kadar vereyim diye standart bi ölçü yok..herkesin grow şartları farklı..deneye yanıla doğru dozajı sen çözeceksin..

benden bu kadar..işin rast gitsin..

Çok doğru söylüyorsun bitki ph dengesizliğin den besin yanığı oluşturdu ve ph ayarlı flush attım 2 sulama boş gittim ilk gübreli sulama sını yarı yarıya yaptım şu an ki sulamasi yarın olacak ve dediğin gibi bitki o zaman kendine gelecek diye düşünüyorum dediklerini dinlediğim

bitkiler bağıra bağıra açız diyorlar..

gübreyi bolca veriyorsan ve bu hale geldilerse toprağında toksik zehirlenme var-tuzlanma yani..besin kitlenmesi yapıyor ve bitki besinleri yani elementleri alamıyor..üst kata çıkma eğilimi yüzünden ,eski yaptıklarını sisteme kazandırıyor ve yapraklarını emiyor...sorun devam ederse yaprakları sarartacak,emip kendi kendini bitirecek...
eğer sorun buysa yarım doz gübreli suyla toprağı flushla saksı harcının 3 katı suyla..

eğer sorun bitkine gübre az geliyorsa gübre dozajını artırarak yaprak uçları yanana kadar artırmaya devam et..yanınca bir önceki dozaj doğru dozajdır senin için,anlamış olursun...

ayrıca bu bitki Sülfür-Magnezyum da az diye bağırıyor sadece ana elementler değil... aktardan epsom tuzu al,4 litre suya 2 çorba kaşığı ekle diğer gübrelerle birlikte.. her gübreli sulamanda epsom tuzunu da ver.1 yada 2 kaşık olarak devam et..

hangi gübreyi ne kadar vereyim diye standart bi ölçü yok..herkesin grow şartları farklı..deneye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1