Çiçekte budama ve lst olur mu ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22665
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22665

Guest
Selam arkadaşlar, bir kac sorum var yardımcı olursanız sevinirim.
Bitkim çiçeklenmeye gireli 16 gün oldu. Kabinim bez dolap ışıklar torch nem 40/50 sıcaklık 28/22
1. Bitki çiçeğe girdikten sonra lst yapılır mı. ( Bütün kelleleri aynı seviyeye getirmek istiyorum.)

2. Budama yapmam gerekli mi

3 genel bir yorumda bulunur musunuz eksiklerim hatalarım varsa düzeltmeye çalışayım

Teşekkür ederim.

C

Canna

Guest
Youtube ye ``cannabis lolipoping`yaz ve bir kac video seyret, lolipop bir budama teknigidir, ve senin cicketeki bitkine hemen yapmani tavsiye ederim. Ayarlardan alt yaziyi ac ve Türkceyi sec, Türkce alt yazi izlersin.

HighMann

Müptezel
lst olayını anlatayım birde çiçekteyken bitkinin dalları sertleşir vegdeki esnekliğini kaybeder en ufak bi hatada affetmez kırılır kırılmaya çok yatkınlaşır gereksizdir riske atmaya gerek yoktur

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Youtube ye ``cannabis lolipoping`yaz ve bir kac video seyret, lolipop bir budama teknigidir, ve senin cicketeki bitkine hemen yapmani tavsiye ederim. Ayarlardan alt yaziyi ac ve Türkceyi sec, Türkce alt yazi izlersin.
Selam usta lolipop yaptım becermis miyim :)

Bir de fanları alıp ortayı açayım mı sence

Ü

Üye silindi 22665

Guest
işiklarının lınkını atma durumun var mı pekı kaç tane koydun bende senın gıbı bısey yapmak ıstıyorum uygun yollu yol gosterırsen sevınırım
Kanka ışıklar torch led nette rahat bulursun.
Canna nın ışık sistemini kurmaya çalıştım. O renkli projektör öneriyor ben filtre taktım ışıklara.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Vegde 6500 beyaz bloom da 3200 al kanka. Benim gibi bez dolap yapacaksan kaplamayı ilkyardım battaniyesi kullan daha iyi.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka selam, kabin ölçülerin nedir? Ayrıca ilk grow olacaksa 4 bitki tavsiye etmem.

drsmoke

Üye
Vegde beyaz bloomda gün ışığı kullan ben 4 tane gün ışığı torch ile 4 bitki yetiştirdim mis gibide oldu verim diğer ışıklara göre fazla olmaz ama içimliğin çıkar herşey sana bağlı tabi autodan bahsediyorum

Ü

Üye silindi 22665

Guest
ilk olucak ıkı tane bez dolap olucak ayrı ayrı içini dedıgın gıbı ilk yardım battanıyesı ıle yapmayı dusunuyorum. yazı bekle balkona koy ışikla dolapla hıc ugrasma dersende oyle musaıtlık durumum var
Kanka kabinde veya outdor sana kalmış. Balkonda yaparsan auto değilse tohumlar eylülü bulur hasat. Kabinde kontrol sende ihtiyacına göre karar ver .

Ü

Üye silindi 22665

Guest
ilk olucak ıkı tane bez dolap olucak ayrı ayrı içini dedıgın gıbı ilk yardım battanıyesı ıle yapmayı dusunuyorum. yazı bekle balkona koy ışikla dolapla hıc ugrasma dersende oyle musaıtlık durumum var
Kanka bitki filizde 400 veg de 600 bloom da 1500 umol ister. Senin vegde kullanacağın ışıkların (beyaz 6500 k ) 1000 lux u 17 umol. Ona göre luksmetre veya telefonunla ölçüp yeterli değeri bulman gerekiyor.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Olur kanka 4 bitki bakacaksan ışığı dağıtmak gerekiyor zaten önemli olan yeterli isigi vermek.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Be kadar veg de tutacaksın boy kontrolü icin lst ve ışığı yakın tutabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • SariTursu SariTursu:
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
    ** ****** ********** ********* *** ****** ******** ********** ********* hahahaha **** ****
  • SariTursu SariTursu:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********** **** *** hahahaha* *** ***** ****** ******** **** **** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
    * ********** ******* ****** hahahaha* ***
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ***** *** ******** **** ********** ***** **** **** hahahaha ******* * ****** ****** ******** hahahaha ****** ***** ****** ** ***** ** ***** ***** ***** ***** *** **** ***** ******** **** **** ***** **** ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ** * ***** ***** *** *** ***** ******* hahahaha ******* ****** ***** **** ********** ********** * **** ****** **** ******* **** ********** *** ****** ******
  • N nobetcikeyifci:
  • K Ksksjssjjsj:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ********* ***** ******** **** ** ******** **** ** *** ** ********* **** *********
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
  • içiciadam içiciadam:
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
    ******* **** ******** **** ***** hahahaha hahahaha*
    +1
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
  • SariTursu SariTursu:
    hahahahahahahaha*