Çiçekte budama ve lst olur mu ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22665
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka cob led de olabilir torch da demin projektör ile ilgili bir arkadas konu açmış önermiyor. Bence cob led veya torch kullan. Cob
cok kararsızım sen ne dersen onu alıcam smdı. en mantıklısı neyse

Kanka cob led de olabilir torch da demin projektör ile ilgili bir arkadas konu açmış önermiyor. Bence cob led veya torch kullan.
Benim kabin fotolar kanka

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Sarı yerine fotoğrafçı dan mavi ışık filtresi alip sari yerine onlari ekleyebilrisin

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Mavi filtreyi beyaz 6500k ya tak yaparsan sarı ışık ta yeşil olur

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka benim 50 w 4500 lümen. En yükseği hangisi ise onu al bence.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka 4 bitki mi yapacaksın. Eğer öyle ise bez dolap küçük gelebilir. 2 tane alıp birlestirebilirsin

Ü

Üye silindi 22665

Guest
merhaba kanka. bez dolabada gerek kalmayabılır benım bos musaıt bır oda var orasıda olabılır. cevresını kartonla kapatıp ılk yardım battanıyesını kaplasam nasıl olur pekı. senın bır fıkrın ne olur
Olur tabii kanka . Kabinde yapmanın sebebi gerekli iklimi sağlayabilmek nem sıcaklık vs. Yaptığın alanda bunları sağlaman lazım. ışık döngüsü icin ( gündüz/gece) ışık sızmasını engellemen gerek. Yada odanın perdelerini karartma da alabilirsin.( Siyah fon perde). 4 bitki için bence alan 100x100 olmalı en az.

Bigbut

Müptezel
Konu değişmiş kendi içerisinde.
Basliga cevaben..
Evet yapilir, canna beyin dedigi gibi lolipoping yapilmasi gayet guzel olur.
Fakat yapilacagi zaman ikinci hafta olmamali.
Strecing dedigimiz bitkinin büyüdüğü donemin sonlanmasini beklemek en iyisidir, bu da yaklasik 3. Haftanin sonlarina gelir.
Erken yapilan budama Strecing surecini baltalar.
Erken veg doneminde yapilan topping gibi bitkinin gelisimini olumsuz etkiler.
Ciceklenmenizi geciktiri..

Grow Muhabbetleri
Help Users
    SariTursu SariTursu: ****** ******* *** ***** ****** ***** ******** hahahaha*