öneri

Neroo07

Üye
bak ağla adminin bile tohum alacak parası yok
Hahaha sustum ağa bunun üstüne laf yok ben ağlamaya gidiyorum haha;)

president

Müptezel
Dostum ben parasında değilim ki aynı genetik ten 5 tohum işine yaramıyor tek derdim mix paket yoksa aldıkları para helal olsun
kanka keşke olsa gerçekten bu fikrinde arkandayım en azından 2 li paketler olsa bizde 2 farklı genetik seçebiliriz yani bence bu konu hakkında kesinlikle bir atılım gerçekleştirmeleri lazım.

Orhan666

Yeni üye
Konu koptu gidiyor mevzuya odaklanin :)) bence de yine en az 5 siparis olayini devam ettirebilirler kendi ticari ve guvenlik kaygilarindan dolayi. Anlayis gosterilebilir. Ama en azindan karisik siparisin onunu acabilirler. Yani zor da degil. Tek tek sepete atmayi acacaklar. Siparis icin de en az 5 urun secilmeli diye sitenin her yerine yazacaklar. Hepsi bu kadar :) cunku insan 5 tohumu da ayni icmek yerine farkli farkli denemeler yapip en hosuna gideni bulmak istiyo. Ben ww siparisi verdim. 5 nesil onu icicem mecbur.

president

Müptezel
Konu koptu gidiyor mevzuya odaklanin :)) bence de yine en az 5 siparis olayini devam ettirebilirler kendi ticari ve guvenlik kaygilarindan dolayi. Anlayis gosterilebilir. Ama en azindan karisik siparisin onunu acabilirler. Yani zor da degil. Tek tek sepete atmayi acacaklar. Siparis icin de en az 5 urun secilmeli diye sitenin her yerine yazacaklar. Hepsi bu kadar :) cunku insan 5 tohumu da ayni icmek yerine farkli farkli denemeler yapip en hosuna gideni bulmak istiyo. Ben ww siparisi verdim. 5 nesil onu icicem mecbur.
+1 kanka. Sana katılıyorum.

Neroo07

Üye
Bende tam olarak bundan bahsediyorum teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    *** ****** hahahaha******* hahahaha**** *** ****** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ** ** ********** ***** **** * ********* ****** ** ********** **
  • lavrens lavrens:
    ******** *** *** ***** hahahaha hahahaha
    ***** * ** **** ****** *** ******** * ** ***** ** ***** ***** *** *** ****** hahahaha******* hahahaha**** *** ****** hahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ***** ***** ********* ******* hahahaha** ****** ******* *********
    hahahaha ******* **** ******** ******* ********* ******* ***** ***** ********* ******* hahahaha** ****** ******* *********
    +1
  • K kujo07:
    **** hahahaha*** ***** ****** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha**** * ** **** ****** *** ******** * ** ***** ** ***** ***** ***
  • K kujo07:
    ***** **** ** **** ****** **** ******* **** hahahaha*** ***** ****** ********* **
  • K kujo07:
    * ********* ** ********** hahahaha* ***** ********** ********** **********
    ***** *** ********** hahahaha ****** **** *** ****** ** ********* *** ****** ***** ****** ***** ********** hahahaha * ** ***** **
    +2
    *** ** ***** ** hahahaha*******
    ***** **** hahahaha* ********* ***** ****** ****** hahahaha** ********* *** ********** ***** *** ********** hahahaha ****** **** *** ****** ** ********* *** ****** ***** ****** ***** ********** hahahaha * ** ***** **
    +1
  • K kujo07:
    hahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** ***** *** ****** ***** *** ********** hahahaha ****** **** *** ****** ** ********* *** ****** ***** ****** ***** ********** hahahaha * ** ***** **
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** hahahaha **** *** **** hahahaha* ******** ***** hahahaha* ********** hahahaha*
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    ** ** **** ********* ********* ***** hahahaha **** *** **** hahahaha* ******** ***** hahahaha* ********** hahahaha*
    ***** ***** ********* *** *** ****** ********* **** hahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ***** ****** ******* ** ****** ******** ********* hahahaha** ***** *****
  • K kujo07:
    ***** ***** ** ** hahahaha ********* ***
    ***** **** hahahaha******* ******** hahahaha ******** **** ******
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** **** hahahaha******* ******** hahahaha ******** **** ******