İlk auto deneme.Butun tavsiyelere açığım

FakoG

Yeni üye
Abiler selamlar.
Forumu dün kesfettim mükemmel bir yer ve mükemmel insanlar var.herkese şimdiden teşekkürler.1 gündür herşeyi okuyorum kafam allak bullak oldu.Sizden yardım istiyorum.

3 auto çiçek yetiştirmek istiyorum.baslangic için.bu kabini kullanmayı planlıyorum.dogrumudur sizce.onerirmisiniz.

Işık konusu ise kafam yanmış durumda.kullandiginiz terimleri de tam anlayamıyorum .bana "kardeşim 3 auto için bu ışıklar alabilirsin" diyebileceğiniz bütün önerilere açığım.

Onun dışında verebileceğiniz bütün tavsiyeler öneriler hepsine kulaklarim sonuna kadar açık.

Peace ✌️

34Trip

Üye
Abiler selamlar.
Forumu dün kesfettim mükemmel bir yer ve mükemmel insanlar var.herkese şimdiden teşekkürler.1 gündür herşeyi okuyorum kafam allak bullak oldu.Sizden yardım istiyorum.

3 auto çiçek yetiştirmek istiyorum.baslangic için.bu kabini kullanmayı planlıyorum.dogrumudur sizce.onerirmisiniz.

Işık konusu ise kafam yanmış durumda.kullandiginiz terimleri de tam anlayamıyorum .bana "kardeşim 3 auto için bu ışıklar alabilirsin" diyebileceğiniz bütün önerilere açığım.

Onun dışında verebileceğiniz bütün tavsiyeler öneriler hepsine kulaklarim sonuna kadar açık.

Peace ✌️
Fiyat aralığın nedir fiyat aralığı söyle ona göre yedımcı olalım

34Trip

Üye
Ben sana bir liste yapayım istersen.
- 15LT 3 adet Air saksı
- Nem ve sıcaklık ölçer
- Sıvı ph ölçer
- Plagron Light mix toprak
- kıskaçlı vantilatör alanın dar olacak zaten köşelere sabitlemek için
- Nem makinesi 5Lt al aşşağısı sürekli dolum yapmak gerekir.
- Dijital zaman ayarlı priz
- Kabin zaten seçmişsin ancak o kabine uygun havalandırma sistemi lazım. Kabin ölçülerini dr.karbona yaz onlar uygun olan için yardımcı olurlar.
- Gübre senin seçimine bağlı.
-Işık olayını da başka bilen arkadaşlar yardımcı olur
biraz daha fiyat yükseltip güzel adam akıllı şeyler alırsan ömürlük kullanırsın. Kabin havalandırma sistemi gibi.

FakoG

Yeni üye
Ben sana bir liste yapayım istersen.
- 15LT 3 adet Air saksı
- Nem ve sıcaklık ölçer
- Sıvı ph ölçer
- Plagron Light mix toprak
- kıskaçlı vantilatör alanın dar olacak zaten köşelere sabitlemek için
- Nem makinesi 5Lt al aşşağısı sürekli dolum yapmak gerekir.
- Dijital zaman ayarlı priz
- Kabin zaten seçmişsin ancak o kabine uygun havalandırma sistemi lazım. Kabin ölçülerini dr.karbona yaz onlar uygun olan için yardımcı olurlar.
- Gübre senin seçimine bağlı.
-Işık olayını da başka bilen arkadaşlar yardımcı olur
biraz daha fiyat yükseltip güzel adam akıllı şeyler alırsan ömürlük kullanırsın. Kabin havalandırma sistemi gibi.
Çok teşekkürler

FakoG

Yeni üye

34Trip

Üye

İş görür mü?
Knka bütçene bakarak sana benim de kullandığım bir ışık önericem. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-yetistirme-lambasi-tum-donem-976906041/detay

• Like
Tepkiler: u.g

FakoG

Yeni üye
Kabin boyutu 80.80. alacaksan bu ışık sana yeter ama ben doğru düzgün bir ışık alıcam param var dersen başka öneririm. Ayretten el becerin az da olsa projektör LED seti var @Canna kırmızı mavi vs gibi alanına göre onlardan da seçebilirsin.
Bütçeyi arttirabilirim.dogru ürünü ariyorum kanka

34Trip

Üye
Kanka 3 auto saksılık bir kabın için 15 çok değil mi
3 auto o kabine zor sığar knka ilk growunsa auto yapmak ta mantıklı değil o alanda yapmakta. Sen alacaksın 120.120.200 kabin 480m3 çıkış fanı, 200m3 giriş fanı. Bunlar ana temel geniş güzel gerekli şeyler. Ayretten sonra ışık arayışına girersin. O kabine 3 auto zaten zor olur

34Trip

Üye
Abiler selamlar.

Peace ✌️
Sen en iyisi forumda biraz daha vakit geçir, chat e gel sohbet muhabbet et danış sor sağlam adım at. Yarım yamalak olmasın hiç bir şeyin. Sana en büyük tavsiyem bu olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********