İlk auto deneme.Butun tavsiyelere açığım

Ben sana bir liste yapayım istersen.
- 15LT 3 adet Air saksı
- Nem ve sıcaklık ölçer
- Sıvı ph ölçer
- Plagron Light mix toprak
- kıskaçlı vantilatör alanın dar olacak zaten köşelere sabitlemek için
- Nem makinesi 5Lt al aşşağısı sürekli dolum yapmak gerekir.
- Dijital zaman ayarlı priz
- Kabin zaten seçmişsin ancak o kabine uygun havalandırma sistemi lazım. Kabin ölçülerini dr.karbona yaz onlar uygun olan için yardımcı olurlar.
- Gübre senin seçimine bağlı.
-Işık olayını da başka bilen arkadaşlar yardımcı olur
biraz daha fiyat yükseltip güzel adam akıllı şeyler alırsan ömürlük kullanırsın. Kabin havalandırma sistemi gibi.
Dostum ben ışığı SMD LED kullanıyorum 45x75x160 dolabın içine 4 adet büyütüyorum ışık yetersiz lümen 4 adete göre ama alan dar oldugi için ışığıda güzel yaydigim için 4 adet 115 cm ağacım var .) İşik konusu Google 96x1 Philips Led var 115tl olması lazım birde ona trafo alıyorsun 1 PCB LED 1 bitkinin ihtiyacı olan lumeni veriyor onu ortadan 2 ye kirabilirsin ben 2 adet aldım kırdı. 4 adet oldu her birine 1 trafo gerekiyor yani 4 trafo 4 LED 20cm uzunluk 11cm genişliğinde dolap içi marketten folyo ile kapalı 3 yani giriş fanı küçük nemi kendi oluşturuyor ledler çok ısınıyor o yüzden demir aparata yaparsan montajı kapandığında soğutmasınida kendi yapar kabin sıcaklığı 26 ila 30c nem 60 ile 90 arası

Dostum ben ışığı SMD LED kullanıyorum 45x75x160 dolabın içine 4 adet büyütüyorum ışık yetersiz lümen 4 adete göre ama alan dar oldugi için ışığıda güzel yaydigim için 4 adet 115 cm ağacım var .) İşik konusu Google 96x1 Philips Led var 115tl olması lazım birde ona trafo alıyorsun 1 PCB LED 1 bitkinin ihtiyacı olan lumeni veriyor onu ortadan 2 ye kirabilirsin ben 2 adet aldım kırdı. 4 adet oldu her birine 1 trafo gerekiyor yani 4 trafo 4 LED 20cm uzunluk 11cm genişliğinde dolap içi marketten folyo ile kapalı 3 yani giriş fanı küçük nemi kendi oluşturuyor ledler çok ısınıyor o yüzden demir aparata yaparsan montajı kapandığında soğutmasınida kendi yapar kabin sıcaklığı 26 ila 30c nem 60 ile 90 arası

Lowmembers

Müptezel
Hocam tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.ne öğrensek kârdır.90*90*180.bu ebatlara karar verdik
Ebat tamam da u marka asla. Asla bak asla. Bu maekayla en ufak is yapma. Saksi da alma. Kendin yap en azından sızdırmaz olur en azından yansıtıcı olur:) yalıtımlı olur. Ama bunu alırsan. Parayi duvara assan daha değerli kalır öyle diyim .d ben bide 150 lik 2. Elini aldim sen düşün .d

LanternGarden

Yeni üye

Bu is görür mü brocum?
Dostum ben bunlardan yani Stilsepet ten 240 quantum aldım kazıklandım,bilgin olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********