İlk Grow 2X OG Kush Photo (Yanlarında Fasülyeden Jack)

DikinePançoz

Yeni üye
RE: Sayenizde İlk Grow (Tavsiyeleriniz, Yorumlarınız)

Dumanın şimdiden bol olsun kanka.. Konuyu takipteyim hasada kadar güncel tutman dileğimle..

stormyy

Yeni üye
Cvp: Sayenizde İlk Grow (Tavsiyeleriniz, Yorumlarınız)

DikinePançoz' Alıntı:
Dumanın şimdiden bol olsun kanka.. Konuyu takipteyim hasada kadar güncel tutman dileğimle..

İyi dileklerin için çok saol kanka. Hasada kadar konu güncel kalacak. 

Sana da bol dumanlar.

stormyy

Yeni üye

Dostlar konuyu güncelledim. Bu gece sulama yapacağım. Sizce bu sulamada da kök gübresi eklemeli miyim? Uyduğum tabloda ilk 3 hafta öngörmüş. 23. günümüzdeyiz. Bu sulamada eklememin faydası zararı olur mu?

Hepinize bol dumanlar.

stormyy

Yeni üye

Konu güncel,

Ripley üstad ve forumdaki çok değerli üstadlar fırsatınız olduğunda gelişimleriyle ilgili, izlediğim yol ile ilgili yorumlarınızı, tavsiyelerinizi esirgemezseniz bu acemi kardeşinizi yalnız bırakmazsanız çok sevinirim. Çok okuyup çok öğrenmeye çalışıyorum ama işi bilen gözlerin yorumuna ihtiyacım var.

Tüm tohumsuz dostların dumanı bol olsun.

Paak14

Kıdemli Üye

Takipteyim kanka. Bol hasarlar diliyorum

stormyy

Yeni üye

Kankalar, yeni çıkan yaprakların bazılarının uçlarında sararma var. İki kızda da aynı durum söz konusu. İnternette ve forumda araştırdım ama çok farklı bilgiler var. 
Üstadlar bir bakabilirler mi?

https://ibb.co/VYryLPH
https://ibb.co/zsWgcpT

Biobiz in hangi çizelgesini kullaniyorsun dostum? Umarım bol hasatın olur bu arada :)

stormyy

Yeni üye

Cosmotiva' Alıntı:
Biobiz in hangi çizelgesini kullaniyorsun dostum? Umarım bol hasatın olur bu arada :)

https://ibb.co/XYx0d98

Bu çizelgeyi kullanıyorum dostum. Şu an sadece grow kullanıyorum. En son sulamamı gübresiz yaptım.

stormyy

Yeni üye

Konu güncel, yönlendirmenize, yorumunuza,ihtiyacım var. Nasıl bir yol izlemeliyim?

duyarsiz

Yeni üye

dost kullandigin led linkini paylasma imkanin var mi?

istasyonyapma

Yeni üye

maşallah güzel ilerlliyor bol hasatlar dilerim ledler le ilgili soru sormak istiyorum
1-bu ledler full spectrum dimi
2-nerden tedarik edebilirim
teşekkürler

stormyy

Yeni üye

duyarsiz' Alıntı:
dost kullandigin led linkini paylasma imkanin var mi?

istasyonyapma' Alıntı:
maşallah güzel ilerlliyor bol hasatlar dilerim ledler le ilgili soru sormak istiyorum
1-bu ledler full spectrum dimi
2-nerden tedarik edebilirim
teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-citi6-citizen-3500k-90-cri-6-nesil-bitki-yetistirme-led-isigi-718918153/detay

Amokachi

Yeni üye

Hasatın bol olsun öncelikle , başlık çok güzel ilerlemiş herşey derli toplu anlatılmış eline sağlık, yapraklarda ki sararmanın nedenini öğrenebildin mi merak ettim

bistiribis

Yeni üye

Dostum şu forumda işime en çok yarayan başlıklardan biri bu. Gerçekten tebrik ediyorum seni hem gün gün yazmışsın hem de sade bir anlatımın var. Rica etsem Jack Herer'ın da bir fotosunu atıp bugüne kadar -eğer farklı bir şeyler yaptıysan- neler yaptığına dair ufak bir detay da verebilir misin? Bende de Jack Herer var ama imkanlarım seninki gibi değil. Şu anda Filizlenmenin 10. gününde ve fotoğrafı da aşağıdaki gibi. Bana biraz zayıf ve biçimsiz gibi geliyor senin fikrin ve önerilerin nedir?
Bol dumanlar :)
https://imgyukle.com/i/QUuYAf

stormyy

Yeni üye

Amokachi' Alıntı:
Hasatın bol olsun öncelikle , başlık çok güzel ilerlemiş herşey derli toplu anlatılmış eline sağlık, yapraklarda ki sararmanın nedenini öğrenebildin mi merak ettim

Kanka kimseden bir cevap alamadım. O durumun üstüne bir gübresiz, bir gübreli sulama yaptım, sararmaların çoğu gitti. Birkaç yaprakta kaldı. Hala sebebini anlayabilmiş değilim.

Amokachi

Yeni üye

stormyy' Alıntı:
Amokachi' Alıntı:

Kanka kimseden bir cevap alamadım. O durumun üstüne bir gübresiz, bir gübreli sulama yaptım, sararmaların çoğu gitti. Birkaç yaprakta kaldı. Hala sebebini anlayabilmiş değilim.

Bu tarz sıkıntılar olduğunda ustalardan cevap alamamak kötü oluyor gerçekten ama halletmene sevindim kanka

stormyy

Yeni üye

bistiribis' Alıntı:
Dostum şu forumda işime en çok yarayan başlıklardan biri bu. Gerçekten tebrik ediyorum seni hem gün gün yazmışsın hem de sade bir anlatımın var. Rica etsem Jack Herer'ın da bir fotosunu atıp bugüne kadar -eğer farklı bir şeyler yaptıysan- neler yaptığına dair ufak bir detay da verebilir misin? Bende de Jack Herer var ama imkanlarım seninki gibi değil. Şu anda Filizlenmenin 10. gününde ve fotoğrafı da aşağıdaki gibi. Bana biraz zayıf ve biçimsiz gibi geliyor senin fikrin ve önerilerin nedir?
Bol dumanlar :)
https://imgyukle.com/i/QUuYAf

Dostum teşekkürler.
Şu aralar telefonumu değiştirdiğim için fotoğraf çekemiyorum. Diğer telefonumda bazı güvenlik önlemleri almıştım yazılımsal olarak, fotoların meta bilgilerini silebiliyordum. Bu telefonda henüz fırsatım olmadığından foto çekmek istemiyorum.
Jack'e de topping ve LST yaptım. 20.gününde sadece kök gübresi veriyorum. Bir sonraki sulamada gübreye başlıcam.
Seninki 10.güne göre biraz zayıf kalmış kankam. Sana nasıl tavsiye verebilirim bilmiyorum, kızların istekleri belli, uygun toprak, filizlenmede en az 18 saat uygun ışık, uygun nem v.s. Kesinlikle ahkam kesmek istemem ama bunları minimum düzeyde de olsa sağlamaya çalış kankam. Forumda kendi kabinini karbon filtresine kadar yapan kankalar var. Düşük te olsa bir miktar bütçe ayırman lazım ki emeğin boşa gitmesin.
Bol şans.

Amokachi' Alıntı:
stormyy' Alıntı:

Bu tarz sıkıntılar olduğunda ustalardan cevap alamamak kötü oluyor gerçekten ama halletmene sevindim kanka

Kanka deneme yanılma gidiyoruz işte ama en baştan bazı konuları düşünerek ürünlerimi planlamıştım. Organik gübre seçmemin sebeplerinden biri de bu tarz yapabileceğim acemilikleri tolore edebilmekti. Ben birçok şeyi forumdan öğrendim. Ustalardan her derdimizle anında ilgilenmelerini beklemek yanlış olur. Düşe kalka biz de öğrencez.

Amokachi

Yeni üye

Ön araştırma  planlama önemli , minimum sorun ile yola devam etmek için .. gübre olarak bio bizz kullanıyordun değil mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********