İlk Grow Baskın

Cilobaba

Yeni üye
Selamun aleyküm öncelikle herkese evimde yetiştirdiğim 2 bitki için baskın yedim 2 jandarma arabası 1 narkotik polis arabası çelik yelekler evet sanki bir terörristmişim gibi muamele gördüm 10 tane jandarma geldi eve yaşadığımız yer küçük yer komşular balkona çıktı öncelikle ihbar olduğundan şüphe duyuyorum kimseye söylememe rağmen arama izniyle geldiler nasıl öğrendiler nasıl oldu hiç bir fikrim yok 8 saat karakolda kaldım bu kenevir yetiştirme işi benim için bitmiştir hangi torbacıya gitsem ya sentetik var ya meth maddesi var yeri geldi dolandırıldık kendi sigaramı kendim yetiştireyim dedim bu işe girmiştim çok hevesliydim 10 gün sonra hasat edicektim o yüzden esrarıda bıraktım bırakmadım aslında çok soğudum hemde nefret ettim bügün gördüğüm muameleden dolayı kan alan hemşiresinden dahil ben çok mu büyük suç işledim 2 saksı düzenek kurarak ??? Neyse arkadaşlar forumuda bırakma kararı aldım sadece içimdikileri dökmek istedim Hoşcakalın…

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bu arada aleyküm selam. Allahin selami vermissin almamak olmaz.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
20 Temmuz 2020 de üye olmussun bu attigin ilk mesaj salla salla degmesin,

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Aklindan ne gectigini cok iyi biliyorum. Su OC elime gecirsem de iceri tiksam, ama avcunu yalarsin ben TC de yasamiyorum

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
La arkadaşlar arabada 50gram yakalattı bir yılbaşı gecesi, karakolda kafalar önde mutsuz bir şekilde beklerken polisten azar yediler. Sanki adam mi öldürdünüz üzülmeyin bu kadar gidin çay koyun içerden kendinize diye

benridarkblue

Kıdemli Üye
Jandarma ile polisin gelmesi ayrıca çelik yelek giymeleride ayrı bir konu senin evine izin çıkartacak kadar seni takip ettilerse ya o iki saksı değil ya sen güzel bir yalancısın kankacım ayrıca ilk denemen de paket olup bu işi bırakıyorsan bu hayatta hiç bir işe başlama mücadele legal etme mücadelesidir sen ben yanmassak ve dik durmassak daha tepemize çok binerler

bu genel baskın muhabbetindede growu askıya almak istemiştim ama sonra böyle saçma sapan konu açıp şöyle oldu böyle oldu diyenleri görünce haa dedim bu planlı bir şekilde yapılan birşey. (gerçekten baskın yiyen kardeşlerime lafım yok saygılarımı sunarım )

Hacılar hiç baskin yemeyen birinin bilemeyecegi ayrintilardan bahsetmis adam. Daha once de buralarda gordum ben bu adamı. Ben haberlerde de gördüm zaten 23 adrese yine baskin verildigini. Icislerinin emri ile yapilan hareketler var suan memlekette. Önce bilgi topliyorlar. Sonra es zamanli operasyona dahil ediyorlar. Eger kırsal bir alan ise jandarma yetkilidir. Fakat narkotigi olmaz her jandarmanin. Il den narkotik ekibi gelir jandarmaya refakat eder. Aramayi birlikte yaparlar zapti birlikte tutarlar fakat narkotigin bilgisi dogrultusunda yaparlar bunlari. Adamin bahsettigi son cümleler de ispati var. Kan alırlar Cunku eger kaninda kılında çıkmaz ise thc satici yerine koyarlar. Satmak icin yapiyor derler. Eger icmiyorum derse kıla tüye kana yollarlar. Gozalti muayenesinde kan olmaz. Ama hemsireden nefret ettim deme sebebi de hemsirenin ina karsi tavrını, jandarma ve polisin tavrina gore uyguladigini görebiliriz. Hicbisey tabikide kesin olmamakla beraber, hic gozaltina alinmamis biri de arama izniyle geldiklerinin detayini vermemez. Hele kan alinmasindan hic bahsedemez narko tarafından baskinla alinmayan kişi. Yani bazi deraylar bunlar sadece

Cilobaba

Yeni üye

Hacılar hiç baskin yemeyen birinin bilemeyecegi ayrintilardan bahsetmis adam. Daha once de buralarda gordum ben bu adamı. Ben haberlerde de gördüm zaten 23 adrese yine baskin verildigini. Icislerinin emri ile yapilan hareketler var suan memlekette. Önce bilgi topliyorlar. Sonra es zamanli operasyona dahil ediyorlar. Eger kırsal bir alan ise jandarma yetkilidir. Fakat narkotigi olmaz her jandarmanin. Il den narkotik ekibi gelir jandarmaya refakat eder. Aramayi birlikte yaparlar zapti birlikte tutarlar fakat narkotigin bilgisi dogrultusunda yaparlar bunlari. Adamin bahsettigi son cümleler de ispati var. Kan alırlar Cunku eger kaninda kılında çıkmaz ise thc satici yerine koyarlar. Satmak icin yapiyor derler. Eger icmiyorum derse kıla tüye kana yollarlar. Gozalti muayenesinde kan olmaz. Ama hemsireden nefret ettim deme sebebi de hemsirenin ina karsi tavrını, jandarma ve polisin tavrina gore uyguladigini görebiliriz. Hicbisey tabikide kesin olmamakla beraber, hic gozaltina alinmamis biri de arama izniyle geldiklerinin detayini vermemez. Hele kan alinmasindan hic bahsedemez narko tarafından baskinla alinmayan kişi. Yani bazi deraylar bunlar sadece
Bırak dostum ben burda tutunmak için bi dal bi teselli aramıştım çok mu büyük suç işledim kenevir yetiştirmek için onu merak etmiştim ama burdaki insanlara gerçekleri anlatınca amca ilan edildim belkide suç benim acımı rezilliğimi kendim yaşamalıydım böyle bi konu hiç açmamalıydım burda anlayışlı insan yokmuş devletin bana yaptığı muameleyi burdaki insanlarda yaptı

Bırak dostum ben burda tutunmak için bi dal bi teselli aramıştım çok mu büyük suç işledim kenevir yetiştirmek için onu merak etmiştim ama burdaki insanlara gerçekleri anlatınca amca ilan edildim belkide suç benim acımı rezilliğimi kendim yaşamalıydım böyle bi konu hiç açmamalıydım burda anlayışlı insan yokmuş devletin bana yaptığı muameleyi burdaki insanlarda yaptı
Kendini sucsuz gormeye hakkin yok reis. Yasak yasaktir. Yakalandin diye basini yanlis yerde oksayacak el arıyorsun. Artik bende inanmiyorum senin hikayene. Cunku gercekten yaşayan biri gekipte burda teselli aramaz. Garip ya. Ne kadar cok kisilik bozuklugu yasayan insan var burda boyle abi. Kendi ellerinle beni de ikna ettin. Yalan söylemeyi beceremiyon aklinda bulunsun .f

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
  • G Grkm3000:
    ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
    ********** ** **** ** ***** ******** *** ********* ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
  • G Grkm3000:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******* ****** **** *** ***** ********* ********** ****** ******** **********
    T terbiyeligunahkar: hahahaha ******* ****** **** *** ***** ********* ********** ****** ******** **********