İlk Grow Baskın

By.CirkinKral

Yeni üye
Sonu ölüm de olsa 5 kökten fazlasına çıkmam . Baskınmi yaptılar bana . 5 kök cezası ne ? Tek ayak üstünde yatmayanin ar.si . Devlet esrarı bitirdi içişleri dış işleri berat binalinin su aygırı oğlu turkiyeyi kimyasal madde doldurdu tonlarca. Bizi bitirmeye çalışıyorsunuz kimyasalla . Beynimizi bitirmeye çalışıyorsunuz. Ama yapamayacaksınız bu devlet en büyük uyuşturucu taciri. Pablo escobarin yapamadığını bu devlet yaptı helal olsun amca .

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Selamun aleyküm öncelikle herkese evimde yetiştirdiğim 2 bitki için baskın yedim 2 jandarma arabası 1 narkotik polis arabası çelik yelekler evet sanki bir terörristmişim gibi muamele gördüm 10 tane jandarma geldi eve yaşadığımız yer küçük yer komşular balkona çıktı öncelikle ihbar olduğundan şüphe duyuyorum kimseye söylememe rağmen arama izniyle geldiler nasıl öğrendiler nasıl oldu hiç bir fikrim yok 8 saat karakolda kaldım bu kenevir yetiştirme işi benim için bitmiştir hangi torbacıya gitsem ya sentetik var ya meth maddesi var yeri geldi dolandırıldık kendi sigaramı kendim yetiştireyim dedim bu işe girmiştim çok hevesliydim 10 gün sonra hasat edicektim o yüzden esrarıda bıraktım bırakmadım aslında çok soğudum hemde nefret ettim bügün gördüğüm muameleden dolayı kan alan hemşiresinden dahil ben çok mu büyük suç işledim 2 saksı düzenek kurarak ??? Neyse arkadaşlar forumuda bırakma kararı aldım sadece içimdikileri dökmek istedim Hoşcakalın…
karakoldan mi saldılar. savciliga cikmadin mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ** ******* *** ****** ******* ** **** ** ** ***** **
  • H Heisenberg01:
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ******** * ******* ******* ****** **** ** *** ** hahahaha* ********* **** ****** **** **** ***
    +1
  • M Marryhuana:
    ***** *** ****** ****** * ***** *** ******* ******* *** *** ********** *** * *** **** ********** ****** hahahaha **** *** ********** **** * *** ******* ******** *** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** ***** hahahaha* ******* ** ******** ****** **
  • M Marryhuana:
    *** hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha**
    ********* *** **
  • M Marryhuana:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** ******* *** ****** ******* ** ***** ******* ******** *** ***** ** ******* ******* ** ***** *** ********* **
    +1
  • M Marryhuana:
    ********** ***** ** ***** **** **** *** **** * ******* ******* **** ***** ** ****** ***** **** *** * **** ********
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    **** hahahaha* ****** *** * hahahaha ** ******** ******** **** ****** ******* ******* ****** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    ******** ****** ****** ***** **** **
  • M Marryhuana:
    ******* ****** ******** ** ***** **** * ******** ******** *** hahahaha* **** *** *********
    ********** **** hahahaha** ** ******** *** **** hahahaha** hahahaha* ****** *** * hahahaha ** ******** ******** **** ****** ******* ******* ****** ***** ****** **
  • M Marryhuana:
    ******* * ** **** ********* ********** ******* ***** ********* ***** *** hahahaha* *** ***** **** ********** **** ****** *****
  • kkush kkush:
    ******** ***** ********* *** *** **** ***** ***** ***** ****** **
    ********** ***** ********* *** *** **** ***** ***** ***** ****** **
  • M Marryhuana:
  • kkush kkush:
    **** ********* *** ***** hahahaha* **
    +1
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ****** *** *****