İlk grow lemon haze photo 52. Gün(Bloom 1.Gün)

Sizinde desteğinizle kaç gr alırım ?

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .

Disjointed

Kıdemli Üye
Abi bekaa vadisi'nin otu var Lübnan bekaa vadisi yurtdışından tohum alabiliyosan varya hiç sektirme bu içtiğimiz genetikler varya alayını siker atar biz hiç gülünecek bişey yokkan 10 15 metrelik bayırı kahkaha ata ata yuvarlandık düzlüğe geldiğimizde durduk efsane

convik

Doktor
Abi bekaa vadisi'nin otu var Lübnan bekaa vadisi yurtdışından tohum alabiliyosan varya hiç sektirme bu içtiğimiz genetikler varya alayını siker atar biz hiç gülünecek bişey yokkan 10 15 metrelik bayırı kahkaha ata ata yuvarlandık düzlüğe geldiğimizde durduk efsane
Bunun ismini ne diye satıyorlar hocam ürdün vs yaparsak almaya çalışırım? Ben fas libya tunus onların otunu çok içtim özellikle fas çok iyiydi.

Disjointed

Kıdemli Üye
Bunun ismini ne diye satıyorlar hocam ürdün vs yaparsak almaya çalışırım? Ben fas libya tunus onların otunu çok içtim özellikle fas çok iyiydi.
Geçen internette bı bankada Lübnan altını diye bı sigara görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam abi biz Hatay'daydık bize direk Lübnan'dan getirmişlerdi ama efsane Lübnan landrace falan yaz nete direkt al hiç pişman olmazsın çok kaliteli oranın otu.

acemiceday

Müptezel
Abi aurora indica efsane bildiğin narkotik bı kafa var kanepe klidi bide geç hasat edersen baya ağır oluyo benim başıma ne geldiyse geç hasat etmekten oldu çok güzel uykuya daldırıyo bayaa gevşetiyo vücudu ben tavsiye ederim.
Mutlaka satın alıp deneyeceğim Auto veta photo Aurora indica yi kanka

TroyGamdam

Yeni üye
Tohumları koyduğun kavanoz çok iyi kanka başlarsan merakla bekliyorum takipteyim :)

Selam kanka konuyu açtım sonunda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
  • A ax-b:
    hahahaha ****** ******** ******* ******* ******* ****** ********* hahahaha* ****** hahahaha** *******
  • H happyworld:
    ******** ******* ********* ******* ** hahahaha ******* ***** **** hahahaha** ******
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** ***** ****** ******* hahahaha ******* **
  • H happyworld:
    ***** hahahaha hahahaha* ****** ******** ********** ******** hahahaha* ******** **** **
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • L Levrekbaz45:
    ********** **** ********** ********** * ***** hahahaha *** *** **** ******* **** hahahaha** ******* ********** ****** ********** ******** ********* ***** ****** *** **** **
  • H happyworld:
    ******* ***** ****** **
  • H happyworld:
  • A ax-b:
  • H happyworld:
  • L Levrekbaz45:
    ** **** ***** *** ********** ******* ******** **
    +1
  • H happyworld:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ****** **
  • KRAAL KRAAL:
  • A ax-b:
    ******* hahahaha*** *** ******* hahahaha*
  • A ax-b:
  • H happyworld:
    ***** ******* ***** hahahaha **********
  • L Levrekbaz45:
    ***** hahahaha hahahaha* ****** ******** ********** ******** hahahaha* ******** **** ** ****** ***** ****** ******** ********** ******* hahahaha*** ***** ******* **** ***** ******* ********* ***** ***** ****** **** ** **
  • H happyworld:
    ***** ******* hahahaha * **** **** *** ****** ****** *******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ******** *** ********* ** ****** hahahaha** ******** hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha**** *** ********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: *** ******