İLK KUBARIMI BASTIIIIIM

MrDaltoN

Üye
Kubarı sigara jelatinine koyup ağzını mühürlüyoruz.
Daha sonra bir kaç kat ıslak gazete kağıdı ile kaplıyoruz üzerine aleminyum folyo kaplıyoruz 1-2 dakika güzelce ateşte her yerini gezdirerek İki adet düz taş,mermer, fayans vs arasına koyup üzerine basıp ağırlık uyguluyoruz beeee tadaaaaa kubarımız hazır.

Eğer evde isek istr nin formülü daha bir hoş ocakta ısıtmaya da gerek yok miss gibi kavanozla halledersin
Ha biz p*çiz yani :D :D

MrDaltoN

Üye
Estağfurullah kankim :D Ama dediğim gibi yakma riski vs olduğu için yüksek miktarlarda plaka basarken tava ütü maşa falan gibi fazla ısınan şeyleri tercih edemiyoruz, çok riskli, kafamız sürekli güzel ayarı bi kaçırısak ziyan olur tüm malzeme
Hahaha kanka inan kafan ayık olunca daha çok yakma riskin oluyo en azından benim için öyle. 3 4 kapak vurduktan sonra yaptığım iş ne olursa olsun buna temizlikte dahil gerçekten ustalık eserim oluyor

MrDaltoN

Üye
Estağfurullah kankam olur mu hiç öyle bir şey.
Envai çeşidi var en risksiz olanları anlatmaya çalıştık ki insanların elindeki bi gıdım malzeme ziyan olmasın diye.
Bir dahaki yaptığımı senin formülle yapcam bide bu arada ben bişey keşfettim kanka grinderdan sigarayı çektikten sonra grinderi ters çevirip bide öyle çekiyorum sigara nane kıvamına geliyo çok inceliyo toz çok fazla çıkıyo ve bu şekilde yapınca sigaranın kafası bi başka tatlı oluyo

Avare

Doktor
Bir dahaki yaptığımı senin formülle yapcam bide bu arada ben bişey keşfettim kanka grinderdan sigarayı çektikten sonra grinderi ters çevirip bide öyle çekiyorum sigara nane kıvamına geliyo çok inceliyo toz çok fazla çıkıyo ve bu şekilde yapınca sigaranın kafası bi başka tatlı oluyo
Kankam aslında grinderdan çıkan tam olarak kubar değil. Kubar için de farklı metodlar var o en basidi diye kullanıyoruz.
Bende bugün misafir var diye kova yapamadım ginderda biriken tozlardan vurdum 0.5 pet sişede fena çarptı

MrDaltoN

Üye
Bende toz halinde içerken yakamıyomuyum napıyorum hiç kafama girmiyo ya geçen tozları bastım öyle içtim dellendirdi beni
Kankam aslında grinderdan çıkan tam olarak kubar değil. Kubar için de farklı metodlar var o en basidi diye kullanıyoruz.
Bende bugün misafir var diye kova yapamadım ginderda biriken tozlardan vurdum 0.5 pet sişede fena çarptı

Avare

Doktor
Kanka az bişi tütün kır üzerine kubarı serp öyle vur. Yada basılı kubardan solucan yap yoğurarak iki tane sigarayı izmaritleri koparıp tavada ısıt tütünle solucanları harmanla peşine pişirme kağıdına koyup kubar basar gibi ister ocakta ister sıcak kavanozla ısıt tamamen yapışıcak tütüne sonra vur onu kapaktan miss

MrDaltoN

Üye
Anaa dur çok ilgimi çekti de kafam çok güzel anlayamadım sen şunu bilal e*doğana anlatır gibi anlatsana
Kanka az bişi tütün kır üzerine kubarı serp öyle vur. Yada basılı kubardan solucan yap yoğurarak iki tane sigarayı izmaritleri koparıp tavada ısıt tütünle solucanları harmanla peşine pişirme kağıdına koyup kubar basar gibi ister ocakta ister sıcak kavanozla ısıt tamamen yapışıcak tütüne sonra vur onu kapaktan miss

Avare

Doktor
Kanka bastığın kubar hafif yumuşak hamurumsu oluyor ya hani.
Onu bildiğin solucan gibi yapıyorsun.
Sonra 2 tane boş sigaranın izmaritini koparıp bütün halde tavaya at hafif yak altını tavanın sonra yavaşça döndüre döndüre ısıt sigaraları sigaraların dışı hafiften kararınca tamamdır.
Daha sonra aynı joint yapar gibi boşalt tütünü hafif ufala elinle incelsin.
Sonra masanın üstünde ser yüzeye üzerine solucanı koy ve her yerini kapla tütünle güzelce. Ondan sonra da pişirme kağıdı arasına alıp ister folyo ile ocakta pişir ister kavanozla ez ama fazla tutma çünkü zaten kubarı basmışız amaç sıcak ile yumusatıp tütünle iyice harmanlamak.
Soğuyunca kapakla.
Elimde kubar yahut yüklü hasad olsa adım adım nasıl yapılır gösterirdim

MrDaltoN

Üye
Kanka bastığın kubar hafif yumuşak hamurumsu oluyor ya hani.
Onu bildiğin solucan gibi yapıyorsun.
Sonra 2 tane boş sigaranın izmaritini koparıp bütün halde tavaya at hafif yak altını tavanın sonra yavaşça döndüre döndüre ısıt sigaraları sigaraların dışı hafiften kararınca tamamdır.
Daha sonra aynı joint yapar gibi boşalt tütünü hafif ufala elinle incelsin.
Sonra masanın üstünde ser yüzeye üzerine solucanı koy ve her yerini kapla tütünle güzelce. Ondan sonra da pişirme kağıdı arasına alıp ister folyo ile ocakta pişir ister kavanozla ez ama fazla tutma çünkü zaten kubarı basmışız amaç sıcak ile yumusatıp tütünle iyice harmanlamak.
Soğuyunca kapakla.
Elimde kubar yahut yüklü hasad olsa adım adım nasıl yapılır gösterirdim
Bugün deneyeceğim kanka dönüş yapacağım tozu ısıtmadan solucan yapayım demi şuan yapış yapış zaten yani tütüne yapışır işlemi yaptıktan sonra kavanoz aldında 5 dakika ısıtcam uyar mı

istr

Ordinaryüs
Bugün deneyeceğim kanka dönüş yapacağım tozu ısıtmadan solucan yapayım demi şuan yapış yapış zaten yani tütüne yapışır işlemi yaptıktan sonra kavanoz aldında 5 dakika ısıtcam uyar mı
Kavanoz yakmıyo zaten kanki cigara de elinin altında oluyo görüyosun hazır olup olmadığını, 5 dakika kafi bir süre

Avare

Doktor
Isıtmadan yapış yapışsa çok daha iyi. Aynen kanka ama tütünü ateşte güzel çürütmen lazım. Aynen devam

Kubar yapım tarifi, bir tabak gibi bir yere sömekleri parçalayıp koyun hafif toz haline getirin işte, sonra altdan fileli bezler oluyor altdan tozların çıkmasın için, o bezin içine kuru buzları doldur bir kaç tane üstüne parcaladn esrarı dök ve üstüne biraz daha kuru buz koy sonra ağzını sıkıca kapat ve bir masaya o bezi aşağı yukarı salla 3 4 dk kadar tozlar masaya dökülecektir esrar tozları, sonra kredi kartı gibi birşey alın tozları aynı kokain gibi bir araya toplayın,
Şimdi önemli olan şey esrar yağı yapmak oda çok kolay esrarı yine elinizle parçalayın, bir kavanoza doldurur parcaladınız esrarı üstüne etil alkol dökeceksiniz bu sayede thc ler sıvı halde ayıklancak, sonra bunu buz dolabında yarım saat bekletin ardından alın, bir süzgecden geçirip yağı çıkartın yağ yapmak bu kadar kolay, şimdi bu yağı katı hale nasıl getircez ve alkolden ayırcaz esrar yağını bir tencereye boşaltın, bir başka tencerenin icinede şu doldurun ve esrar yağlı olan tencereyi şu olan tencereyi koyun ve orta derece ateşde kaynadın esrar yağı buharlaşıp alkolden ayrılcaktır gidene kadar kaynadın sıvı gidecek katı hale gelecek şekilde olması lazım katı hale geldikten sonra, esrar tozunu bu katı yağa atın ve elinizle hamur yugar gibi yugun sem sert olduktan sonra ardında saf kubariniz hazırdır keyifli içimler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ** ****** *** ******* ** **** ******* ** ******* ******** ***** ** ***** ****** **** *** ******* hahahaha**** hahahaha* *****
  • S sharkek:
    ** ***** hahahaha***
  • O obeb:
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********

****** ********* ****** **** **** ***** * ******* hahahaha*
  • S sharkek:
    ***** hahahaha ******* **** ***** ********* *** * **** ****** hahahaha** ******* ******
  • O obeb:
    ****** ****** ******** *** hahahaha* ** ******* hahahaha***
  • S sharkek:
    ***** ***** **** ********* ****** hahahaha***
  • O obeb:
    ********** ***** ****** ********** ****** **** hahahaha* ****** ****** ** *** ***** ****
  • S sharkek:
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** **********
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** ********** ** ******** ***** ******** ********** ******* *** ***** ******** ********* ******** ****** ******** **** ******** ***** ******** *********
  • S sharkek:
    +1
  • S sharkek:
    ********* *** ***** ********** *** **** ***** hahahaha ** **** *** **** **********
    * ** ********** ****** ** ** ** ****** **** hahahaha***** ****** *****
  • S sharkek:
    *** ** ******* ** ****** ****** hahahaha** ***
  • S sharkek:
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ***** ** ******