1 bitki mi 2 bitkimi ?

higthead

Jolly Green
almassam dediklerine göre hasat miktarında önemli derecede düşüş oluyor

Dostum sen nefes almazssan veya yarım nefes alırsan vucudun nasıl yavaslar veya metabolızman derkı bu arkadas bana gerektıgı kadar hava vermıyor bende kendımı yanı vucudumu yavaslatıyorum metabolızmamı yavaslatıyorum bana verılen nefes kadar ıdare etmeye calısıyorum der. Aynı şeyi bitkidede düşün dostum bu olay bitkidede yavaslama ve çok yavas gelişim ile sonuçlanır. Ner kadar taze hava okadar köfte=)))

higthead

Jolly Green
hocam ozaman aksiyel fan setini alıyorum işimi görür değilmi pişmanlık yaşatmaz
Dostum canım güzel dostum bütçene göre iyi veya kötü sana bilgi verdim. Neyin pişmanlığı olucak anlamadım. Bizim ve herkesin bu şekilde kullandığı sistem bu eğer tabuları yıkıp daha farklı fikirlerin var ise uygulayabilirsin.=))) Biz olucak ve doğru bilgiyi veririz son karar sizindir. Zamanda senin para da senin bitki de senin=)))

Dostum canım güzel dostum bütçene göre iyi veya kötü sana bilgi verdim. Neyin pişmanlığı olucak anlamadım. Bizim ve herkesin bu şekilde kullandığı sistem bu eğer tabuları yıkıp daha farklı fikirlerin var ise uygulayabilirsin.=))) Biz olucak ve doğru bilgiyi veririz son karar sizindir. Zamanda senin para da senin bitki de senin=)))
çok teşekkür ederim hocam sipariş verdim foruma ilk girdiğimdede hemen havalandırma konusundada uzman olarak seni söylemişlerdi sana güveniyorum oyüzden sorun yok forumdada günlük açıcam sende takip edersin bitkileri yorumların benim için değerli öğrenmem gereken çok şey var her konuda

higthead

Jolly Green
endişeni telaşını anlıyorum hepimiz böyleydik=))) zaman geçtikce daha oturucak hersey daha daha bılgılı oılucaksın nokta atıslar yapıcaksın=) tabıkıde takıpteyım.Konuyu acınca etıketle benı ki hatrlıyayım=)

endişeni telaşını anlıyorum hepimiz böyleydik=))) zaman geçtikce daha oturucak hersey daha daha bılgılı oılucaksın nokta atıslar yapıcaksın=) tabıkıde takıpteyım.Konuyu acınca etıketle benı ki hatrlıyayım=)
ne yalan söyleyim endişeliyim hocam takıntılı bi insanım zaten :) tabikide etiketlerim bi sorun olmazsa umarım çarşamba günü başlıyorum gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
    +1
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** ******** *********
  • 420x 420x:
    ******** ***** **
  • lavrens lavrens:
    ***** * ***** ******* **** ** ****** ***** hahahaha* ***** ******** ********** *** ******** ******
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** ***** **** hahahaha **** ****** ****** ******** **** * ** ********** ********* ****** ****** ******* ********
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha ***** hahahahahahahaha
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
    ****** ** hahahaha*** ***** *** ***** ******** hahahaha *****
    *** hahahaha ***** ******* ******** ** **
  • 420x 420x:
    **** **
  • 420x 420x:
    ***** ****** **** ** *** ****** ******** **
    +1
    ***** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha ****** ** *****
    hahahaha* ****** **** ** *** ****** ******** **
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ******* ***** ********** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** hahahaha ******** ***** ***** ******* ****
    +1
    **** ******** ***** ***** ** ******* ***** *** *** ********* ********** ********* ******* **** hahahaha* *** ********* ***** ******* ***** *****
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** ***** ******* ******* ******** ***** ********* ******* ** ******** ******* ***** ***** ****** ***** ******** ***** ********* ******** ***** ***** ** ******* ***** *** *** ********* ********** ********* ******* **** hahahaha* *** **
    lavrens lavrens: ***** ***** ***** ******* ******* ******** ***** ********* ******* ** ******** ******* *****...