10 KÖK İLE PAKET OLDUM

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka doğrudan kripto borsasından yollama. Metamask ya da trust wallet gibi soğuk cüzdanlara çekim yap oralardan yolla. Hatta xmr ve scrt gibi coinleri kullanırsan takip edilmesi imkansız hale gelir.

sıkıntı işler

zek

Üye
1,2 tane pespese gidiyo. Kirmizi beyaz isigi var. Anliyosun oldugundan. Saga bi sola ucuruyolar geceleri. Gunduzde gordugumde gecen sene beyaz bi drondu
Siyah olanları da var şehre göre değişiyor sanırım. Ve çoğu bildiğimiz dronelardan farklı ve büyük oluyor dji mavic 2'ye benziyordu ya da daha büyük modeli de olabilir.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
aslında hem sıkıntı hem değil neden dersen, ne yaptığını bilirsen sıkıntı değil ama bilmezsen evet sıkıntı
Kanka son 3 alışverişte mexc borsasından yolladım. Allah korusun paket falan olsam adam telefonu incelese kurulu 3 borsa 3 banka 4 de cüzdan var derdimizi anlatamayız

zek

Üye
Kanka son 3 alışverişte mexc borsasından yolladım. Allah korusun paket falan olsam adam telefonu incelese kurulu 3 borsa 3 banka 4 de cüzdan var derdimizi anlatamayız
Kanka öyle canı istediğinde telefonuna bakamaz hele hele borsa ya da banka hesaplarına hiç bakamaz ama yine de tedbirli olmakta fayda var. Dediğim uygulama ve coinlere bakmanı öneririm.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka öyle canı istediğinde telefonuna bakamaz hele hele borsa ya da banka hesaplarına hiç bakamaz ama yine de tedbirli olmakta fayda var. Dediğim uygulama ve coinlere bakmanı öneririm.
Cake wallet ile daha önce xmr gönderimi ve çekimi yaptım kanka. aslında talis kullanmak lazım da işte hep bizim gevşekliğimiz herif kabul etse ibana göndericez :D

bundan 2 ay çnce benim eve gece 23 de geldi 2 tane araştırma polisi,sivil....ihbar var dediler filanca kapıyı açar mısın..bende güldüm,gelin dedim göstereyim..ilk olarak klonları gördüler ,bunlar ne dediler..dedim hint keneviri çelik aldım,kökleniyolar..asıl mevzu arka odada gelin dedim..6 bitkimi gördüler,ışıklar fanlar vs..gübreleri,tohumları hepsinin yerini sormadan gösterdim..
sonra bi itiraf videosu çektirdiler..polisin biri cep telefonunu verdi,videoya aldı..bende odaları ve cigaraları kendi içimliğim için yetiştirdiğimi ve polislere bizzat kendim gösterdiğimi itiraf ettim..o video savcıya gittti..derken benim alet edevatı almadılar,narkotik olsa ne var ne yok götürürdü..benim şansıma ihbara araştırma ekibini göndermişler önce.. onlara da kendi durumumu,bana ruhsal rahatlama verdiğini,kimseyle ticaret vs yapmadığımı anlattım..derken polis merkezine gittik ifadem alındı,sonra kan-kıl-idrar testi derken sabah 5de salındım..
hakime çıktığımda da ilk defa yaptığımı,internetten videoları youtubeden seyredip öğrendiğimi,pişman olduüumu söyledim..denetim bile vermeden saldılar..ben 50li yaşlardayım diye daha da denetim falan uğraştırmadılar,siz gençsiniz diye denetim verirler büyük ihtimal..cigaradan soğutmak için illa bi denetim veriyorlar 40 yaş altına..

kimseyi içeri atacakları yok,zira kendi içimliğini yetiştirmek için yasaklı madde üretmek en ağırı 2 sene..o da yatarı olmuyor,5 sene içinde tekrar etmezsen davan düşer deyip salıyorlar..
polisler de biliyor ortada bi b.k olmadığını,Allahın yarattığı otun cezası mı olur annasını avratını..ama napsın garipler,emir geliyo,ihbar oluyo gidiyolar olay yerine.. sadece bitkilerle kurtulduğum için şanslıyım ben..narkotik gelse tohuma kadar ne var ne yok götürürdü.. ama işin rezilliği işte,en boku o..bana geceyarısı geliniince evden çıkan bitkileri kimse görmedi..konu komşuya rezil etmeyin dedim,çarşafa sarıp her birimiz 2şer tane alıp arabaya polislerle birlikte koyduk..

benim başımdan geçen de bu şekilde oldu..

başınıza gelirse tavsiyem asla yalan söylemeyin..aşağıda ne var dediğinde direk verin cevabı,zaten bilerek geliyorlar,kafalarında suçlu profili oluşturmayın..anlatın,gübreyi tohumu tedariğini vs .. gelen ekibin yorumuna göre olay büyütülüyor yada sümenaltı ediliyor..polise suçlu gibi kaytırık cevaplar verirseniz o zaman onlar da olayı büyütür...en basiti isteseler 2-3 gün nezarethanede geçirirsiniz,ellerinde yetki var adamların..suçlu gibi davranmayın..net olun..yapıyorum deyin..çingen mahallesine gitmiyorum,kendi içimliğimi yetiştiriyorum,anlatın durumu..o zaman onlar da rahatlıyorlar...amirlerine 4 defa telefon ettiler yanımda,arkadaşın tutumundan belli burada ticaret yok deyince amirleri beni bile görmeden almayın alet edevatı demiş..boşverin..yani,yanınıza gelen ekibin intibasına göre emir çıkıyor..hakime illa çıkarıyolar ama formalitesi o işin...

benim diyeceklerim bunlar,işiniz rast gitsin..
Öncelikle geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın benimde 19 kök bitkim var ama biraz endişeliyim kürüyorum kafamda bir sürü şey sabıkam var 7 yıl oldu içerden çıktığım infazım da yok 2 yıl önce bitti.
Patlarsam zaten bende sizin gibi bir tavır içinde olurum büyük ihtimal acaba ceza alır hüküm giyermiyim sabıkam olduğu için ama infazım çoktan bitti hiç bir dava dosyam da yok en kötü senaryo ne olur dayı teşekkür ederim saygılar

Evet arkadaşlar bugün paket olmuş bulunmaktayım yeni karakoldan çıktım 10 kök eğer internetten alışveriş yaptıysanız yada bi arkadaşınız yaptığınızı biliyorsa ve bu yazıyı okuyorsanız her an paket olabilirsiniz benim tahminim urbangardenshoptan yapmış olduğum kredi kartı ödemeli gübreler oldu diye tahmin ediyorum herkese iyi akşamlar
çok geçmiş olsun Türkiye'de çok sıkıntı ama yaşadığım ülkede insalar dışarda sigara içer gibi içiyor bundan dolayı şanslı hissediyorum ama 10 kök sigaranın gitmesi adamın canını yakar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    * ** ******** ******* ********** * ****** ******** *
  • ax-b ax-b:
  • M Marryhuana:
    ******* * ** *** ***** *** ****** *** * * ***** ********* ***** ***** ******* ** ** ***** ****** ******* ** *********
  • M Marryhuana:
  • Emmy Emmy:
    ***** * ******** *** ******** ****** *** *** ******* ******** ********* *** hahahaha*** **** ******* ****** **** *****
  • ax-b ax-b:
    ******* ******* ***** ***** ****** **** ******** ****** *** ******* ****** ****** ***** * ******** ******* hahahaha* *
  • ax-b ax-b:
    ********* ******** ******* ***** ********* ** ********** ***** * ******** *** ******** ****** *** *** ******* ******** ********* *** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ** ****** hahahaha***** ******** ******* ***** ********* ** **********
    +1
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • Emmy Emmy:
    ******** *** ** ****** *** ****** ***** ***** ***** ****** ***** ****** ***** ***** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ********** ***** *** **** ***** ******* ******* *** ** *** ******* ***** ****** ****
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** **** hahahaha** ******* ********* ******** *** ******* ********** *** ********* **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ******** **** ******** *** ***** ******* ***** **** hahahaha** ******* ********* ******** *** ******* ********** *** ********* **** hahahaha**
  • ax-b ax-b:
    *** *** ********* ********** ** *** ** ********* ********** ********** *****
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** ****** ******* ***** ***** hahahaha ***** ****** * **** *** ***** **** ********** ****** **** ** ********** *** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • ax-b ax-b:
    *** ****** ******* **** ***** ********* ***** ******** hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    * ***** hahahaha*
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha* *******
    ax-b ax-b: **** hahahaha* *******