10 KÖK İLE PAKET OLDUM

Ü

Üye silindi 34638

Guest

Kanka küfür niye ediyorsunuz ya birbirinize hakaret etmeyin düzgünce konuşun. Sen de istiyorsan madem faydalı buluyorsun paylaşmayı paylaş.

kenank

Yeni üye
Yemin ederim yakalanmam umrumda bile değil eşe dosta rezil oldum mahallede gösteriş yaptılar eşimin bana olan güveni büyük ölçüde zedelendi ben izmirde esnaflık yapan birisiyim mahallede herkes gördü olayı memurlara evin içine geçelim klimayı açayım çay kahve yapayım rahat tutanak tut dedim adam burası esiyo dedi mahallenin ortasına sehpa koydu tutanak yazdı tek amacı biz burdayız yakalıyoruz bu tarz grow yapanlar kendine dikkat etsin tarzı politika izlediler poşetlerin içerisine koymayı teklif etmeseydim sergi yapıcaklardı tamam özgürlük güzel ama benim kartvizitimde güven satın alınamayan en büyük hazinedir yazıyor, yani bende ilk başta tek ben biliyorum ne olabilir diyordum ne olabiliceğini yaşadım ve siz değerli arkadaşlarla tecrübelerimi anlatmak istedim benim durumuma düşmenizi hiç istemem güvenliğinizi en üst düzeye çıkartın sizi seviyorum artık grow felan yapmama kararı aldım ve rehberimden çok fazla numara sildim
0 risk ve %100 güvenli bir şekilde hayatıma devam ediceğim görüşmek üzere kendinize iyi bakın son 1 hafta daha buraya giricem sorusu olanların sorularını cevaplamak için daha sonra burayada uğramam heralde LEGALİZİAT

sivil hayatta herhangi birisine grow yaptığını söylemiş miydin?

dnz1

Yeni üye
Dostum çok geçmiş olsun rabbim tekrarını yaşatmasın.
Arkadaş konunun muhatabı neyin ne olduğunu anlatmış zaten dikkat edelim diye de bizi uyarmş. İşine gelen ona göre tedbirini alır gelmeyen de kafasına göre takılır yok öyle olmuş yok böyle olmuş yok ne alaka yok yalan söylüyor diyenlere diyecek bir şey bulamıyorum. Tribe giriyorsan burada ne işin var? Ip adresinden tut mac adresine kadar internete bağlandığın tüm cihazların bilgileri kayıt altındayken ottan boktan sebeplere tribe giriyorsan kafanı kuma göm!
Ayrıca istediğin kadar vpn'le bağlan saklanamazsın. Saklanmak için nasıl tedbirler alınıyorsa saklandığın yerden seni çıkarmak için de çalışıyorlar. Açılmayan kilit yoktur!

Kimde Bu

Müptezel
Sicilinde sorun olan arkadaşların çok çok dikkat etmesi hatta kesinlikle kendi adlarına alışveriş yapmamaları lazım, grow shop alışverişlerinden dolayı yapılan aramalarda hep sicilinde uyuşturucu geçmişi olan kişileri seçiyorlar. Başlık sahibi kankamızında %99 dosya, denetim vs sicili temiz değildir

Broo alışverişi yaptıktan ne kadar süre sonra bu olay oldu
Bu arada çok geçmiş olsun
Sağol brom tahmini 50-60 gün felan oldu mail order yapılalı ayriyetten 191 gibi bir kod söylediler daha önceden uyuşturucu madde bulundurmaktan dolayı denetim almıştım nokta atışı bulmalarının bir diğer nedenlerinden biride elektirik faturası benim üzerime olmayan yerde yapıyordum ve otomatik ödemedeydi geçmişinde bu tarz denetim alan arkadaşlar çok fazla dikkatli olsunlar kesinlikle internet alışverişi yapmayın gelen elektirik faturası her ay farklı olsun bir şekilde onuda çözün otomatik ödemeye almayın eğer sizin adınıza değil ise

Kabinin son hâli ışığı aldılar advencedın 2 gübresi gitmiş budcandy ve bigbud, topmax bloom grow ph down ve ölçüm pipetlerini almamışlar
Notlarda güncel fotoları vardı hepsini sildim
Karakola giderken

Şakkir

Kıdemli Üye
Narkotikten + bir bilgi ışık ve gübreye yoğunlaşmışlar artık şikayet olmadan savcılık arama kararı çıkartabiliyormuş
Bende öyle kimse bilmiyo bi ben biliyom eşim bile bilmiyordu ona göre kendinizi güvene alın diye yazıyorum 19 kök üstü zor kurtulur bilgilenin pls dalga geçmek isteyenler dalga geçebilirler herkese iyi growlar dilerim
Yeni yargı paketinin meyveleri:)

çok geçmiş olsun dostum umarım grow shop yüzünden değildir çünkü baya alışveriş yapanlar var oralardan
1- geçmişinde uyuşturucu ile yakalandınmı
2- internetten grow sitesinden ışık veya gübre aldınmı
3-banka kartı ile kendine ait olmayan biryerin elektirik faturasını otomatik ödemeye aldınmı
4-dost dediklerine bitkilerinin yerini veya fotoğrafını gönderdinmi
5- telefonda bu tarz olayları görüşüyormusun
6-komşuların herhangi şüphelenilicek hareketlerini gördülermi
7-tohum firmalarına bonus için fotoğraf gönderdinmi
8-wise yada farklı bir yerden tohum firmalarına ödeme yaptınmı
9-koku , ışık sızması, havalandırma sesi ile dikkatleri üzerine çektinmi
10- yetiştirme muhabbetini arkadaşlarınla paylaştınmı ben yapıyorum işte fotoğraflarını vs gösterme yada yaptığın sigarayı ücret karşılığı birine verdinmi ?

Kanka şu son ödemeyi yapmadın diye ihbar etmiş olabilirler mi seni? Öyle değilse yıllardır aynı siteden eve kargo alan birçok kişi var. Müşterilerin %90 ı belki daha fazlası hiç sorun yaşamamış şimdiye kadar. Bence ek bir delile daha bakıyorlar incelemeye girmek için. Daha önce denetim almışsın bunu da delil kabul edebilirler. Bir de nerde olduğunu biliyorlardı demişsin çiçeklerin,direk o odayı göstermeni söylemişler. O nasıl oluyor?
Bro ikamet ettiğim daireye değil o binada growun yapıldıpı yeri açmamı istediler içeriye girdiklerinde suratları düştü koku yoktu etrafa bakındılar ben gösterdim bunlar var abi bunlar için mi geldiniz diye o esnada yunuslar bunun içinmi uğraşıyoruz biz kaçtık siz halledersiniz dedi narkolara

Kanka şu son ödemeyi yapmadın diye ihbar etmiş olabilirler mi seni? Öyle değilse yıllardır aynı siteden eve kargo alan birçok kişi var. Müşterilerin %90 ı belki daha fazlası hiç sorun yaşamamış şimdiye kadar. Bence ek bir delile daha bakıyorlar incelemeye girmek için. Daha önce denetim almışsın bunu da delil kabul edebilirler. Bir de nerde olduğunu biliyorlardı demişsin çiçeklerin,direk o odayı göstermeni söylemişler. O nasıl oluyor?
Onun için m**rt abiyi aradım zaten satış olarak geçmedim helal hoş olsun dedi sen kendine bak takma gübreyi canın sağolsun gibi konuşma gerçekleştirdik o konudan yana bir problem yok yani

Deex

Üye
Bro kafamda iki soru işareti binada dairen dışında hangi alanda grow yapabilirsin? Ve o alanda kenevir ekili olduğunu polis nerden biliyordu @prodgoblin

Bro kafamda iki soru işareti binada dairen dışında hangi alanda grow yapabilirsin? Ve o alanda kenevir ekili olduğunu polis nerden biliyordu @prodgoblin[/USER
[/QUOTE]
Bende ona takildim valla haci konu disi bildigim kadariyla otellerde oluyoduda ilginc
Post cihazı olmadığı için dükkanda fiziksel olarak ankarada olamıyacağı için kartın nasıl bir ödeme yapılması gerekli mail order ile uzaktan banka kart numarası güvenlik numarası ile uzaktan çekim yaptılar mail order hâlen devam eden bir ödeme yöntemi ????

Melez

Müptezel
Post cihazı olmadığı için dükkanda fiziksel olarak ankarada olamıyacağı için kartın nasıl bir ödeme yapılması gerekli mail order ile uzaktan banka kart numarası güvenlik numarası ile uzaktan çekim yaptılar mail order hâlen devam eden bir ödeme yöntemi ????
Kanka biraz gerginmisin soksksmskd az relax

gübreyi ne zaman almıştın acaba ?
Konuyu ful oku bro aynı şeyleri tek tek yazamam
Kanka biraz gerginmisin soksksmskd az relax
hayır olayı her ayrıntısıyla anlatıyorum adamlar hâlen daha oraya takıldım buraya takıldım diyorlar ona tav oluyorum benim yaptığımı yapmayın bilgilenin diye bu konuyu açtım geçmiş konularıma bakın yaptığım grow belli bence inanmak istemeyenler kendileride benim yaptığım hataları yaptılar biryerden birşey bulup yalanlamak istiyorlar bence bilinçaltları konuyu yalanlayarak içsel rahatlama elde etmeye çalışıyorlar çok garip yani tedbirni al napıyorsan yap yapma demedim herkes kendi aldığı kararların ve risklerin sonuçlarını yaşayarak tecrübe eder bu hayatı olay bu kadar basit

Melez

Müptezel
Konuyu ful oku bro aynı şeyleri tek tek yazamam

hayır olayı her ayrıntısıyla anlatıyorum adamlar hâlen daha oraya takıldım buraya takıldım diyorlar ona tav oluyorum benim yaptığımı yapmayın bilgilenin diye bu konuyu açtım geçmiş konularıma bakın yaptığım grow belli bence inanmak istemeyenler kendileride benim yaptığım hataları yaptılar biryerden birşey bulup yalanlamak istiyorlar bence bilinçaltları konuyu yalanlayarak içsel rahatlama elde etmeye çalışıyorlar çok garip yani tedbirni al napıyorsan yap yapma demedim herkes kendi aldığı kararların ve risklerin sonuçlarını yaşayarak tecrübe eder bu hayatı olay bu kadar basit
Dostum haklisin anliyorum seni burasi zaten akli basinda olan insanlrin oldugu bi forum degil ki zaten :D adi ustunde tohumsuz tripte olan adam olur etkide olan adam olur her cesit adam olur okadar kasma kendini dalgana bak bende geyik yaptim zaten mail ordermi kaldi cinsinden yoksa anliyorum seni anlasilmamak istedigin yaratmak istedigin olguyu yaratamamak tav eder insani bosver takma bu kadar yorumlari cevap bile vermene gerek yokki dalgana bak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • E eagle54:
    hahahaha***** ***** *** ***
  • D Dalibor:
  • E eagle54:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • D Dalibor:
    hahahahahahahaha
  • E eagle54:
  • D Dalibor:
  • D Dalibor:
  • E eagle54:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******* ** ***** ** **** **
  • E eagle54:
  • D Dalibor:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ***** ******* ******** hahahaha ***** *** ******* ********** ******** ******** **** ********* *** **** ******** *** *** * ** ****** hahahaha ********** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • D Dalibor:
    ********* ********** ********** ****** ** ******** hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** hahahaha*** **** ******* ***** ******** ****** **** *****
  • D Dalibor:
    *** **** hahahaha
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ** ********** *****