120 W QB samsung

Paf/Küf

Yeni üye
Dostlar merhaba, dumanınız bol olsun.

forumda yeteri kadar okudum araştırdım fakat 2 görüş var. Son olarak buradan bilgileri toplamak istiyorum. Tek saksı yetiştireceğim. 120w QB led +80-80 kabin auto tek saksıya yeterli olur mu?

şimdiden hepinizi öpüyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hayir yalnis yorum + yapilan yorumlar bana da gelsin ve bende bilgi sahibi olayim diye konuya katiliyor

Hayir yalnis yorum + yapilan yorumlar bana da gelsin ve bende bilgi sahibi olayim diye konuya katiliyor
Ala ala. Hic bu acidan dusunmemistim. Ama abi o zihniyeti tasiyacak insanlari da biliyoruz. Yüzde oran ile 55 60 negatif yonde oldugu kanısındayım bazi kişilerin. Cunku hal ve hareketleri tamamiyle tehlikeli ama basit görünen ucuz eylemler. Gıybet mi daha kötüdür? Yoksa iki yeni kavga dan cıkmış birbirine gıybet yapmış insanın arasını açabilmek için gıybet ss lerini hoş bir sohbetin ortasinda delil gibi ortaya atmakmi daha kötüdür? Düşün bi abi. Ben buna endeksli yorum yapmıştım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum hakilisin, + yerine ``takipteyim`` yazsa daha iyi olur.Ama @Püskütvarmı nin tek amaci konulari ve yorumlari takip etmek oldugunu düsünüyorum.

Zorro

Üye
kanka satıcıyı söylermisin veya link atabilirmisin rica etsem bende ışık bakıyordum aliexpresstende güvenemiyordum almaya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ****** hahahaha ******
  • B bongalov:
    ***** ***** **** ***** **** ********* hahahaha**
  • A ax-b:
    ***** ***** hahahaha** ******* **** hahahaha* **
    +1
  • B bongalov:
    ***** ** *** *** ****** hahahaha**
  • E Esrarengiz35:
    ***** ******* ******* ***** *** ***** **** * ********* ***** ********** **** hahahaha* ********** * ** **** hahahaha*** ******** ******* ****** *** ***** *** ***** ********** ********* ***** **** *** ** **** **** ****** ******* **** ** ****** *** ********** hahahaha* *
  • B bongalov:
    ***** * ******* * ***** ****** ****** ** **** ******** ******* ******* ***** *** ***** **** * ********* ***** ********** **** hahahaha* ********** * ** **** hahahaha*** ******** ******* ****** *** ***** *** ***** ********** ********* ***** **** *** ** **** **** ****** ******* **** ** ****** *** ********** hahahaha* *
  • E Esrarengiz35:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* hahahaha** ****** **
    ***** *** ******** *** ***** ******* hahahaha**** ***** ***** ***** ****** ********* ***** *****
  • E Esrarengiz35:
    ******** ** ********* hahahaha* ***** ********* ***** **** ****
  • E Esrarengiz35:
    ******* hahahaha** ****** **
  • E Esrarengiz35:
    ****** *** ****** hahahaha* ********** *****
  • B bongalov:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    * ***** ****** **** ********* ***** ***** ****** ****** ***** ******* *** hahahaha**

• Mordecai Mordecai:
    ******** ***** *** ** hahahaha *** ****** hahahaha* ********** *****
  • E Esrarengiz35:
    ******* ****** hahahaha*** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ** ******* **** **** *** ****** hahahaha***
  • A ax-b:
    ********* hahahahahahahaha
    A ax-b: ********* hahahahahahahaha