15× Purple Punch Auto 15× Kristal Methh Auto RQS Seeds

MarijaneyTR

Doktor
Merhaba Arkadaşlar Uzun Zaman Sonradan Tekrar Burdayım , Outdoor Yapıyorum Yaz Geldiği İçin , Konuyu Şimdi Açıyorum Ama Devamlı Resim Paylasmicam , Hasata Yakın Paylasicam Hepsini,Gün Gün , Geçen Growumda Göze Geldim Bu Seferde O Hataya Düşmek İstemiyorum.

15× Purple Punch Auto
15× Kristal Methh Auto
Saksılar 25 Lt
Toprak Cicekcilerde Satılan Torf İsimsiz
Gübrelerim Gübre Taş

Ya Allah Bismillah Diyerek Başlıyorum .

VendettaX

Ordinaryüs
Merhaba Arkadaşlar Uzun Zaman Sonradan Tekrar Burdayım , Outdoor Yapıyorum Yaz Geldiği İçin , Konuyu Şimdi Açıyorum Ama Devamlı Resim Paylasmicam , Hasata Yakın Paylasicam Hepsini,Gün Gün , Geçen Growumda Göze Geldim Bu Seferde O Hataya Düşmek İstemiyorum.

15× Purple Punch Auto
15× Kristal Methh Auto
Saksılar 25 Lt
Gübrelerim Gübre Taş

Auto outdoor yüksek sayı bakımı için yardım lazım olursa haber et kanka
+Takip

15× Purple Punch Auto
15× Kristal Methh Auto
Saksılar 25 Lt
Gübrelerim Gübre Taş

dostum gübretaştan hangi gübreleri ne ölüçüde kullanacaksın herhangi bir plan çıkardın mı? ben de autoda gübretaş kullanmayı planlıyorum ama neyden ne kadar kullanmalıyım fikrim yok.

dostum gübretaştan hangi gübreleri ne ölüçüde kullanacaksın herhangi bir plan çıkardın mı? ben de autoda gübretaş kullanmayı planlıyorum ama neyden ne kadar kullanmalıyım fikrim yok.

MarijaneyTR

Doktor
Planım bu şekilde kanka , ama daha denemedim hiç birşey diyemem bu konuda deneyimleyip görmem lazım

Emmy

Müptezel
Kazasız belasiz olsun auto icin outdoor bu günlük bir cok grower dostumuzun isine yarar bence tebrikler ... takip+1

Avare

Doktor
Buralar daha dutlukken yerimizi alalım. Kolay gelsin şimdiden kankam kazasız belasız inşallah.

Night owl

Müptezel

15× Purple Punch Auto
15× Kristal Methh Auto
Saksılar 25 Lt
Gübrelerim Gübre Taş

Knka öncelikle hayrlı olsun diyelim.

Gübretaş gübrelerini paylaşır mısın gübre takvimiyle birlikte bende araştırıyorum gübretaşı

Night owl

Müptezel
kanka o planlamadaki 0ları kaldırırsan işler, arkadaşlar ilk başta o hesaplamaları yanlış yapmışlar, 0,3 ise 3 ml, 0,1 ise 1 ml demek istemişler, bilgine dostum
Knka bende araştırıyorum gübretaş ürünlerini bu listede eksik olanlar var onları ekleyeyim bi beyin fırtınası yapalım

Bestonik bitki gelişim düzenleyicisi
Bitkideki biyokimyasal ve fizyolojik olayları düzenler. Tüm bitkilerde hızlı ve eşit çimlenme, çabuk köklenme, kuvvetli ve çabuk gelişim, daha iyi ve kaliteli ürün sağlamak için tohumdan hasada kadar bitkinin yaşamı boyunca kullanılması tavsiye edilen bir geliştiricidir.
BESTONIK bitkileri olumsuz yetişme koşullarına karşı korur, bitkide biyokimyasal ve fizyolojik olayları regüle eder. Kolaylıkla emilerek bitki bünyesine geçer ve hücre özsuyu hareketlerini hızlandırır. Böylece bitkinin köklenmesi çabuk ve sağlıklı olur. Çiçek tozu tüplerinin uzamasına yardımcı olur. Döllenmeyi ve meyve verimini artırır .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
  • G ghostt7:
  • esfanet esfanet:
    ******** ******* **** ********** ****** ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ********** ********** * * ** ***** ****** ****** ******** hahahaha*******
    +1
  • C clackster:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    **** **** **** ****** **
  • C clackster:
    hahahaha ** ***** ***** ** *** **** ** **** ********* ******** ******** ***** ********
  • C clackster:
    ******* ********** **** ********** ** ********** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ****** ********* hahahaha ********** ***** ****** ********* ******** ********
  • C clackster:
    ***** ****** hahahaha ** ***** ****** ** ******* ** ***** ****** **** **** ****** ******* **
  • C clackster:
  • G gardastohumlazim:
    ********* ******* * ******* ***** **
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Houp53 Houp53:
    ****** hahahaha*** hahahaha