15.Gün Genel Durumları Nasıl

Artemis

Üye
1 2 gün e saksılara almayı düşünüyorum şuan görebildiğiniz kötü bir durumları var mı gelişimleri sizce nasıl genetikler sativa moby dick amnesia haze jack herer
nargile nin önerdiği ışıkları (projektör) kullanıyorum bugün turuncu mavi 6000 lux ta nem genel olarak %55 70 arası ısı gece 23 25 gündüz 26 29 ışıklar gündüz açık
şuana kadar adv piranha kök gübresi verdim dün adv grow bloom micro 2lt suya yarım ml koydum 100ml su verdim (korkumdan) :) LST eğitimine saksıya aldıktan sonra başlayacagım durumlarına göre 3-5 gün gibi

kamera kötü kusura bakmayın

https://ibb.co/Yyz09pG

WDT

Üye
1 2 gün e saksılara almayı düşünüyorum şuan görebildiğiniz kötü bir durumları var mı gelişimleri sizce nasıl genetikler sativa moby dick amnesia haze jack herer
nargile nin önerdiği ışıkları (projektör) kullanıyorum bugün turuncu mavi 6000 lux ta nem genel olarak %55 70 arası ısı gece 23 25 gündüz 26 29 ışıklar gündüz açık
şuana kadar adv piranha kök gübresi verdim dün adv grow bloom micro 2lt suya yarım ml koydum 100ml su verdim (korkumdan) :) LST eğitimine saksıya aldıktan sonra başlayacagım durumlarına göre 3-5 gün gibi

kamera kötü kusura bakmayın

https://ibb.co/Yyz09pG

Maaşallah dostum. Güzel gelmişler. Ben olsam bir hafta sonra alırdım toprağa. İlk küçük yapraklara kadar göm toprağa kanka

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum otamatik silinmeyi kapatmadan yüklemissin resimleri acamadim, ama gelen yorumlara göre iyi 15 günde 3. boguma ulasmasi cok iyi hemde. Gübreyi bir tik arttir resim göremedim ama isik biraz indir diye yorum gelmis, cok boya gidiyorsa indir biraz isigi. Suyu biraz arttir, 3 . bogumdaki bitkiye 100 ml cok az.Durma la büyük saksiya ve gübrelemeyi gübre semasinin % 25 daha az ve sulamayi saksinin her tarafi islanacak sekilde basla 3-4 güne.

Artemis

Üye
Maaşallah dostum. Güzel gelmişler. Ben olsam bir hafta sonra alırdım toprağa. İlk küçük yapraklara kadar göm toprağa kanka
tamam kanka teşekkür ederim dediğini yapıcam ışık kapansın da alıcam saksılara

Knk İçeri oksijen tüpümü koydun yoksa benmi yanlış görüyorum İşe yarıyormu peki
kanka mayalı co2 yaptım fanlar çok guclu odaya göre chatten arkadaşımız arada kapa dedi gerçekten işe yarıyor fanları 45 60 dk çalıştırıp 15 20 dinlendirmek co2 seviyesini nem seviyesini tutturuyorum böylelikle hep başındayım co2 çok faydalı oldu bir anda geliştiler işe yarıyor

Artemis

Üye
Dostum otamatik silinmeyi kapatmadan yüklemissin resimleri acamadim, ama gelen yorumlara göre iyi 15 günde 3. boguma ulasmasi cok iyi hemde. Gübreyi bir tik arttir resim göremedim ama isik biraz indir diye yorum gelmis, cok boya gidiyorsa indir biraz isigi. Suyu biraz arttir, 3 . bogumdaki bitkiye 100 ml cok az.Durma la büyük saksiya ve gübrelemeyi gübre semasinin % 25 daha az ve sulamayi saksinin her tarafi islanacak sekilde basla 3-4 güne.
tamamdır üstat resimler bende açılıyor senin için ışık kapanınca bir daha çekerim dediklerini not aldım ışık mesafesini ayarladım şimdi daha iyi görünüyor 15gün sonra bir daha değerlendirmeni alırım :) teşekkür ederim ilgilendiğin için

cannabis16

Ordinaryüs
3-4 günde bir sula,suyu bolca dökmeye elini alıştır,alttan aksın bir önceki gübrelemeden kalanlar vs,kök ortamı temiz kalsın ..
saksıya şu anda alma,bir sulama daha yap ondan sonra al..

elini korkak alıştırma bu evreden sonra en azçeyrek doz ver feeding chartta yazanın 4te biri gibi yani...bir sonraki sulamada yarım dozla dürtebilirsin..yaprak renkleri besinsizlikten açılmış bence

onun harici işler yolunda kolay gelsin can

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Actim resimleri herhalde dün baglandigim yerden dolayi acilmadi resimler, iyi gidiyor evet 1 hafta kadar daha bekle sonra al büyük saksiya.Bardaklarda delik var degil mi. Iyi growlar iyi gidiyor. Isigi yaklastir boya gidiyorlar, ve destekle dik dursunlar.

Artemis

Üye
3-4 günde bir sula,suyu bolca dökmeye elini alıştır,alttan aksın bir önceki gübrelemeden kalanlar vs,kök ortamı temiz kalsın ..
saksıya şu anda alma,bir sulama daha yap ondan sonra al..

elini korkak alıştırma bu evreden sonra en azçeyrek doz ver feeding chartta yazanın 4te biri gibi yani...bir sonraki sulamada yarım dozla dürtebilirsin..yaprak renkleri besinsizlikten açılmış bence

onun harici işler yolunda kolay gelsin can
Not aldım üstat teşekkür ederim tavsiyen ve bilgilerin için

Artemis

Üye
Actim resimleri herhalde dün baglandigim yerden dolayi acilmadi resimler, iyi gidiyor evet 1 hafta kadar daha bekle sonra al büyük saksiya.Bardaklarda delik var degil mi. Iyi growlar iyi gidiyor. Isigi yaklastir boya gidiyorlar, ve destekle dik dursunlar.
Tamamdır üstat teşekkür ederim yorumun için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******