19. Gun durum bu

ukka

Yeni üye
Herkeze selam kankalar
19. Gunundeler ilk zamanlar biraz olumsuzluklar olduson 3-4 gundur gelisimleri iyi gibi.

600w mh 
Toprak allmix
Gubre a.n. Micro glow bloom b52 voode j.
Nem 55-70
isi 23-27 derece
Vantilator full acik
Hava giris ve cikis aktif
3 gunde 1 bir litre su veriyorum saksilar 20 litrelik. 
Dun ilk defa gubre verdim 1er ml. Ve tohumsuzun gosterdigi gibi mayali sekerli co2 yaptim  Son 3-4 gundur gelisim gosterdiler ancak govdeleri hala cok ince gbi geliyor bana 
Siz ustadlarda bakip eksik veya tavsiye  fikir verirmisiniz. 
Simdiden tesekkurler herkeze.

https://imgur.com/a/qLn8Wyp

cannabis16

Ordinaryüs
bitkilerin gayet sağlıklı,gövdesi ince olmasının en önemli nedeni devamlı üzerlerine vuran bir vantilatör olmaması olabilir.ama bana sorarsan 19. günde gövde bu civarlarda olur zaten.yani güzel şekilde büyüyolar sıkıntı edilecek bişey yok.
gübre olayına gelince,tam doz gübre alabilecek seviyeye gelmişler.2 sulamada bir gübreli suyla başlarsın,sonraları bitkinin durumuna göre gübreli sulamayı kafana göre ayarlarsın.zaten bitki,yapraklarıyla+büyüme hızıyla sana ne eksik ne fazla anlatır.
benim sana naçizane tek tavsiyem.daha hızlı köklenme ve fide(seedling) dönemini kolay atlatman için ufak saksılarda hayata merhaba dedirt cannabise,bu seviyeye geldi mi büyük saksıya al.tabii bu anlattıklarım tohumun regularsa.auto ise tohumun yaptığının aynısını yap.
dumanın bol olsun.

ukka

Yeni üye
eyvallah kanka tavsıyen ıcın sagol ufak saksıdaydılar bır hafta oldu alalı erken almıs olabılırım.

FirstGrower

Yeni üye
kanka suladığında topraktan verdiğin suyun %10-%20 i kadar su çıkacak şekilde su ver, ayrıca toprağın yukarıdan 2-3cm altı kuruduysa sula, ve ışığı kaç cm den tutmalısın onu öğren uzak galiba bitkine ondan bitkin küçük kalmış.

ukka

Yeni üye
firstgrower kanka ilk zamanlar o konuda hata. Ettim o yuzden boy verdiler suan ideal mesafedeler 55-60 cm.
Sulamada suana oadar 1 litre verdigim icin alttan hic akmadi desem dogrudur yavas yavas 2 litreye cikaricam suyu.

Sahin' Alıntı:
Gayette başarılı

Sagol kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
  • NewGardener NewGardener:
    * ** ** ********** ***** *** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** ******** *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
    +1
    hahahaha*** ***** ******** **** ** ******* ***** **** ** **
    +1
    *** ****** ******* **** ******* ***** **** ** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* **
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* ** *** **** ********** ****** ******* ******* ***** *** ** ****
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • M Mpt77:
  • T Tropikal.MR:
  • A active661:
    ********* ****** *** ******* hahahaha*******
  • A active661:
    ****** ** ****** hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha *****
    ***** ** hahahaha