2. GROW 3 GENETİK. Hadi bakalım hayırlısı :)

Kanka şuan için flush atma ama sonraki sulamayı ph ayarlı boş sulama yap alttan aksın bolca fazla su yani flush gibi sula ama çok aşırı değil sonra grow-bloom-topmax
sıralamasını 4-3-2ml/lt uygula sonraki hafta 4-4-2 yap, pistillerin %10-20 si kahverengileşince de 4-4-4 e geçersin bu şekilde sorun olmaz
kanka sıralamayı biraz daha açar mısın lütfen.
Canını yerim

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kanka sıradaki sulama boş sulama olacak ph ayarla saksı başı 6-7 litre sula

Sonraki sulama saksı başı 3lt
Toplam 9lt su için gübre miktarı
36ml Grow
27ml Bloom
9ml Topmax
Bu bir haftalık gübre miktarı kanka çiçeklerde yanık olduğu için bi gübreli bi boş sulama yap baktın iyice toparladı full gübreli gidersin

Sonraki hafta 9lt su için
36ml Grow
36ml Bloom
18ml Topmax
Peşinden yine boş sulama

Sonraki haftalarda bu şekilde devam ne zaman pistillerin %10-20 si kahverengileşmeye başlarsa o zaman

9litre su için
36ml Grow
36ml Bloom
36ml Topmax

Topmaxı litre başı 4ml ye çıkarmadan önceki boş sulamanda 9lt suya iki çorba kaşığı hunnap keçi boynuzu özü karıştırıp iyice çalkala boş şulamayı o şekilde yap sonraki sulamadan itibaren son attığım ölçekle devam sona kadar

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Bu gübreler dışında ek besin varsa onları litre başına 2ml uygula topmax ile beraber onlarıda 4ml ye çıkarırsın

E3A05E69-87CC-4E05-B1AF-5DFD0390EAB3.jpeg78A79362-C419-477A-9B19-6C4B8AE717A3.jpeg

En önde giden bebeğim di

Benim nazarım değmiş olabilir

şimdi,
Yapraklar daha da aşağıya sarktı
Lekeler git gide daha belirgin olmaya başladı
Böyle devam edeyim mi
Flush a gerek var mı
Sonu ne olacak çok merak ediyorum

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kanka çok leke var istersen toprağı iyice bi yıka yaprakları güzelce buda kankacm çok yaprak var güzel havalansın bitkiler

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kanka mesela çiçek başı 5litre boş sulama yap sonra 5lt ph ayarlı suyla doldur dibini havuz gibi dolsun
Mesela suyu bi kovaya hazırla maşrapa gibi bişeyle doldur suyu havuz olsun azaldıkça ekle suyu bitene kadar o şekilde tüm gübre kalıntısını süpürür su

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
İlk attığın fotodaki iyi ama ikincide besin yanığı gibide değil belki besin kilitlenmesi olabilir yani potasyum fosfor eksikliğine benziyor

Rolling

Üye
Ekli dosyayı görüntüle 10441Ekli dosyayı görüntüle 10442

En önde giden bebeğim di

Benim nazarım değmiş olabilir

şimdi,
Yapraklar daha da aşağıya sarktı
Lekeler git gide daha belirgin olmaya başladı
Böyle devam edeyim mi
Flush a gerek var mı
Sonu ne olacak çok merak ediyorum
Abi pistillerin çok erken kızarmış hasat zamanına geldiğinde kafa karıştırır. Tricom takibi için bi 60-100x mercek alırsan işin çok kolaylaşır

Resk10

Üye
Gübrelerin bio degilde a n olsa bitkiler kurumuştu bio gübrede tuzlanma yaşamadım ben cok su ve gübrede kullanmadim

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
kanka fazla besin besin kilitlenmesi yapar toprakta azot çok birikmiştir bitki besini fazla aldığında bünyesindeki suyla geri soğurur kanka yani kökten su salar buda besin eksikliğine sebep olur yani güzel bi flush her ihtimalde işi çözer

kanka fazla besin besin kilitlenmesi yapar toprakta azot çok birikmiştir bitki besini fazla aldığında bünyesindeki suyla geri soğurur kanka yani kökten su salar buda besin eksikliğine sebep olur yani güzel bi flush her ihtimalde işi çözer
Bunaldım kanka İnan bana
İşim yoğun aklım onlar da
İnşallah yarına bir şey olmaz hayırlısı

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Bişey olmaz kankam sıkma canını benim ilk hasatta neler yaşadığımı bir bilsen oturur ağlarsın ama azda olsa hasat aldım keyifle içtim arkadaşlarıma güzellik yaptım yani bi şekilde büyüyo bu namussuz bitki sen elinden gelen ilgiyi göster onlar karşılığını verir kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kırmızıtohum: ******** *****