2 HIGH LEVEL ve 1 GRANDDADDY PURPLE hasat öncesi son durum

cannabis16

Ordinaryüs
2 adet Sweet Tai ve 1 adet Gorilla Glue#4 hasat ettikten sonra bugün çiçeklenmenin 8,5 haftalık günleri..hafta sonuna 3 bitkimi de hasat edicem ..budlarını ve genel durumlarını son bir kez göstermek istedim..
1. resim genel halleri
2.foto High Level Budu = bu bitki pistiller hazır değil diyor ama trrichomelar aynı kanıda değil..%80 civarı bulutlu
3.foto High Level genel hali = bayağı güzel açıldı ve budlar gayet kalın oldu
4.foto diğer High Level budu = bu da kompakt kalın budlu bir bitki oldu..
5.foto Diğer High Level genel hali = %100 sativa genetik ama genel hali 1 metre civarında bodur bitki oldu
6.foto Granddaddy Purple budu = daha önce bu tohumun kardeşlerini ektim,tipik indica gibi kısa çalımsı ve kalın budlu olmuştu
7.foto Graddaddy Purple genel hali.. = ama bu seferki bitki sativa gibi az dallı ve uzun oldu..kafası karışık bi arkadaş.sevgi ihtiyacı var

geçen hafta içi flush oldular.. şuan altlarından çıkan suyun ppm i sadece 167.. yani kökten beslenemediği tescilli..saf bud için flush sonrası sade su ;)

Son düzenleme:
Kankacım eline sağlık, güzel iş çıkarmışsın mahşallah. Ben gluelarını merak ettim açıkcası. Sponsordan mı aldın ve görsel var mı elinde acaba? Bende yetiştirdim 2 saksıdan 110 Gr aldım kırptıklarım haricinde içiyorum deli gibi memnunum ama benim bitkiler internetteki gluelara pek benzemiyordu tip olarak.

cannabis16

Ordinaryüs
Kankacım eline sağlık, güzel iş çıkarmışsın mahşallah. Ben gluelarını merak ettim açıkcası. Sponsordan mı aldın ve görsel var mı elinde acaba? Bende yetiştirdim 2 saksıdan 110 Gr aldım kırptıklarım haricinde içiyorum deli gibi memnunum ama benim bitkiler internetteki gluelara pek benzemiyordu tip olarak.
seedstockerstan almıştım .. tam adı Stickey Monkey Gorlilla Glue#4 olan tohumlardan..geçen sene kaldırdılar o genetiği satmıyorlar artık..seedstockers ta bu sene başından beri Türkiye gönderim yapmıyor.. kafası gerçekten hızlı bol THC li bi genetikti.

cannabis16

Ordinaryüs
bu Hıgh Levellerden birini hasat ettim..700 grama çok yakın bud+trikomlu şeker yaprakları çıktı..bu da kuru 300 gram civarı demektir...
benim sunduğum şartlarda ve vegetatif evre uzunluğunda + ışıkta ; bu kadar yapabilen çok az genetik var.150-250 gram kuru alırım bitki başına normalde..ama bu 300 civarı belki az biraz üzeri vericek görünen o.hem kısa hem indica gibi çalımsı-bol sömek dallı hem de sativa baskın svenler için gayet ideal bence.tek çektiğim sıkıntı mart nisan hatta mayıs 15 e kadar havalar soğuk gitti ve grow odası 19lar seviyesinde olduğunda büyüme evreleriydi ve tropikal iklim sevdiğini anladım zira çiçeklenmede sıcak havada coştukça coştular..growda indica baskın genetikler gibi karakterli büyüyemiyor,yavaş gelişiyor..sıcak iklim seviyor...zira hasadı da bol..kurusun kafasını da yazarım..Blue Dream (Nirvana)ektim çıktılar ..bol hasatlı bud ve sativa baskınlardan gidiyorum bu ara..yumuşak sativa kafası yarıyor bana..normalde anksiyeteyi tetikler diye geçer sativa kafası ama ben anksiyete hastasıyım ve indicadan daha az huzur verdiği yok..tıp ilmiyle de toslaşmış oldum böylece :) 1 gorilla zkittlezz ektim ispanyol bi firmadan ..6 bitki başverdi topraktan ,son anda çıkmayan 2 tohumdan atraksiyon olur mu...genelde süpriz olmuyor..bir hafta 10 güne topraktan çıkmayan daha da filizlenemiyor..
ortaya karışık bişeyler oldu..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O obeb:
    +1
  • O obeb:
    hahahahahahahaha
    +1
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
    hahahaha ******* *** ****** *** ****** ****** *** *** hahahaha** ******** **** ** *** ***** ***
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    hahahahahahahaha
  • G gokzn:
    ****** ******** ****** **
  • G gokzn:
    ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** **** ********* ****** ******** ******* ******** *** *** *** ******** ***** *** hahahaha** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • higthead higthead:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    +1
  • higthead higthead:
    *** hahahaha ****** *** ***** ****** ********* ***** hahahaha *** hahahaha*** ***** ********** *** ********* **** hahahaha* **** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ** ********* hahahaha***** ****** ****** ** hahahaha ********
  • G gokzn:
    ***** ***** ******** ******* ******* ****** **** ***** **** *** hahahaha ******
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    ******** ******* ******* hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** *** ***** *** ** *** *** ********** ******* ******* ********* *** * *** ******* ****** *** ********** ********* **** hahahaha ******* ******* *** ******* ****** *** ******** *** ***** ******** ******* ********
  • higthead higthead:
    *** *** ******** **** **** ******** ****** ****** *** *** * **** ******* *** ******* ****** *** ***** ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** ******** ******** *** ********* ****** hahahaha**** ****** *** ******* ********* *** ******* ********** hahahaha* ** ******* ***** ********* **** *** * ********* ********** ********** ****** **** **** ******** ******** hahahaha***
  • higthead higthead:
    hahahaha ****** ********** **** **** hahahaha** ********** ******* ******* ** ****** ********* ***** **** ******* **** hahahaha** ******* ******* ****** **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha** ********* **** ***** hahahaha**** *** ******** hahahaha* ********** hahahaha** hahahaha* *** ******** hahahaha* ** ********** ***** **** ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ******* *** ********** ****** ****** **** ******* **** hahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ******** ********** ********** *** ********* ** ******** ****** hahahaha* ********* ****** ***** ******* ******* hahahaha* ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ******
    yoqyaa yoqyaa: **** ******** ********** ********** *** ********* ** ******** ****** hahahaha* *********...