2x Sherbet Queen 2x BLUE SUNSET SHERBERT

HASAT TAHMİNİ

• 100-250

• 250-400

• 400-550

• 550-700

• 700+

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Saksı boyutuna göre ve çiçeğin gelişimine göre hareket edersin tabi unutmaki çiçeğe girdikten sonraki 3-4 hafta büyüme hızlanır ve devam eder yani çiçek iki katına kadar çıkar o yüzden alanı istediğinin yarısı kadar doldurduğunda çiçeğe geçebilirsin

bigbugs1.

Kıdemli Üye
Saksı boyutuna göre ve çiçeğin gelişimine göre hareket edersin tabi unutmaki çiçeğe girdikten sonraki 3-4 hafta büyüme hızlanır ve devam eder yani çiçek iki katına kadar çıkar o yüzden alanı istediğinin yarısı kadar doldurduğunda çiçeğe geçebilirsin
Anladım knka bakalım dolacakmı cadır bu ayın sonuna kadar gözlemleyeceğim duruma göre alıcam çiçeğe sokmada kimi 12/12 almadan önce 24karanlık yapıyor kimi direkt alıyor sende hangisi doğru

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Ben organikçiyim bence her zaman doğala en yakın olanı doğru yani 24 saat karanlık olayı bence saçma belki hızlı giriyo olabilir o şekilde ama gereksiz stress yaşatmak diye düşünüyorum zamanı gelince zaten girer çiçeğe

bigbugs1.

Kıdemli Üye
50.gün
-
51.gün

Yapraklarda cal mag eksikliği görüldü
Toplamda 7lt suya 10ml cal mag ph6.4
52.gün
-
53.gün
-
54.gün

Toplamda 14lt suya
22ml grow
18ml bloom
14ml top Max
22ml heavan
18ml alg amic
Ph6.4 saksı başı 3250ml su verildi
55.gün

56.gün
-
57.gün
-
58.gün

Saksı başı 3,5lt düz sulama yapıldı 11lt için 1lt düz sulama yaptım sol arkadaki kız içinde 2mlL cal mag lı sulama yaptım.
Ph6.4
59.gün
-
60.gün

Kızların son durumu bu şekilde öndeki 2 tanesinde bir sorun yok ancak arka da kalan kızlarım rengi çok açık dalları ince ve sanki kalsiyum ve magnezyum eksikliği gibi sorunlar var detaylı fotoğrafları yükledim anlayan ustalarım bir fikir verirse sevinirim. @higthead @TheGlobalDJ @Xcd @Prof.Dr.Tonii

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Azot eksikliği var dostum calmaga takılı kalma rengi açılıyosa nitrojen eksiktir bitkide nitrojenide azot ve fosfor ile hızlıca artırabilirsin

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Azot eksikliğini çöz ondan sonra geçersin 12/12 ye
Saksıları yanlarından iyiye sık bırak her yanından yap bunu toprak gevşesin sonra saksıların üzerlerini 5 cm derinlikte iyice karıştır alt üst et toprağı sonra her 5lt toprak için tepeleme 1 çorba kaşığı solucan gübresi ekle ve alt üst ettiğin toprakla iyice harmanla güzelce yaydır ama çok bastırma daha sonra sana atacağım takvimin 4. Haftasını uygula

bigbugs1.

Kıdemli Üye
Knka iyi güzelde 4.haftasında nidrojeni azotu fosforu karşılayacak ne var ki
Bunu sormamın nedeni en son gübreli sulamamı böldüm ben sadece ondan önce tam gidiyordum en son verdiğim gübre
Toplamda 14lt suya
22ml grow
18ml bloom
14ml top Max
22ml heavan
18ml alg amic
Ondan bir önceki gübreli sulamam
21ml grow
14ml bloom
7ml top max
15ml heavan
15ml alg a mic
4ml cal mag
Ph6.4
Saksı başına 1,5lt bu değerler 7lt su için

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Bloom topmax algamic şuan vermeyeceksin onlar çiçeğe girdiğinde verilecek 12/12 ye geçtikten sonra komple yanlış gidiyosun bak
Sen sıradaki sulamanı 14litre yapacaksan
28ml fishmix yoksa bio grow
28ml acti vera
28ml bio heaven ekle

Solucan gübresi internette vardır yoksa koçtaş bauhause da bulursun onu ekle mutlaka

birde 1lt dinlenmiş suya 2ml algamic karıştır iyice çalkala sprey şişesine koy yaprakları uzaktan spreyle onunla 2-3 güne bir

Gamer

Üye
Bloom topmax algamic şuan vermeyeceksin onlar çiçeğe girdiğinde verilecek 12/12 ye geçtikten sonra komple yanlış gidiyosun bak
Sen sıradaki sulamanı 14litre yapacaksan
28ml fishmix yoksa bio grow
28ml acti vera
28ml bio heaven ekle

Solucan gübresi internette vardır yoksa koçtaş bauhause da bulursun onu ekle mutlaka

birde 1lt dinlenmiş suya 2ml algamic karıştır iyice çalkala sprey şişesine koy yaprakları uzaktan spreyle onunla 2-3 güne bir
Kanka biobizz takvimine ekstea olarakmı ekle diyorsun solucanı, yoksa onu ekleyince diğerlerinde eksiltme yapmak gerekmiyormu.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Şimdi bu kankamızın çiçeğinde renk açılması var yakın zamandada bloom dönemine geçeçek yani şuan aşırı bir azot ihtiyacı var bunu desteklemek için solucan gübresi, diğer sıvı gübreyi eksiltmeye gerek yok, solucan gübresi kolay kolay yakmaz cannabisi diğer gübrelerde organik yani hiçbir sorun olmayacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ** hahahaha*** ***** ******* ******
    +1
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** ********** ****** ******* hahahaha*** ***** ******* ******
  • universesingularity universesingularity:
    +1
    ********** ********** ******* *** ******** *** hahahaha **** ***** ****** *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** ***** *** hahahahahahahaha*** ********* ****** ********** hahahaha** *** *** ** ***** *** ** ********** ***** *****
    **** **** ******** ***** ******** ********** ******* **** ***** *** hahahahahahahaha*** ********* ****** ********** *******
    +1
    *** hahahaha ***** ****** ** **** ***** ***** ***** ******* ***** ******* * **** ****** ******* ******* ***** ******* ******** **
    *** ***** ******* **** ***** ****** ******* ******* **** ******** ***** ** ** ** ** ****** ******
  • kkush kkush:
    hahahaha**** *** **** ******* ***** ***** ********* ** **** ***** hahahaha** **** ******** ***** ******** ********** ******* *
    ***** ***** ***** ***** ******* hahahaha** **** ******* **** ******** ****** ***** * **** *** ***** ******* **** ***** ****** ******* ******* **** ********
  • kkush kkush:
    ****** * ** **** hahahaha********* ** ********** ****** **********
    ***** ****** ***** **** **** ** ******* *** ******** *** *** hahahaha ****** **** ****** hahahaha ***
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • D despotdes:
    ***** ** ***** * * ***** ***** ******* ******** **** ******** ***** ********* ****
    ****** ********* ********** ** ***** ****** ********** ****** ******** *** ***** ***** ** ******* ******** ****** * ** **** hahahaha********* ** ********** ****** **********
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: ****** ********* ********** ** ***** ****** ********** ****** ******** *** ***** ***** **...