3 aylık bitkim görüşleriniz nedir

Mrduru

Yeni üye
Saygı değer bilgili arkadaşlarım benim bitkim nerdeyse 3 aylık bitki erkek mi dişi mi olduğunu dahi bilmiyorum aşşağıya fotoğraflarını bırakacağım, ışıklarım 4 torchled 50w 12/12 ayarlı 2 hafta önce toz solucan ve yarasa gübresi verdim 2 haftada 1 vermeyi düşünüyorum bu saatten sonra nasıl ilerlemeliyim bazı yapraklarda sararma orta kısımlarında kuruma mevcut görüşleriniz nelerdir.

Melez

Müptezel
Tamam ama neden anlamadım
Bitkin 3 aylik bi bitki icin oldukca kucuk 3 aylik bi bitki suanda o kabinin heryerini kaplamasi demekti kisacasi demiski isigin ve bakimin cok yetersiz bitkiyi besleyemiyorsun ekipmanlarini yukselt simdiye normalde hasata az kalmis olmasi gerekiyordu yaktigin isiga verdigin gubreli sulara yazik

Mahmet1671

Yeni üye
bu ülkede esrar yetiştirmek tecrübe bilgi gerektiren bir durum maalesef çoğu kişi bunu bilmiyor hava nem sıcaklık lamba gübre toprak saksı zamanlama takip yani kısacası bitkinin takibi bunlar başlangıç ve büyüme zamanın da çok daha fazla zaman ve ilgi gerekiyor ppm ph dinlenmiş su özellikle ışık ve ışık mesafesi daha neler neler bu şekilde hasat alma durumun çok zor geçmiş olsun 3 aylık bitkin 20 günlük gibi bile değil

Mrduru

Yeni üye
Bitkin 3 aylik bi bitki icin oldukca kucuk 3 aylik bi bitki suanda o kabinin heryerini kaplamasi demekti kisacasi demiski isigin ve bakimin cok yetersiz bitkiyi besleyemiyorsun ekipmanlarini yukselt simdiye normalde hasata az kalmis olmasi gerekiyordu yaktigin isiga verdigin gubreli sulara yazik
Ustam ilk 3 hafta toprağı ve ışığı yoktu çünkü

cannabis16

Ordinaryüs
kankam benim konuyuda bi göz atar mısın müsait oldugunda
zaten saksıya almakta geciktiğini yazmışsın,biliyorsun bunu.. bitkilerinin tepeleri açık yeşil olanlar var..Sülfür yani Kükürt,veya iz elementler olan Demir Mangan Çinko...bunlardan biri veya belki de hepsi eksik..bana hangi gübreden vereceğini sorma,o gübrelerin hiçbirini kullanmadım ve bilmiyorum..nasıl bu eksikliği kapatırsın,orasını sen düşün.. onun harici gayet sağlıklılar..

zaten saksıya almakta geciktiğini yazmışsın,biliyorsun bunu.. bitkilerinin tepeleri açık yeşil olanlar var..Sülfür yani Kükürt,veya iz elementler olan Demir Mangan Çinko...bunlardan biri veya belki de hepsi eksik..bana hangi gübreden vereceğini sorma,o gübrelerin hiçbirini kullanmadım ve bilmiyorum..nasıl bu eksikliği kapatırsın,orasını sen düşün.. onun harici gayet sağlıklılar..
teşekkürler kankam saglıklılar demen bile rahatlattı :D

Saygı değer bilgili arkadaşlarım benim bitkim nerdeyse 3 aylık bitki erkek mi dişi mi olduğunu dahi bilmiyorum aşşağıya fotoğraflarını bırakacağım, ışıklarım 4 torchled 50w 12/12 ayarlı 2 hafta önce toz solucan ve yarasa gübresi verdim 2 haftada 1 vermeyi düşünüyorum bu saatten sonra nasıl ilerlemeliyim bazı yapraklarda sararma orta kısımlarında kuruma mevcut görüşleriniz nelerdir.
Kanka devam bitkilerin cok güzel gözüküyor biran once çiçeĝe sok on Numark olucak

Çiçeklenmeye soktum dün baktım daha beyaz beyaz ince pistiller çıkmaya başlamış bu dönemler önerebileceğin şunu yap dediğin bir şey var mı
Super Kanka keçiboynuzu varsa 5 litrelik bidona 2 çay kaşığı çalışır yoksa muz kabuğu veya mandalina olur güzelce Eze Eze suyunu çikartiyosun on Numara çalişir Bunlar orrganiktir sorun yaşamasin gübre ne kulaniyosun acaba

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
    +1
    +4
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******* hahahaha* *** *** **** **** *** ****** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********* hahahaha ***** *** ********** ***** ****** **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** *** **
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** ** ****** ** ********** ******** ******** ****** ******* **** ********** ******* hahahaha *** ******** ********* *** ********* ******** *** *** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ******* ********* hahahaha* **** **** hahahaha **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Night owl Night owl:
    ** *** ******* ********* hahahaha* **** **** hahahaha **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** hahahaha**** ********** ***** *** ***** *** hahahaha*
    Bandaleros Bandaleros: ******** hahahaha**** ********** ***** *** ***** *** hahahaha*