35 günlük auto White Window

Selam kankalar çiçekler 35 günlük
Biraz yavaş büyüyorlar sebebi nedir?
Şuan 2 gübre veriyorum bio grow ve heaven
Toprağın yakınlarında çok ufak böcekler var fakat yapraklarda sıkıntı yok ilerde Bi sıkıntı yaparmı yaparsa ne gibi önlemler almalıyım? Toprak plagron lightmix kullanıyorum.
ve bir bitkimin kendiliğinden kellesi uçuk büyüyor iki başlı yani neden böyle olur?
şimdiden teşekkürler bu arada ilk auto bitkilerim

bitkiler biraz geri kalmakla beraber sağlıklı görünüyor yaprakların üstünde su damlacıkları görüyorum onları al kanka mercek etkisiyle yaprakları yakabilir gübreleri bi gözden geçir nemini ısını ışık mesafeni iyi ayarla kabini havalandırmayı unutma

sıcaklık derecen kaç nem oranın nedir ışık aralığın nedir ?
kaç günde bir suluyorsun ve en önemlisi toprak tam kuruduğun damı su veriyorsun
ph dengen kaç bunlarıda belirtsen çok daha iyi olucak

cannabis16

Ordinaryüs
tuhaf yapraklar yada çiftbaşlı gidişat falan bunlar hep tohumun genetik dna zincirindeki kusurlardan kaynaklanıyor,hiçbir ley yapamazsın bu konuda..sağlıklı arkadaş,o yüzden onun kusurlarını görmezden gel..

yalnız bu arkadaşlar 25 günde bu hale anca gelebilmeleri....gübre eksiği de yaşamıyorlar...gayet de sağlıklılar... ya ışığın yetersiz yada havalandırman veya ikisi birden.. growda bu kadar yetersiz gelen budlanmada iyice zıçar ...çok yavaş bitkilerin..sokaktan hava çekip fanla at üstlerine,ışığın da güçlü olursa hızla büyürler..

sıcaklık derecen kaç nem oranın nedir ışık aralığın nedir ?
kaç günde bir suluyorsun ve en önemlisi toprak tam kuruduğun damı su veriyorsun
ph dengen kaç bunlarıda belirtsen çok daha iyi olucak
Kanka derece 23 nem 60 fazla değişmiyor genelde hep bu şekil. Suyu hazır su kullanıyorum ph 6.6 gösteriyor. Işık aralığı 60 cm lerde. Yaklaşık 3 4 günde bir suluyorum ve parmağımı baya sokuyorum kuruysa suluyorum toprağı. Saksı başına yarım litre su veriyorum şu an .

tuhaf yapraklar yada çiftbaşlı gidişat falan bunlar hep tohumun genetik dna zincirindeki kusurlardan kaynaklanıyor,hiçbir ley yapamazsın bu konuda..sağlıklı arkadaş,o yüzden onun kusurlarını görmezden gel..

yalnız bu arkadaşlar 25 günde bu hale anca gelebilmeleri....gübre eksiği de yaşamıyorlar...gayet de sağlıklılar... ya ışığın yetersiz yada havalandırman veya ikisi birden.. growda bu kadar yetersiz gelen budlanmada iyice zıçar ...çok yavaş bitkilerin..sokaktan hava çekip fanla at üstlerine,ışığın da güçlü olursa hızla büyürler..
Kanka temiz hava çekme konusunda çok zorlanıyorum. 120x120x200 kabin var karbirötörüm yok maalesef. Işığım 600 wat Led ışık. Temiz hava konusunda ne yapabilirim?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** ****...