5.haftasında auto blue dream sizce nasıl ?

Kankam 33 günlük bitkiye göre gayet iyi seviyelerde endişelenme kötü hiç bir durum yok gayet sağlıklı bir bitki görüyorum arkadaşta bahsetmis kanka toz yarasa gübresi al bir su bardağı kadar saksının üstüne ekle toprakla çok derine inmeden karıştır bunu suluma gününde yap üstüne ph dengeli suyunu ver çiçeklerin coşsun.
Sağol Kankam her sulamada Bi su bardağı mu vereyim

CahilKush

Doktor
Sağol Kankam her sulamada Bi su bardağı mu vereyim
no no no kanka :D sakın medyan ne bilmiyorum full coco perlitse daha fazla gerekir ama olmadığını farz sayarak konuşuyorum 1 su bardağı toz yarasa gübresini toprağının üstüne serp sonra elinde bir torna vida vb. bi aletle çok dipe inmicek şekilde 2 3 cm sokup iyice toprakla karıştır gübreni sonra normal şekilde sula yaklaşık olarak 15 20 gün o besin bitkiye her sulamada dağılarak yetecektir ama sen genede gözlem de bulun baktın yetersiz bitki fosfor ve potasyum eksikliği gösteriyor hemen aynı uygulamdan bir tane daha yap bu arada korkma öyle yarasa gübresi ile yakmak kolay değildir ama elinde bloom gübresi falan varsa onları azaltarak ver yada hiç verme aksi taktirde onlarla beraber gübre yanığına dönüşebilir ve yarasa gübresi etkisini de yitirebilir.

no no no kanka :D sakın medyan ne bilmiyorum full coco perlitse daha fazla gerekir ama olmadığını farz sayarak konuşuyorum 1 su bardağı toz yarasa gübresini toprağının üstüne serp sonra elinde bir torna vida vb. bi aletle çok dipe inmicek şekilde 2 3 cm sokup iyice toprakla karıştır gübreni sonra normal şekilde sula yaklaşık olarak 15 20 gün o besin bitkiye her sulamada dağılarak yetecektir ama sen genede gözlem de bulun baktın yetersiz bitki fosfor ve potasyum eksikliği gösteriyor hemen aynı uygulamdan bir tane daha yap bu arada korkma öyle yarasa gübresi ile yakmak kolay değildir ama elinde bloom gübresi falan varsa onları azaltarak ver yada hiç verme aksi taktirde onlarla beraber gübre yanığına dönüşebilir ve yarasa gübresi etkisini de yitirebilir.
Tamam sağol Kankam

Outdoor düşünüyordum ama içimde hep risk olacağına tavan arasında bir şekilde büyütmeyi düşünüyorum. Işık fiyatı nedir? Tavan arasında sadece ışık ile birlikte ilerleye bilir miyim gübre falan toprak hepsi yolda geliyor? Fikirlerin nedir şuan yetistiriyorsun
Kanka öyle biraz zor olabilir ama ben kendi ışığım kendim yaptım cob Led al aleminyum soğucu ve pc fanı al Kanka kendin yapabilirsin blogda detaylı yapmı var bakabilirsin

Gübre olarak grow bloom topmax kullanıyorum
Bd auto
24/0 ışık
100w cob Led
https://imgyukle.com/i/NrvVcp

Sizce yavaş mı çiçekleniyor
Benim de Şubat 1 de topraktan filiz verdi kanka sponsor bd. İlk defa bu kadar bodur bitkiye rastladım şimdi sende görünce genetikle alakalı olduğuna emin oldum. Ama senin bitkilerin sağlıklı duruyor en azından.
Bendekiler bu halde

1. BİTKİ: https://imgyukle.com/i/ND9j4c

2. BİTKİ: https://imgyukle.com/i/ND9vmx

Benim de Şubat 1 de topraktan filiz verdi kanka sponsor bd. İlk defa bu kadar bodur bitkiye rastladım şimdi sende görünce genetikle alakalı olduğuna emin oldum. Ama senin bitkilerin sağlıklı duruyor en azından.
Bendekiler bu halde

1. BİTKİ: https://imgyukle.com/i/ND9j4c

2. BİTKİ: https://imgyukle.com/i/ND9vmx

kanka seninki de iyi durumda bence benimkine yakın

kanka seninki de iyi durumda bence benimkine yakın
Sömeğe girdiği hafta yaptığım sulamayla alakalı olduğunu düşündüğüm genel bir renk açılması, yaprak ve dallarda gevşeme var. Son sulamada hem su miktarını arttırdım(1 lt) hemde grow gübreleri + bloom gübrelerinden çeyrek ölçek karıştırdım. Sanırım zehirledim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha**** hahahaha* *** ******** ******* *** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • H Heisenberg01:
    ***** * ******** hahahaha** ***** ****** *** * ** ****** *******
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H Heisenberg01:
    hahahaha hahahaha *****
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** * * **** ** hahahaha ****** *** * ******* *** ******** ***** **** ******* ****** *****
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    *** * *** ****** ******** ****** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******** ******** ********* ******** *** ********* ********* ****** ******** ******** hahahaha ****** ****** **** **** *** ******** ********
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha*** **** *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ** ******** hahahaha** ****
    H Heisenberg01: ** ******** hahahaha** ****