5 lemon og auto, 3 swiss cheese auto.. inanılmaz bisey .d

Lowmembers

Müptezel
2 sene olcak nerdeyse. Sponsordan ilk aldigim tohumdan olan çiçek tohuma gitti. 150 tohum falan ortalama. Hepsi dişi hepsi auto idi. Son 11 tohumu attım 2.5 ay önce. 8 i hayatta kaldı. 8 auto 7 lt Saksı. Runoff yapılmadı 4. Defa kullanılan ve 3 farkli torf un karisimindan meydana gelen torf da. 1.25 litre 3 defa su verdim en son. Bugün flavless ile flush. Ardından 15 16 derece erimiş kar suyu ile flush tamamladım ve tekrar ışığın altına koydum. 3 gün sonra yağmur suyu ile tekrar sulayacagim ve bu sure zarfında tricom gozlemleyecegim. 1 i yüzde 20 amber olmuş. Geri kalanı full rakı. O kadar güzel ki. Çiçekler proluguma denk geldi. 150 tohum 2 sene onbinlerce lira masraf. Son 8 tohum cicege benzedi. Bakalim kac gr verecekler. Güzel görünüyorlar ama ne bilim büyükte gibiler. Ice tea sisesini tuttugum resim de sagdaki kola daha kalinmis nerdeyse yuzde 30 digerine gore .d kafam guzel çalıştım resimleri yuklerken farkettim .d kocaman oldular yav..

@TheGodfather47 @Woppy @progrower:) @Kanka @koala @mami10_ @IcBlue

Mahsun

Kıdemli Üye
Kardom eline sağlık auto bitki tecrübem yok ama güzel görünüyor gayet
Son yorumdaki linki bi tık alta al açılmıyor :)

Lowmembers

Müptezel
Bereketli olsun kanka eline sağlık valla 10 numara is çıkarmışsın
Ah brom 10 numara gorundugune bakma. %10 başarı oranım yok bu serüven de ^^ eyvallah daha iyileri sizlerin olsun insallah. Minimumda beklenti tuttum. 25 gelse ydter dedim. Cok merak ediyorum üfürükcülük yapmayacam bakalım ^^

Lowmembers

Müptezel
Kardom eline sağlık auto bitki tecrübem yok ama güzel görünüyor gayet
Son yorumdaki linki bi tık alta al açılmıyor :)
Ey LLh kardom. Benim de photo tecrübem yok. Ama bunlar cok ozen gostermedim sadece olmasi gdrektigi gibi yaptim bazi şeyleri. 3 gunde bir uğruyordum. Demekki photoları ize diyorum. Seninle ayni benimkiler de. 10 unda sulama gününde resim çekip atarım. Konumda vardır şuan da yakındır seninkilerle. Aldım linki aşağı eyvallah

MRfs

Üye
Neden eksik olan birşey mi var gayet güzel ve etkili görünüyor hasat aldıktan sonra kafa raporuna da bi konu aç onuda bilelim bence seni hem gr olarak hemde kafa olarak tatmin edecek bir sigaraya benziyor.

Lowmembers

Müptezel
Neden eksik olan birşey mi var gayet güzel ve etkili görünüyor hasat aldıktan sonra kafa raporuna da bi konu aç onuda bilelim bence seni hem gr olarak hemde kafa olarak tatmin edecek bir sigaraya benziyor.
4 lapakla oglen 2 den bu yana haril haril calisiyorum. Simdi yapcak is kalmadi da foruma girdim bro .d daha reflektor ustunde bir gunde kuruyan. Ve ben hergun içiyorum. Bu el bereketli geçti ya. Hoscakal hediyesi oldu ellaam ^^ ama açacağım hasat konusu bunun devami kankam sagol iyi dedin

MRfs

Üye
Valla onu bunu bilmem kafana yattıysa sigara gerisi bir şekilde zamanla oturuyor ssonuçta bu iş sabir işi en büyük avantaj buradan sorduğumuz zaman sorunlarımızı giderecek cevap verecek arkadaslar var bir süre sonra tecrübe ede ede en iyisi olur bence en güzel sonuç kafana giriyorsa odur diğer herkesin düşüncelerinede saygı duyarim

Lowmembers

Müptezel
Valla onu bunu bilmem kafana yattıysa sigara gerisi bir şekilde zamanla oturuyor ssonuçta bu iş sabir işi en büyük avantaj buradan sorduğumuz zaman sorunlarımızı giderecek cevap verecek arkadaslar var bir süre sonra tecrübe ede ede en iyisi olur bence en güzel sonuç kafana giriyorsa odur diğer herkesin düşüncelerinede saygı duyarim
Versem de girse bi ah .d

Lowmembers

Müptezel
Anca suan bunu verebilirim saa .d

Ü

Üye silindi 22665

Guest
2 sene olcak nerdeyse. Sponsordan ilk aldigim tohumdan olan çiçek tohuma gitti. 150 tohum falan ortalama. Hepsi dişi hepsi auto idi. Son 11 tohumu attım 2.5 ay önce. 8 i hayatta kaldı. 8 auto 7 lt Saksı. Runoff yapılmadı 4. Defa kullanılan ve 3 farkli torf un karisimindan meydana gelen torf da. 1.25 litre 3 defa su verdim en son. Bugün flavless ile flush. Ardından 15 16 derece erimiş kar suyu ile flush tamamladım ve tekrar ışığın altına koydum. 3 gün sonra yağmur suyu ile tekrar sulayacagim ve bu sure zarfında tricom gozlemleyecegim. 1 i yüzde 20 amber olmuş. Geri kalanı full rakı. O kadar güzel ki. Çiçekler proluguma denk geldi. 150 tohum 2 sene onbinlerce lira masraf. Son 8 tohum cicege benzedi. Bakalim kac gr verecekler. Güzel görünüyorlar ama ne bilim büyükte gibiler. Ice tea sisesini tuttugum resim de sagdaki kola daha kalinmis nerdeyse yuzde 30 digerine gore .d kafam guzel çalıştım resimleri yuklerken farkettim .d kocaman oldular yav..

@TheGodfather47 @Woppy @progrower:) @Kanka @koala @mami10_ @IcBlue
Eline sağlık kanka 10 numara olmuş.

Woppy

Ordinaryüs
Knkm hersey on numara görünüyor bol hasatlar şimdiden sana tavsiyem günde 3-5 fan yaprağı al hasata kadr ki bitki hem daha cok ısık alsın hemde büyük yapraklara vereceği enerjiyi sömeklere verir daha iyi olur. Auto bitkiler narin oluyor photo candır bendede gümüş suyuyla cogalttıgım auto whitehaze var (150-200) kadar :)

Lowmembers

Müptezel
Knkm hersey on numara görünüyor bol hasatlar şimdiden sana tavsiyem günde 3-5 fan yaprağı al hasata kadr ki bitki hem daha cok ısık alsın hemde büyük yapraklara vereceği enerjiyi sömeklere verir daha iyi olur. Auto bitkiler narin oluyor photo candır bendede gümüş suyuyla cogalttıgım auto whitehaze var (150-200) kadar :)
Ne diyon yaa .d 150 200 he. Ruya gibi geliyor bu tecrübe ile. Heo zaten boyle olurya. Firsat tukenene dek olmaz. Tukenince ogrenmis olursun ama firsat tekrarlanmaz .d aliyorum reisim. Bugun sararmis yapraklarını aldim hep fush da. Bide lst yaotim ki. 750w hps bir guzel vuruyor tepeden. 3 gun sonra kuruduklarinda saf yagmur suyu cekicem :) zaten o zamana heosinde amber gorurum diye düşünüyorum. Baktim gormedim beklerim yagmur suyuyla devam. Ama bunlar guzel oldu gereken ozeni göstericem bicagi furana dek ^^ narin oluyor 150 tohumdan son 8 i cicege benzedi .d

Woppy

Ordinaryüs
Knk hastta. Sonra karnlık ve hava sirkülasyonu olan bi yerde kurut 4 kapakta öğlenden gece yaptıysa seni güzel kurutma ve kürlemeden sonra hayal edemiyorum 2 kapakta iş tam. Olur :)

Lowmembers

Müptezel
Hadi hayırlısı knk inş seni mutlu edecek miktarda olur.
Reisim beni ortaya çıkan sonucun bjr işe yaraması mutlu etmeye yetiyor. Kaldı mi en güzel olan bitkilerimden oldular. Swiss ile lemon arasinda kafa ve tat farkli cok yüksek. Swiss tadi egzotik kafasi az. Lemon kafasi iyi tadi bi garip eksik. Qma sonuc olarak iyi iyi ^^ tesekkur ederim iyi dileklerin icin üstat. Insallah seninde istediklerin hep isteklerin dogrultusunda gecer

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******