5 lemon og auto, 3 swiss cheese auto.. inanılmaz bisey .d

Lowmembers

Müptezel

Bu kızlarda benimkiler x2 silver haze photo x2 trainwreck photo bu foto 15-20 gün öncenin şuan ciceklenmenin 2 ci haftası kabinin tabanı görünmüyor karanlık evrede ilk fırsatta bi foto cekecem knk
Ellerine sağlık kanka çok güzel ve nizamlı duruyorlar. Cok stabil ve eşit gibiler. En sevdiğim olay. Photonun güzelliği. Işık ne kullanıyor sun 4 adet 20 litre saksi var sanirim altta

Woppy

Ordinaryüs
Aynen 19 lt 4 adet 240w qb cicekte 50w+50w caprazlama cob LED ekledim sabaha foto atarım 10 günde degişimi görmen lazım :)

Lowmembers

Müptezel
Aynen 19 lt 4 adet 240w qb cicekte 50w+50w caprazlama cob LED ekledim sabaha foto atarım 10 günde degişimi görmen lazım :)
Benimde yarin sulama ve foto günüm bakalım. Çiçeğin 1. Haftasiydi. Yarin bakalim nasil olmus seninkiler de. Coblar fayda ediordur illaki. Degisim dedigine göre. Zaten elinden de basit bir iş çıkması beklenemez üstat. Ne kadar minimal sistemle optimum sonuçlar çıkıyor dedim sana bakinca. 240 qb he. Millet fc6500 lerle ts3000 lerle neler yapamiyor .d

Woppy

Ordinaryüs
Knk bu sistemi oturtanda kadar canım cıktı bi okdarda harcadığın para cabası ama oldu sonunda kabin mobikyadan kendim yaptım ısıl kendim topladım cinden :) ugrasınca oluyor ya şimdi işteyim kızlarda gündüz karanlık evredeler sabahtan sabaha görüşebiliyoruz fıstıklarla dün sabah foto cekcektim kafayı kurtarınca foto moto hikaye oldu :)

Lowmembers

Müptezel
Knk bu sistemi oturtanda kadar canım cıktı bi okdarda harcadığın para cabası ama oldu sonunda kabin mobikyadan kendim yaptım ısıl kendim topladım cinden :) ugrasınca oluyor ya şimdi işteyim kızlarda gündüz karanlık evredeler sabahtan sabaha görüşebiliyoruz fıstıklarla dün sabah foto cekcektim kafayı kurtarınca foto moto hikaye oldu :)
Bende yeni isigi aksamlari calisip sabah 6 dan aksam 6 ya kapanmaya ayarladim. Fanli ısıtıcı kullanıyorum karanlik evre de

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!