5 yıl erteleme içerisinde çağırma durumu

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Fikrimce bölgede dosyası olanları emniyete vermişler sırayla götürüyolar idrara bakmıyo yani ne zaman dosyan kapanmış nolmuş . Yeni dosyam kapandı zaten

Bu işin çözümü ya içmicen . Ya çok seyrek takılcan ayda 2 3 kere . Bir hafta ertelersen temiz çıkarsın ama full takılan adamda 15 20 gündem önce temiz verme ihtimali çok düşük . Lasix vb idrar söktürücüler idrar tahlilinde kullanıldığı çıkıyor . Çok su içersen çıkıyor . Başkasının idrarını veren ve takılmadan veren arkadaşın sonucunda taşıma idrar çıktı öyle patladı çocuk şuanda şunu yapın temizlenirsiniz diyebileceğim hiç bi şey yok .
idrar söktürücüyü testi vermeden bir gün ve iki gün önce kullandım çıkmadı testte temiz verdim gayet, arkadaşım da aynı şekilde kullandı ve temiz verdi sorunsuz. demek istediğim tam olarak bu, kendine göre konuşuyorsun herkesin olayı farklı be kanka

Siqertenkele

Kıdemli Üye
denetimli tedbiri süresince süprize çağırıyorlar evet, bunun dışında program bitince atıyorum 3 yıl sonra polis seni arayıp gel bakalım idrara mı diyor diyorsun? denetimli yiyen onca arkadaşım var hiç böyle bir şey duymadım bu durumla karşılaşan kişilerin durumu tck191 mi? ilk seferleri mi? tüm testlerini temiz vermişler mi?
Bu olay 2023 nisanda resmi gazetede yayınlandı herkes 2023 nisandan sonrasında yakalananlaro etkileyeceğini düşünüyodu ama kanunu incelediğinde geriye dönük olarakta işlettiler bu olayı çok öncesinde @harmangenc ile başlıklarla konuştuk bakabilirsiniz . Seminerdeki hocalar bile siz şanslısınız bundan sonra çok zorlaştı derken herkese yeni mevzuatı işlettiler abi . Kabullenmek bu kadar zor olmamalı

Bu olay 2023 nisanda resmi gazetede yayınlandı herkes 2023 nisandan sonrasında yakalananlaro etkileyeceğini düşünüyodu ama kanunu incelediğinde geriye dönük olarakta işlettiler bu olayı çok öncesinde @harmangenc ile başlıklarla konuştuk bakabilirsiniz . Seminerdeki hocalar bile siz şanslısınız bundan sonra çok zorlaştı derken herkese yeni mevzuatı işlettiler abi . Kabullenmek bu kadar zor olmamalı
çağırılan olmadıkça kabul etmeyeceğim, istemiyorum kabul etmek, kanka bizi çağırdılar diyen daha çok kişi görmem lazım, şuan çağırılan oldu mu?

@kanka11 senin bir bilgi güncellemen var mı? dediğin gibi 1-2 kişi bunu diyor sadece onların başına gelmiş olamaz böyle bir şey oluyorsa, bir terslik veya yanlış var gibi.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
idrar söktürücüyü testi vermeden bir gün ve iki gün önce kullandım çıkmadı testte temiz verdim gayet, arkadaşım da aynı şekilde kullandı ve temiz verdi sorunsuz. demek istediğim tam olarak bu, kendine göre konuşuyorsun herkesin olayı farklı be kanka
Ne güzel işe yaramış bu konuda kimseye tavsiye verip mevzusunu yakamam . Denetim planında gideceğim tarihler belli olduğu için kendime göre bi plan yapıp ona göre takılıyodum ama bu mevzuda hiç bir tarih belli değil sıkıntı bi mevzu hagb kaldı 1.8 alsan bile girdi çıktı yapıyosun ehliyetine ceza boyunca el konuluyo yani bu mevzuyu da atlatırsam temiz verip ayda takılacağım max 2 3 gün . Biliyorum herkes rahat takılmak istiyo mevzular saçma geliyo ama 1 hafta ceza evine girmek kendi arkadaşım için bile sıkıntı değil ama 1 hafta ortadan kaybolmak kolay bi durum saklanabilecek bi durum değil benim için sizede nacizane tavsiyem çok az takılmak gerekirse bırakmak 3 ay içmedim kendimi tutdum denetimde yeri geldi . Bi ömür kullanmayı düşünmüyorum zaten . Bir süre içmeyince aklıma gelmiyor zaten . O yüzden işin matematiğini çözmek yerine seyreltmeye başlayın dumancı arkadaşlarım

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Maydonoz sapı, limon, parça tarçın, zencefil, yeşil elma bunları filtre kahve kağıdına koyun ağzını dışarı çıkmıcak şekilde zımbalayın . Yüksek ısıda kaynatmadan gibi 30 dk bırakın neyse ısıtacaksanız . Sonra demlenmesini bekleyin 2 saat kadar . Sonra için sıvı tüketimini biraz yüksek yaptım dün . Alkol falan çok işemezdim su gibi işemeye başladım sonra . Bolca maydonozu iyice yıkayıp limonlayıp pat pat atın bu aralardada kereviz ve brokoli tüketin bol bol karaciğere etki eden max şeyler bunlar .

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Öğünlerinizi atlamayın düzenli beslenin . Düzenli spor yapmıyorsanız . 10 güne kadar idrar verecekseniz yoğun fiziksel aktiviteden uzak durun kısa süreli yağ yakımı karaciğerdeki thc yi bi anda açığa çıkarır yüksek değer vermenize sebeb olabilir düzenli spor yapıyorsanız zaten kısa sürede thc yağ yakımı olarak hızlı çıkar . Ama mevzu sonunda içtiğinin dalganın thc oranına göre değişir atılım süresi .

Forumu incelersen çağrılan ve dosyası kapatılan arkadaşları görebilirsin . Sen tedavi planında mısın yoksa dosyan kapandı mı dayı
3 temizi verdim ve samba programlarındayım, yarısından çoğu bitti seminer sürecinin, dün süprize yolladılar bugün süpriz idrar vereceğim, bugün vereceğimi biliyordum psikolojik danışman ayıktırmıştı zaten 11 gündür temizim, yağ oranım az, dün sabah desal içtim bol bol çişe çıktım, günde 5lt su içiyorum ve saunaya gidiyorum falan, 8 günde temiz verdiğim olmuştu ne olur ne olmaz dedim 11 gün önceden kestim içmeyi, bakalım inşallah temiz vereceğim.

5 yıl içinde bizi tekrar çağırıyorlar durumu var diyelim iki sorum var bilenler yanıtlarsa sevinirim;

- denetimli sürecimiz bitince mi yolluyorlar yoksa seminerler devam ederken de yollayabilirler mi?

- ben 2022 yılında yakalandım ama tebligat 1 yıl sonra geldi, 2022'den itibaren 5 yıl mı? yoksa hagb'dan itibaren 5 yıl mı bu çağırma durumu olacak?

kanka11

Üye
çağrılanda var çağrılmayanda kanka savcı insiyatifinde sanırım bunu her savcıda uygulayacak diye bi zorunluluk varmı bilmiyom kimisi 1 yıl geçmiş çağrılmamış sıkıntılı bi uygulama itiraz etmek dava vs açmak daha mantıklı bunu bugun uygulayan yarın ertelemeni 30 yıl yaptım diye karşımıza cıkar en fazla dosyayı kapatırlar hagb ta kalkıyor sicile işletilirler tekrar denetime sevk edip sicile işlersede avukatla denetimi iptal ettirmeye uğraşıp sicilde yaşıyacaksın 8 günde nasıl temiz verdin kanka detaylandırırmısın @eppursimuove

harmangenc

Kıdemli Üye
3 temizi verdim ve samba programlarındayım, yarısından çoğu bitti seminer sürecinin, dün süprize yolladılar bugün süpriz idrar vereceğim, bugün vereceğimi biliyordum psikolojik danışman ayıktırmıştı zaten 11 gündür temizim, yağ oranım az, dün sabah desal içtim bol bol çişe çıktım, günde 5lt su içiyorum ve saunaya gidiyorum falan, 8 günde temiz verdiğim olmuştu ne olur ne olmaz dedim 11 gün önceden kestim içmeyi, bakalım inşallah temiz vereceğim.
kanka idrar sonucunu yaz buraya lütfen

Siqertenkele

Kıdemli Üye
5 yıl içinde bizi tekrar çağırıyorlar durumu var diyelim iki sorum var bilenler yanıtlarsa sevinirim;

- denetimli sürecimiz bitince mi yolluyorlar yoksa seminerler devam ederken de yollayabilirler mi?

- ben 2022 yılında yakalandım ama tebligat 1 yıl sonra geldi, 2022'den itibaren 5 yıl mı? yoksa hagb'dan itibaren 5 yıl mı bu çağırma durumu olacak?
Dosyan kapandıktan sonra 6 ayda bir kere gönderiyor tedavi program 1 sene sürüyor zaten kalan 4 seneyide 6 ayda bir idrar göndererek tamamlıyor yeni kanun bu şekilde .
denetimli sürecinde 2 ile 6 kere memurun insiyatifinde süpriz idrara gönderilebilirsin . Yakalandığın tarih değil programın başladığı tarihte denetim başlar 5. Senesinde biter .

kanka11

Üye
Dosyan kapandıktan sonra 6 ayda bir kere gönderiyor tedavi program 1 sene sürüyor zaten kalan 4 seneyide 6 ayda bir idrar göndererek tamamlıyor yeni kanun bu şekilde .
denetimli sürecinde 2 ile 6 kere memurun insiyatifinde süpriz idrara gönderilebilirsin . Yakalandığın tarih değil programın başladığı tarihte denetim başlar 5. Senesinde biter .
itiraz etsene dostum neden herşeyi kabul edıyorsunuz anlamadım git avukat ile itiraz et dava aç bu olay bence savcı insiyatifinde tecavüzcü sapıkları bile 3 yıl denetimli serbestlik ile tutuyorken 1-2gr ot içen adamı 5 yıl kontrol altında tutmak hukuksuzluktur keyfi bir uygulamadır kişinin özel alanına müdaheledir anayasaya aykırıdır anayasada belirlilik ilkesi var bi insan suç işlerken onun ne olduğunu bilmeli "
Belirlilik ilkesi, kanunların hukuk güvenliğini sağlamaya yetecek bir açıklıkta olması ve muhtemel keyfi yorumlara imkân vermemesi demektir. Öngörülebilirlik ilkesi ise kanunlardan doğacak sonuçların önceden kestirilebilir olması demektir.
" gözünüzü seveyim sanki gökten allahın emriymiş gibi lanse etmeyin şu değişiklikleri itiraz edip hakkını savunan savunsun herkes boyun eğip uyacak diye birşey yok ülkede hukuk adalet ölmedi henüz düzgün avukat bulursanız ipten bile alıyor adamı doğru düzgün kanunu baştan koysalardı o zaman ortada fol yok yumurta yok 3 sene sonra 1 sene sonra dosya kapandıktan 1 ay sonra adam " ertleeme süresi içinde tkerar uyuşturuc madde satın alıp yakalanırsan" diye madde koymuş adam haliyle ben yalanmadan içersem bir sıkıntı olmaz mantığı ile hareket edip takılıyor içilen ortama giriyor oldu o zaman usul değişikliği diye yarın 40 yıla çıkartsın hergün evinden gelip idrara göndersin seni böyle saçmalık olurmu kaldı ki bir sürü insanla konuştum çağırılandan çok çağrılmayan insan var

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Ben avukatımla güncel olayları sürekli görüşüyorum zaten bu değişiklik olayında yakalayabildiğimiz tek nokta tebliğ edilmeden seni götüremez onu şu şekilde yapıyolar telefonla arayıp seni acil çağırıyor karakolda tebligatı imzalatıyor ve öyle gönderiyor . Aynı şeyi denetimde bi arkadaşıma yaptılar itiraz edip hallettik ama . Bu yapılan değişiklik için itiraz edilenilcek çok bi nokta yok .

çağrılanda var çağrılmayanda kanka savcı insiyatifinde sanırım bunu her savcıda uygulayacak diye bi zorunluluk varmı bilmiyom kimisi 1 yıl geçmiş çağrılmamış sıkıntılı bi uygulama itiraz etmek dava vs açmak daha mantıklı bunu bugun uygulayan yarın ertelemeni 30 yıl yaptım diye karşımıza cıkar en fazla dosyayı kapatırlar hagb ta kalkıyor sicile işletilirler tekrar denetime sevk edip sicile işlersede avukatla denetimi iptal ettirmeye uğraşıp sicilde yaşıyacaksın 8 günde nasıl temiz verdin kanka detaylandırırmısın @eppursimuove
her gün en az 3 litre, son 3 gün en az 4-5 lite su iç, spor yapıp saunaya gidebiliyorsan yap ve git, son günden önceki iki gün desal ödem söktürücü, sabah kalkınca ilk çişini teste verme en az bir kez mutlaka evde işeyip git, orta akım idrar dedikleri idrar vermek için ilk tuvalete biraz işe, çişinin ortasını kaba yap, sonunu yine tuvalete işe. bende bu düzen 4 testin 4ünde de temiz vermemi sağladı, boyum 180 kilom 80 yağ oranım 15 yaşım 23

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********