+6 ay BÜYÜME DÖNEMİ

VendettaX

Ordinaryüs
Çiçekte telefon programında 50 k luxe cikiyorum ama uvbivr ışınları vs eksik kalıyor torchda ışık rengi kelvin durumu felan eksik kalıyor elbet tam sıkı somekler oluşmuyor tabi

Kanka ben sürekli lux ölcüyorum, bitki büyüdükce, torch veg te iyi is görüyor ma cicekte zayif kaliyor kanka.
Çiçekte telefon programında 50 k luxe cikiyorum ama uvbivr ışınları vs eksik kalıyor torchda ışık rengi kelvin durumu felan eksik kalıyor elbet tam sıkı somekler oluşmuyor tabi
kanka bende yxo cob led var 100w+50w. torch vs cob led hangisi iyi sizce ? cob deneyiminiz oldu mu ?

Yesil888

Ordinaryüs
6 ay veg yapacaksin, birak kizlari büyüsünler, ikide bir yaprak kesme, topping harici, arada bir acarsin dallari yeter.Birak agac gibi olsunlar, sonra bir seferde ne gerekiyorsa yaparsin. Sürekli stres yapiyorsun bu sekilde sürekli yaprak kesmeyle.

VendettaX

Ordinaryüs
6 ay veg yapacaksin, birak kizlari büyüsünler, ikide bir yaprak kesme, topping harici, arada bir acarsin dallari yeter.Birak agac gibi olsunlar, sonra bir seferde ne gerekiyorsa yaparsin. Sürekli stres yapiyorsun bu sekilde sürekli yaprak kesmeyle.
Knk iki tanesini ilk defa ekledim birine main yapıyorum arkadaki aşırı yaprak büyütüyor 2 oldu .dniye kiziyon awuhr

VendettaX

Ordinaryüs
https://ibb.co/z5fZCwq yıllarca buyutecigim bebek ilk resim mainlining 64+ ana cola yapma hedefindeyim N P eksikliği yaşayan diğer resimdeki arkadaşla birlikte büyüyor aynı dozda gübreler aldı ama eksiklik yaşıyor diğeri aynı gen fakat fazla bile geliyor bu sebeple gübre dayiyorum
https://ibb.co/q9PZhXN bebekim büyüyor boş diliyorum organik gübreliyorum yonca oolmadan azot karsilamaya calisiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1