+6 ay BÜYÜME DÖNEMİ

VendettaX

Ordinaryüs
Benim bitkiler gibi değişik birsey deneyeceksen toprak kısmı yine kalsın, yeni çuvalın kenarlarına orkide talaşı doldur, kökler hem nefes alsın hemde rahat hareket etsinler, 6 ay diyorsan 30 litre üzeri olması lazım diye düşünüyorum kanka, bu arada son gördüğüm haline göre çok iyiler yeni gelen gübreler işe yaramış gözüküyor eline sağlık https://ibb.co/0m8bSFx
Teşekkürler kanka 70 lt civarı bı saksı yapicam sanırım 30 düşük kalicaktir tahminimce süre uzun.. parmak topraga girmiyor şuan kök sarmış tepeye doğru altlarda biraz boşluklar var .

VendettaX

Ordinaryüs
Bende yeni tohum siparisi verdim, gelinler. 4-5 ay veg yapacam. kafaya taktim cam agaci gibi bitki yapacam, elimde 35 lt saksi var. @VendettaX kanka saksi degistirdikten sonra altlardan biraz temizlik yap ve bütün üst kelleri kes.
Pot değişirken uygulamayı biliyorum kanka eyw seninde 18 20 hafta veg bitkini bekliyoruz.. heyecan verici oluyor.

Saksilarin %70 80 kadarı kökler doldu bı kaç haftaya saksı degistiricem kaç lt olmalı genis binsaksi için öneri link birakabilirmisiniz kankalar.
@Yesil888 @Uranyum Kamil @Lemonhazelover @Avare @MalrukLord @Mordecai saksı kaç lt yapsam 2-3 ay kadar veg devam etmeyi düşünüyorum.
8 hafta veg için 25lt 12 hafta dersen minimum 35 lt olması lazım kanka üstü artık senin keyfine kalmış bunlar alt sınırlar.

Avare

Doktor
70+ düşünüyorum veg süresinin birini 8 aya cikarabilirim bile bana farketmez :D istediğin zaman kanka burdan ulaşabilirsin
Kankam eğitim düşünüyorum ama temmuz 20 de misafir gelecek yurt dışından. Onlar gelmeden dekorlar tornistan yapmam lazım ne var ne yok. Bitkilerin bazıları daha iki yaprak bazıları da 3. Katı çıkıyor daha nisanı komple veg verip Mayıs 1 de bloom a almayı planlıyorum bu kısacık süreçte nasıl bir eğitim verebilirim onu planlayamadım. 2 tane 14 lt
8-9 tane de 7 lt saksı var tohumlar regular.
Her türlü fikre açığım

VendettaX

Ordinaryüs
Kankam eğitim düşünüyorum ama temmuz 20 de misafir gelecek yurt dışından. Onlar gelmeden dekorlar tornistan yapmam lazım ne var ne yok. Bitkilerin bazıları daha iki yaprak bazıları da 3. Katı çıkıyor daha nisanı komple veg verip Mayıs 1 de bloom a almayı planlıyorum bu kısacık süreçte nasıl bir eğitim verebilirim onu planlayamadım. 2 tane 14 lt
8-9 tane de 7 lt saksı var tohumlar regular.
Her türlü fikre açığım
Lst topping kanka en mantiklisi

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka benim kekik 27 litrede sen öyle deyince gidip kontrol ettim gerçekten üstlerde bile kök var artık ilerleme inceden durmuş gibi, somek gözleri var yeşil duruyor ama şişme someklenmeye yönelik durmuyor, ben mi acele ediyorum yoksa bu bitkiden kurtulayım mı müsait olduğunda @Yesil888 kanka ile beraber bakabilir misin bitkime rica etsem, resim ekliyorum 15 dk
Kanka isik stresi var, Super cropping yap. O uzun dallara. Bilmiyorsan bu teknigi yaz youtube ye " cannabis supercropping " cikan videoleri izle ve uygula. Ayarlardan alt yazi seceneklerini ac, Türkce yap.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    ** *** ****** *** hahahaha***** ****** hahahaha**
  • E ErdemRS6:
    *** **** ********** ******* ****** *** **** ***** **** ********** ****** ** *********
  • O omrc:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ********** ******* ****** *** **** ***** ** *** **
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
    * **** **** * **** **** ****** ***** ** **** **** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******* ****** *** ******* hahahaha** ********** ****** ** *********
  • kkush kkush:
    **** ********** ******* hahahaha**
  • O omrc:
  • E ErdemRS6:
    **** ********** ******* hahahaha** *** ***** *** ********** ****** ******** ***** ** *
  • kkush kkush:
    ******** ******** ***** hahahaha********* **** ********** ******* ***** hahahaha** ***** *** ********** ****** ******** ***** ** *
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
    ******** ******** ***** hahahaha********* **** ********** ******* ***** ********** **** ***** **** *******
  • kkush kkush:
    **** ***** ********** ******** ******* ****** hahahaha**
  • E ErdemRS6:
    ** ** *** ******** **** ** *
  • kkush kkush:
    ** **** *** ***** ******* *** hahahaha*****
  • E ErdemRS6:
    ***** ** **** *** ***** **** **** *** ** ***** *
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ******* ***** *** ***** ********** ** *
  • kkush kkush:
  • H Holland*:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahaha*** ******* **** ***** **** ****** **** * ** ** *** ****** ******* * ** hahahaha ***** ****** ********* ****** **** ** ******** ****** hahahaha* ***** ******* **** *****
  • E ErdemRS6:
    ******** **** ******* ********* ***** **** **** ******* ********** ******** ********* ***** **** ** *
  • kkush kkush:
    ***** ******** **** hahahaha* ********** ** ******* ********
  • E ErdemRS6:
    E ErdemRS6: **** **** * *****