9 günlük kızın yaprağında sararma

fusetea

Yeni üye
Kankalar 9 günlük kızın yaprağında sararma var ve ucunda hafif kahverengileşme var. Henüz gübre kullanmaya başlamadım,
Genetik blue dream auto 300w cobled, sıcaklık 24-26 nem %50-60 ışık mesafesini 60'den 65 cm'e çektim
diğeri sağlıklı gözüküyor.

normal
Hasta

Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum

sativasever

Müptezel
Kanka nemin çok düşük bu dönemde 80lere dayaman lazım. Nemi yükseltip ışığı 50 cm'e çek. Sulama kısmını da yazar mısın?

fusetea

Yeni üye
Kanka nemin çok düşük bu dönemde 80lere dayaman lazım. Nemi yükseltip ışığı 50 cm'e çek. Sulama kısmını da yazar mısın?

Nem cihazım bozuk çıktı yenisini anca temin edebildim 3 gündür kabinde. üstlerinde pet şişe vardı çıkardığıma koydum nem cihazını. 2 gündür toprak nemli diye su vermedim. öncesinde çabuk kuruduğu için günde iki kere 2-3 kaşık su veriyordum

sativasever

Müptezel
Nem cihazım bozuk çıktı yenisini anca temin edebildim 3 gündür kabinde. üstlerinde pet şişe vardı çıkardığıma koydum nem cihazını. 2 gündür toprak nemli diye su vermedim. öncesinde çabuk kuruduğu için günde iki kere 2-3 kaşık su veriyordum
Çok sıkıntılı gözükmüyor kanka zaten. Sen nemi yüksek tut bir daha ki sulama da eğer toprağın light mix ise çeyrek ölçü gübreye başla allmix ise 1 hafta daha bekle en az

fusetea

Yeni üye
Çok sıkıntılı gözükmüyor kanka zaten. Sen nemi yüksek tut bir daha ki sulama da eğer toprağın light mix ise çeyrek ölçü gübreye başla allmix ise 1 hafta daha bekle en az
Toprak light mix. gübreyi de Kolay Autoflowering Beslenme Takvim Çizelgesi'ne göre yapıcam. Sensı Bloom A&B ve Biobiz grow ile başlamayı düşünüyordum fakat bloom'u vegde kullanınca sıkıntı yaşayanlara denk geldim. bu konuda bi tavsiyen varmıdır.

sativasever

Müptezel
Kanka veg dönemin son haftası bloomu çeyrek olarak başlatıp grow gübresinden çeyrek düşersin. Elinde ki gübrelerin tamamını sayarsan basit bir çizelge veririm sana

sativasever

Müptezel
Calmag kesin eklemelisin. Eğer büyük sömekler istiyorsan bigbudı da şiddetle tavsiye ederim çok fark ediyor. Şu an biobiz grow ve calmag ile başla çiçeklenme dönemine kadar. çiyrekle başla ertesi hafta yarım ver baktın bitkin yiyor gübreyi büyüme güzel sonra ki hafta tam ver. Baktın bitkin çok büyümemiş fotoğrafları buradan paylaşırsın bir hafta daha yarım git. Çiçeklenmeye sokacağın hafta çeyrek doz bloom carbolad vermeye başla grow gübresini azalt. calmag sürekli vereceksin. 2-3-4 big bud 6-7 over driver ver kanka sonra yapıştır flashı.

Türk

Üye
Kanka veg dönemin son haftası bloomu çeyrek olarak başlatıp grow gübresinden çeyrek düşersin. Elinde ki gübrelerin tamamını sayarsan basit bir çizelge veririm sana
Ustam elimde 2 adet lemon og( biri 8 günlük biri 4 günlük) bir adet swiss cheese var( 1 günlük). Biobizz in calmag+grow+bloom+topmax i var. Tang cizelgesine benzeyen ama bu biobizz ile ilgili gibi olan nasıl basit ama etkili bir uygulama yapabilirim?

sativasever

Müptezel
Ustam elimde 2 adet lemon og( biri 8 günlük biri 4 günlük) bir adet swiss cheese var( 1 günlük). Biobizz in calmag+grow+bloom+topmax i var. Tang cizelgesine benzeyen ama bu biobizz ile ilgili gibi olan nasıl basit ama etkili bir uygulama yapabilirim?
Topmax ın içeriğini bilmiyorum. Ama 1. haftadan sonra çeyrek ölçü calmag ve grow başlayabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********