Acil yardim dostlar neden kucuk kalmis olabilir su an haswt edilirmi

Blue chese

Yeni üye
Kanka en sagliklisi ve güvenlisi ic mekan, tabiki ilk önce bir masraf istiyor. Eger bu ise devam edeceksen, ayarla bütceni ic mekanda yetistir. Basin agrimaz.
Daha iyi oluyor degilmi iç mekanda fakat evde yapma şansım yok mecbur dışarda devam genetik seçimi hatalı yapıyorum sanırım ötekilerde erken çiçek açtı birde kelle koparmak lazım eekenden

Vedoo

Kıdemli Üye
Kanka biraz tecrübe diyelim, elimden geldi kadar yardimci olmaya calisiyorum ki forumdaki kankalar yetistirsin ne ictigini bilsin, en önemliside torbacidan kurtulsun, cok gicik olurum ben torbacilara. :) Yazma yorum de yazmam kanka, seni kizdirmak istemem:)
Sen yaz abicim sen faydali adamsin babamin yeri degil burasi sen kimseye karismiyorsun faydan var cunku. Bazen insanlar orgutlesip sponsoru kotuluyor onlara kiziyorum ben,bazen sinirden kel kafam terliyor pervaneyi acip sogutuyorum amca hele o an maddi durumum kotuyse toptan tahammulum kalmiyor. Paylasimini yap sorunu sor bilen cevap verir cik git niye ortaligi karistiriyon demi ? bende sevmiyorum kufur yemeyi insanlari kirmayi pis sovuyorlar bazen ama sahsima sovene karismam kor degil oteki modlar onlar ceza versin. Ben otekilere karismam. Ama sen cok kafama takildin sen bisiler biliyorsun hosuma gitti yani sessiz sedasiiz gezerken hep sana rastliyorum seni sevdim amca.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Teskkürler dostum, aynen bende sponsorlari kötüyenlere basiyorum fircayi.Netice de bu forumu ücretiz onlarin sayesinde kullaniyoruz. Hatta yeni bir üye bu sabah sponsorun tohumalarini kötüledi diye yedi benden fircayi. Dostum sponsorlarda hakikaten cok iyi genetikler var. Döt üye isi bilmiyor, yetistirememis boku tohuma atiyor. Yazdim zaten kendisine bilgisizlikten yetistiremedin bok atma sponsor tohumuna ver bana o tohumu sana efsane bitki yetistireyim diye. Ses yok.

OttoMan347

√SEFİR√
Teskkürler dostum, aynen bende sponsorlari kötüyenlere basiyorum fircayi.Netice de bu forumu ücretiz onlarin sayesinde kullaniyoruz. Hatta yeni bir üye bu sabah sponsorun tohumalarini kötüledi diye yedi benden fircayi. Dostum sponsorlarda hakikaten cok iyi genetikler var. Döt üye isi bilmiyor, yetistirememis boku tohuma atiyor. Yazdim zaten kendisine bilgisizlikten yetistiremedin bok atma sponsor tohumuna ver bana o tohumu sana efsane bitki yetistireyim diye. Ses yok.
Aynen bende biriyle yakıştım bilmeme led konusu silinmiş de sövüyordu fırçaladım baktım anlamıyor kestim diyaloğu brother fırçaladı sonra :)

Vedoo

Kıdemli Üye
Teskkürler dostum, aynen bende sponsorlari kötüyenlere basiyorum fircayi.Netice de bu forumu ücretiz onlarin sayesinde kullaniyoruz. Hatta yeni bir üye bu sabah sponsorun tohumalarini kötüledi diye yedi benden fircayi. Dostum sponsorlarda hakikaten cok iyi genetikler var. Döt üye isi bilmiyor, yetistirememis boku tohuma atiyor. Yazdim zaten kendisine bilgisizlikten yetistiremedin bok atma sponsor tohumuna ver bana o tohumu sana efsane bitki yetistireyim diye. Se
Aynen bende biriyle yakıştım bilmeme led konusu silinmiş de sövüyordu fırçaladım baktım anlamıyor kestim diyaloğu brother fırçaladı sonra :)
sayin abilerim sponsor harici site linki sitenin isigini ampulunu mumunu kotuleyen ve bunu surekli yapanlar var/ acimayin banlayin sovuyor diye cekiniyorsaniz ben alistim ben banlarim su adam banlama isini hic sevmedim ama begenmeyen almasin hayir begenilmeyecek yani da yok vallahi guzel isik uzay kalitesi olacak hali yok gunes gibi isik veriyor. guzel guzel uyarin baktin diretiyor gonderin gitsin sonra yeniden uye oluyorlar zaten alismislar keratalar kimse sponsoru begenmek zorunda degil mecbur da degil ama surekli surekli ozetlemeye de gerek yok. begenmedin bitti tamam kapat avrasattumun adami sus iste isine demi :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Geri zekali sen isi bilmiyorsan forumda üyesin sorsana , cuvalla sonra at boku sponsor tohumuna. Kanka kendin biliyorsun bu is boyaci küpü degil daldr cikar hazir olsun. O kadar cok detay varki ve herseyin saat gibi calismasi lazim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka benim banlama hakkim yok aninda rapor ediyorum. Dostum yazdim ya isi bilmiyor bok ediyor sonra sponsorun tohumuna bok atiyor.

OttoMan347

√SEFİR√
sayin abilerim sponsor harici site linki sitenin isigini ampulunu mumunu kotuleyen ve bunu surekli yapanlar var/ acimayin banlayin sovuyor diye cekiniyorsaniz ben alistim ben banlarim su adam banlama isini hic sevmedim ama begenmeyen almasin hayir begenilmeyecek yani da yok vallahi guzel isik uzay kalitesi olacak hali yok gunes gibi isik veriyor. guzel guzel uyarin baktin diretiyor gonderin gitsin sonra yeniden uye oluyorlar zaten alismislar keratalar kimse sponsoru begenmek zorunda degil mecbur da degil ama surekli surekli ozetlemeye de gerek yok. begenmedin bitti tamam kapat avrasattumun adami sus iste isine demi :)
Yetkim olsa da başka yerde sponsoru kötülemeyin diye hemen ban atmazdım kanka önce iyilik kılıcını çekmek lazım tatlı dil işe yarar belki dedim olmayınca bıraktım brother devreye girdi naptı bilmiyorum işime baktım ben

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yok kanak iyilik kilici ise yaramiyor ben denedim bunlar sadece ban dan anliyorlar. Cünki kastli olarak foruma giren ve burayi kötüleyen üyelerde gördüm. Uyardim sil o konuyu yoksa zaten ban yiyeceksin diye, hareket yok. Ban yiyince bir müdet sonra baska nikle gene geliyorlar.

OttoMan347

√SEFİR√
Yok kanak iyilik kilici ise yaramiyor ben denedim bunlar sadece ban dan anliyorlar. Cünki kastli olarak foruma giren ve burayi kötüleyen üyelerde gördüm. Uyardim sil o konuyu yoksa zaten ban yiyeceksin diye, hareket yok. Ban yiyince bir müdet sonra baska nikle gene geliyorlar.
Abi banlamak çözüm olmuyor o yüzden. Peygamber efendimiz s.a.v dediğini ben hep uygularım. Sana kötülük edene bile yumuşak davran, gün gelir en iyi dostun olur. Bana anca söver başka bişey yapamaz günahı da kendine. Belki adam olur diye zorda kalmadıkça Zülfikar'ı çekmem abim :)

Vedoo

Kıdemli Üye
valla tohum mesaji geldi bedava tohumlari seviyoruz. bu tohum ureticileri beni cok seviyor
burada oldugum surece sacma sapan bir vakiite sacma sapan herkesi dur git ne oluyor yaauw demeya kalmadan eskisi gibi gonderecem nesemiz yerine gelsin diye giriyoruz hepp vukat. insan gibi yaz sor paylas cik git orgutlesmeye ne gerek var ? bence onlarin cogu eski uye gicik kapiyorlar buraya burasi onemli yer benim icin adam gelmis led satiyor link atiyor sponsor ledi kotuluyor. iki yerden uye nick ile girmis hem kendi kendine laf atiyor soru soruyor hem kendi kendine oteki linkten cevap veriyor :)

Vedoo

Kıdemli Üye
Abi banlamak çözüm olmuyor o yüzden. Peygamber efendimiz s.a.v dediğini ben hep uygularım. Sana kötülük edene bile yumuşak davran, gün gelir en iyi dostun olur. Bana anca söver başka bişey yapamaz günahı da kendine. Belki adam olur diye zorda kalmadıkça Zülfikar'ı çekmem abim :)
Allah adam etmemis sen mi adam edecen amca adamin niyeti belli zaten kotu olmami isteyene kotu olurum iyi olmami isteyene iyi olurum/ buradan binlerce kisi ot yetistirmeyi ogrenecek kendi kendiyle gurur duyacak bunu ben mi yaptim bosa icmisim torbaci zehirlerini diye, Esrarin faydali oldugunu bilecek kultur edinecek kendine alkol icse basli basina sorun aslinda bunu yemek gerek de biz iciyoruz cigere zarari olmaz tek sorunu cigere dumani cekmek.

OttoMan347

√SEFİR√
valla tohum mesaji geldi bedava tohumlari seviyoruz. bu tohum ureticileri beni cok seviyor

burada oldugum surece sacma sapan bir vakiite sacma sapan herkesi dur git ne oluyor yaauw demeya kalmadan eskisi gibi gonderecem nesemiz yerine gelsin diye giriyoruz hepp vukat. insan gibi yaz sor paylas cik git orgutlesmeye ne gerek var ? bence onlarin cogu eski uye gicik kapiyorlar buraya burasi onemli yer benim icin adam gelmis led satiyor link atiyor sponsor ledi kotuluyor. iki yerden uye nick ile girmis hem kendi kendine laf atiyor soru soruyor hem kendi kendine oteki linkten cevap veriyor :)
Sen daha eskisin daha iyi bilirsin aga gerekiyorsa yap. Ben seviyorum burayı, buradaki bazı kankaları ortamın bozulmasını istemem. Bi kazancım yok olmasına da gerek yok elimden geldiğince insanlara yardım etmeye çalışıp birşeyler öğrenmeye çalışıyorum işimin gücümün arasında bide saçma sapan adamlar gelip keyfimizi kaçırmasın

Blue chese

Yeni üye
O soruyu @OttoMan47 kanka cevaplasin, ben indoorcuyum o outdoor cu senin gibi. Tabiki bekle toprak kurusun.
Bu bitkilerimde 3 tane ayrı bunlarda erken çiçek açtı nerde hata yapıyorum bir türlü bulamıyorum

OttoMan347

√SEFİR√
Bu bitkilerimde 3 tane ayrı bunlarda erken çiçek açtı nerde hata yapıyorum bir türlü bulamıyorum
Kanka öncelikle mantar var bunlarda. İkincisi nasıl biyerde bakıyorsun bilmiyorum ama havada bir dengesizlik var yada fosfor ve potasyum ağırlıklı besleyip stresli çiçeğe zorluyor da olabilirsin ne veriyorsun gübre olarak

Blue chese

Yeni üye
Kanka öncelikle mantar var bunlarda. İkincisi nasıl biyerde bakıyorsun bilmiyorum ama havada bir dengesizlik var yada fosfor ve potasyum ağırlıklı besleyip stresli çiçeğe zorluyor da olabilirsin ne veriyorsun gübre olarak
Advenced nutrients blom grow micro veriyorum toprak olarak palogron batmix toprak bunların cinsi glue autoflowr olarak aldım 2 gün önceki sizin yorum yaptiklariniz bitkiler chese autoflowr ormanda çalıların arsında saksıda yapioyrum 44 derece sıcak oluyor burda simdi benim ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

OttoMan347

√SEFİR√
Advenced nutrients blom grow micro veriyorum toprak olarak palogron batmix toprak bunların cinsi glue autoflowr olarak aldım 2 gün önceki sizin yorum yaptiklariniz bitkiler chese autoflowr simdi benim ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
Kanka hazır gübrelerden anlamam ama bloom çiçek demek sen çiçekte verilen gübrelerle çiçeğe zorlamış olabilirsin ondan erken çiçeğe girmiş olabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********