Acil yardim dostlar neden kucuk kalmis olabilir su an haswt edilirmi

Vedoo

Kıdemli Üye
Ya bitkiyi gec ektin ondan ufak yada auto bitki oldugundan isik gunes suresi az geldi ondan buyumedi. Saglikli duruyorlar benim outdoor autolar da gecen sene gec ektim boyle olmuslardi nisanda ektigim 1 metre olmusu sayfamda da var fotografi Amca

Blue chese

Yeni üye
Ya bitkiyi gec ektin ondan ufak yada auto bitki oldugundan isik gunes suresi az geldi ondan buyumedi. Saglikli duruyorlar benim outdoor autolar da gecen sene gec ektim boyle olmuslardi nisanda ektigim 1 metre olmusu sayfamda da var fotografi Amca

Şimdi tekrar genetik sipariş verirsem dışarıda saksıda ormanda hangisini vermeliyim bunlardan attı 3 tane daha var onlarda erken çiçek açtı ufakken

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka 8 lt saksi kücük, zaten saksiyi görünce tahmin ettim. Kanka sakisilara 0.5-0,8 cm capinda 20 tane kadar delik ac, kökler rahatlasin, cok saglili görünüyor. Gübreyi yavas yavas arttir. Kökler disari cikarsa ki arzu edilen o kes o disari cikan kökleri.

Blue chese

Yeni üye
Kanka 8 lt saksi kücük, zaten saksiyi görünce tahmin ettim. Kanka sakisilara 0.5-0,8 cm capinda 20 tane kadar delik ac, kökler rahatlasin, cok saglili görünüyor. Gübreyi yavas yavas arttir. Kökler disari cikarsa ki arzu edilen o kes o disari cikan kökleri.
Bu büyük olan bitki içinmi dediklerini yapayım 2 tane ayrı kucuk var ilk fotodaki onları ne yapmam lazım keseyimmi hasat zannı gelmismi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben sadece en son yükledigin resimlede amberlesmis pistil gibi birseyler gördüm ama resim net degil.,ve o bitkini mantar sarmis ve bayagida ilerlemis. sana önerdigim saksi delme iceride sikisan kökleri rahatlatip bitkinin gelimesini saglamak icin.

Blue chese

Yeni üye
Kanka ben sadece en son yükledigin resimlede amberlesmis pistil gibi birseyler gördüm ama resim net degil.,ve o bitkini mantar sarmis ve bayagida ilerlemis. sana önerdigim saksi delme iceride sikisan kökleri rahatlatip bitkinin gelimesini saglamak icin.
Eyvallah çok sağol ötekileri ilk resimdeki 2 taneyi hasat edeyim mi peki

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O ilk iki resimdekinin neyini hasat edecen kanka, eger keneir cayi icmegi seviyorsan et hasat ama sömek yokki.

Vedoo

Kıdemli Üye
Ne önerirsin peki genetik olarak ege bölgesindeyim akdenize yakın 44 derece sicak vardi bugun
abicim oyle sicaklar da gunluk veya iki gunde bir su vermeye gidilir. bu konu da an nin gubreleri iyi direkt gunesin altinda 45 derece de yetisiyor ama iyi bakman lazim bitkiye kok bolgesi sindirimi guclu olmasi lazim. afgan skun haze, green crack, skunk, blue berry blue cinsleri ama icinde og orjinal gangister kush olmayacak og kush cok nazik sicaga gelmiyor ozellikle auto bitkisi. caprazlarinda skunk olani al fenotiplerine bak yazar kimin cocugu oldugu/ A.N gubre verirken fazla kacarsa eger bitki cok su ister 45 derece gibi sicakta dengeli verilmezse gubre extradan stres yapiyor. bi adam outdoor veya outdoor gerilla grow da dag ve orman da yetistirecekse blue chesee blue kush bluenin fenotipin de og kush olani cok usta degilse erken ekmeyecekse tercih etmesin. "aslin da universteler de de konferands vermem lazim" :)) simdi diyeceksin ki neden ?tirtil yiyor marul gibi yiyor somekleri cubbede kesiyor kurutuyor dusuruyor armut gibi yere sonra yesil cekirge emmilerimiz yaprak koymuyor mall gibi yiyorlar. yaninda afgansukunk var tikk yok green crack var tik yok ak47 var ufak tefek yerini yemis incelemezsen veya tesaduf gormezsen goremezsin ama otekileri yiyor blue cinsin de haze yoksa veya sadece blueberry degilse fenotipinde og varsa yiyor. Bu da bir tecrube iste ogreniyoruz surekli eglenceli tecrubeler ediniyoruz. INDOOR da kabinin dandikse indoor yapmayacaksin kokuyu zapdedemiyorsan isigin havalandirman bok gibiyse hiiiic uykularini hayatini psikolojini bok etmeyeceksin/ ama ediyoz iste tecrube :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam benim de zaten amberlesmis pistil diye bahsettigim bu resimdeki bitki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **