Advenced nutriels

Arkadaşlar @Kanka senin tablona göre gideceğim adv gübre ilkkez kullanıcam bunlarda pH ayarlamıyorum galiba yardımcı olurmusunuz
Micro grow bloom 3 lü set voodoo b52 big bud over drive bunlar var senin listen tam
Elimde extra olarak bud ıgnıtor rhıno skin bud factor x 3 lüsü var bu son 3 lüyü kendi arasında mı kullanayım 3 lü micro grow bloom a devam olarak sağolun dostlar 12. Günündeler

Bigbut

Müptezel
Advanced nutrients ana besinleri ph perfect dir.
Ph olcmeye gerek yok olcerseniz ayarlama yaparsiniz bu da gubrenin calismasini onleyecektir.
Elindeki suplementler gayet iyi ama ana gubren o urunlere gore zayif.
Sensi serisi ile kullanirsan bir de tarantula eklersen profesyonel seri yapmis olursun.
An kullanicisi olarak ana besin maddesi karistirdigin hic bir siviyi olcmeni ve mudahale etmeni tavsiye etmem.
Eger sensi ya da connoisseur alip kullanırsan önce a iyice karıştırip b eklenmeli, sonra da yan besinler.
Baska marka bir urun de karistirmamalisin.
Bu da ph perfect in calismasini onleyebilir.

acemibalık30

Yeni üye
Ph olcmeye gerek yok olcerseniz ayarlama yaparsiniz bu da gubrenin calismasini onleyecektir.
Sensi serisi ile kullanirsan bir de tarantula eklersen profesyonel seri yapmis olursun.
An kullanicisi olarak ana besin maddesi karistirdigin hic bir siviyi olcmeni ve mudahale etmeni tavsiye etmem.
Eger sensi ya da connoisseur alip kullanırsan önce a iyice karıştırip b eklenmeli, sonra da yan besinler.
Önce a b leri koyup sonra yan besinleri mi ekliyorsun? Ben önce yanları koyup sonra a b ile ec ayarlıyordum da yanlış mı yaptım?

Micotakis

Yeni üye
@Bigbut bende an gübresi kulanıyorum yarım litre suya 0,2 ml micro bloom grow ve diger gübrelerinde ekliyorum fakat ph perfect ph dengelemiyor yani calişmiyor atıyorum 6 ph olması gerekirken 6,50 oluyor? Bunu neden yapar her sulamada ph düşürücü kuşanmak zorunda kalıyorum

horoz cemal

Yeni üye

Big Butt hocam selam :)
Elimde An Gübreleri var;
  • 3'lü set Grow Bloom Micro
  • Sensizym
  • bud candy
  • b-52
  • Nirvana
  • Sensi Cal-Mag
  • Overdrive
  • Big Bud
  • Bud Indigator
  • Revive
  • Rhino Skin
  • Ve bunlara ek olarak Sensi Bloom A-B var.

Şimdi sorum şu
1) Sensi Bloom A-B 'nin 3'lü setten daha iyi olduğunu biliyorum ama elimde sensi Grow yok. Bu durumda, veg döneminde 3'lü seti kullanıp bloom'a geçince 3'lüyü bırakıp Sensi BLoom'u kullanabilir miyim?
3) An için Çeşitli sitelerinde çeşitli tablolar gördüm, bunun en güveniliri hangisidir sizce?

Bigbut

Müptezel
Big Butt hocam selam :)
Elimde An Gübreleri var;
  • 3'lü set Grow Bloom Micro
  • Sensizym
  • bud candy
  • b-52
  • Nirvana
  • Sensi Cal-Mag
  • Overdrive
  • Big Bud
  • Bud Indigator
  • Revive
  • Rhino Skin
  • Ve bunlara ek olarak Sensi Bloom A-B var.

Şimdi sorum şu
1) Sensi Bloom A-B 'nin 3'lü setten daha iyi olduğunu biliyorum ama elimde sensi Grow yok. Bu durumda, veg döneminde 3'lü seti kullanıp bloom'a geçince 3'lüyü bırakıp Sensi BLoom'u kullanabilir miyim?
3) An için Çeşitli sitelerinde çeşitli tablolar gördüm, bunun en güveniliri hangisidir sizce?
Kanka kullanabilirsin.
Bir onceki grow bu sekilde kullandim elimde oldugu icin.

Advanced sitesinde bir modul var once ana gubreni sonra seviyeni seciyorsun linkini koyacagim su miktarini isaretliyirsun ve sana bir program çıkartıyor.

Elindeki urunler cok iyi cok kucuk ilavelerle grand master bi seri yapabilirsin.
Grow isin temeli temeli saglam yapmak icin grow gubreni de sensi yapsan voodoo ve tarantula eklesen harika olur

horoz cemal

Yeni üye
Kanka kullanabilirsin.
Bir onceki grow bu sekilde kullandim elimde oldugu icin.

Advanced sitesinde bir modul var once ana gubreni sonra seviyeni seciyorsun linkini koyacagim su miktarini isaretliyirsun ve sana bir program çıkartıyor.

Elindeki urunler cok iyi cok kucuk ilavelerle grand master bi seri yapabilirsin.
Grow isin temeli temeli saglam yapmak icin grow gubreni de sensi yapsan voodoo ve tarantula eklesen harika olur

Eyvallah hocam çok sağolasın , o zaman veg'de şimdilik 3'lüden devam ediyorum çiçeklenmeye geçince Sensi Bloom A-B 'ye başlıyorum doğru mu?

Bir de cal-mag'i göremedim tablolarda onu nasıl kullanmalıyım acaba?

Voodoo'da yolda pazartesi gelecek muhtemelen o zamana kadar da bitkilerim 15 günlük olacak geç kaldım mı ?

Voodo

Bigbut

Müptezel
Eyvallah hocam çok sağolasın , o zaman veg'de şimdilik 3'lüden devam ediyorum çiçeklenmeye geçince Sensi Bloom A-B 'ye başlıyorum doğru mu?

Bir de cal-mag'i göremedim tablolarda onu nasıl kullanmalıyım acaba?

Voodoo'da yolda pazartesi gelecek muhtemelen o zamana kadar da bitkilerim 15 günlük olacak geç kaldım mı ?

Voodo
Evet 3 lu ile basla sonra sensi

Voodoo icin gec kaldın ama olsun veg boyunca ve cicegin ilk iki haftasi verebilirsin.
Ama erken baslamak cok daha iyi olur.

Cal mag besin card larinds yok.
Genelde bir eksiklik gozlemledigimiz zaman veriyoruz.
1 lire suya 2 ml seklinde uygulayabilirsin.
Bos sulama yapiyorsan bos sulamanda ph ayarlayarak verebilirsin.
Bloom da gerek kalmaz sensi cal mag takviyeli.

horoz cemal

Yeni üye
Evet 3 lu ile basla sonra sensi

Voodoo icin gec kaldın ama olsun veg boyunca ve cicegin ilk iki haftasi verebilirsin.
Ama erken baslamak cok daha iyi olur.

Cal mag besin card larinds yok.
Genelde bir eksiklik gozlemledigimiz zaman veriyoruz.
1 lire suya 2 ml seklinde uygulayabilirsin.
Bos sulama yapiyorsan bos sulamanda ph ayarlayarak verebilirsin.
Bloom da gerek kalmaz sensi cal mag takviyeli.
eyvallah hocam, bir de son soru olarak koku ne zaman başlar ona göre filtreyi takacağım da. çiçeklenme döneminde başlıyor ufaktan sonra yoğunlaşıyor sanırım?

Bigbut

Müptezel
eyvallah hocam, bir de son soru olarak koku ne zaman başlar ona göre filtreyi takacağım da. çiçeklenme döneminde başlıyor ufaktan sonra yoğunlaşıyor sanırım?
Doğrudur 2. Hafta sonu 3. Hafta basi ilik ilik baslar.
Oncesinde de kokar ama cimensi bir konudur kasmaz. Koku odadsn cikmaya basladimi taksrsin onun da bir omru var koku yoklen ve yuksek nem varken takma.
Uzun yasasin

dostum @Bigbut seni biraz rahatsız edicem kusura bakma
4 dönem biobizz kullanıyorum an ye geçiş yapıcam dediğim gibi an gübresi ilkkez kullanıyorum çok gübre var kafa karışıyor mesela big bug overdrive kullanınca bud ıgnitor bud foctor x kullanılıyormu yada bunlar elimde olanlar hangisi kullanılıyor
Sensi Grow pH Perfect a+byerine Grow Bloom Micro kullanıcam

Sensi Bloom pH Perfect a+b bunu yeni verdim siparişi
Voodoo Juice
B-52 Fertilizer Booster
Revive
Big bud
Overdrive
Bud ıgnitor
Rhino skin
Bud Factor x
Sensi Cal Mag Xtra
Bunlara ek olarak tarantula ya gerek varmı
diğer grubumda bunları zaten 4 dönemdir kullanıyorum
BİOBİZZ
grow / bloom / heaven / alg a mic / activera/ top max /cal mag kullanıyorum bunlara ek big bud overdrive katıyorum
sağol şimdiden dostum

Bigbut

Müptezel
dostum @Bigbut seni biraz rahatsız edicem kusura bakma
4 dönem biobizz kullanıyorum an ye geçiş yapıcam dediğim gibi an gübresi ilkkez kullanıyorum çok gübre var kafa karışıyor mesela big bug overdrive kullanınca bud ıgnitor bud foctor x kullanılıyormu yada bunlar elimde olanlar hangisi kullanılıyor
Sensi Grow pH Perfect a+byerine Grow Bloom Micro kullanıcam

Sensi Bloom pH Perfect a+b bunu yeni verdim siparişi
Voodoo Juice
B-52 Fertilizer Booster
Revive
Big bud
Overdrive
Bud ıgnitor
Rhino skin
Bud Factor x
Sensi Cal Mag Xtra
Bunlara ek olarak tarantula ya gerek varmı
diğer grubumda bunları zaten 4 dönemdir kullanıyorum
BİOBİZZ
grow / bloom / heaven / alg a mic / activera/ top max /cal mag kullanıyorum bunlara ek big bud overdrive katıyorum
sağol şimdiden dostum
Hepsi ayri donemler icin ciceklenmede 4 ayri urun var
bud ignitor ilk iki hafta
Big bud 3. Hafta basliyor ve 4 hafta suruyor.
Bud Factor x cicegin basindan sonuna.
Overdrive, big bud ardindan basliyor son hafta yok 2 hafta kullaniyoruz.
Tarantula dallanmada cok etkili bir urun eklersen iyi olur.
Buraya bir liste birakacagim elindeki urunleri bu olculerde kullan

Hepsi ayri donemler icin ciceklenmede 4 ayri urun var
bud ignitor ilk iki hafta
Big bud 3. Hafta basliyor ve 4 hafta suruyor.
Bud Factor x cicegin basindan sonuna.
Overdrive, big bud ardindan basliyor son hafta yok 2 hafta kullaniyoruz.
Tarantula dallanmada cok etkili bir urun eklersen iyi olur.
Buraya bir liste birakacagim elindeki urunleri bu olculerde kullan

sağol dostum @Bigbut yarısı kadar ölçekle başlarım kızların nabzına göre giderim son olarak
tarantula ya alternatif Bud ıgnitor iş görürmü elimde varda o yüzden alırken okudum yeni dallar yapar diyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha *** ** ******* ********* ** *** * **** ***** ** * * * hahahaha* *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • V vdeniz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** ***** **** ******* hahahaha** ***** ** ********** ***** * **** ******* ******** ***** ********
    +1
  • V vdeniz:
    ******* hahahaha******** **** ******** ***** ** ***** ******* ********** ****** ********
    +1
  • fold fold:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
  • fold fold:
  • Houp53 Houp53:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • V vdeniz:
    hahahahahahahaha
  • V vdeniz:
    hahahahahahahaha
  • V vdeniz:
  • P puslu77:
    ******* ********** ****** ********* ***** ********* ******* ****** ****** ******** ********* ******** **** *** **** *** ******* ***** ** ***** ******** ***** ******** *
  • lavrens lavrens:
    *** ** ******* ****** hahahaha hahahaha ******* ******** **** hahahaha ********** ****** ********* ***** ********* ******* ****** ****** ******** ********* ******** **** *** **** *** ******* ***** ** ***** ******** ***** ******** *
  • P puslu77:
    ******** ********* ** ********* *** ******** ** * ***** ********** **** ** ******* ****** hahahaha ***** **** *** ** * ****** * **** ******* ***** hahahaha ****** ***
  • V vdeniz:
    hahahaha *** * * *** hahahaha hahahaha*** ******* ***** ** * ********
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** *** *** **** ******** ** ****** ****** ****** ****** ******* hahahaha *** ***** **** ******* hahahaha** ***** ** ********** ***** * **** ******* ******** ***** ********
  • P puslu77:
    ***** ***** hahahaha****** hahahaha ********* ****** ******* ******* ** ********** *** **** ***** *** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ** **** *** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** * * ******* ***** ********** *** ***** **** ******* hahahaha** ***** ** ********** ***** * **** ******* ******** ***** ********
    lavrens lavrens: ***** ****** * * ******* ***** ********** *** ***** **** ******* hahahaha** ***** **...