Advenced nutriels

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
@Bigbut @Abu Hay'OT

22.gün ciceklenmeye girdi
Bu aşamadan sonra ne yapmalıyım? Sıcaklık 23 dereceden tukarı hıc cıkmıyor nemde 60 70 arası devam ediyor yardımlarınızı beklıyorum.
kanka bitkilerinden çıkan yeni fanların uçları pistil değil. sadece en alttaki resimde pistile benzeyen bir şeffaf kıl var yakından görsem daha net konuşurum. ancak dua et pistil olmasın. bitkin çiçeğe girmek için çok yetersiz eğer bu aşamada çiçeğe girerse, hasatın harcadığın parayı karşılamaz. 18/6 veg döneminde devam daha çiçek için çok erken. en az 2 hafta sonra (onu da en az diyorum) tekrar foto paylaş yazışalım. bitki auto ise zaten kendi zamanını biliyor, photo ise çiçeğe sen sokacaksın, ama uygun zamanda

Micotakis

Yeni üye
kanka bitkilerinden çıkan yeni fanların uçları pistil değil. sadece en alttaki resimde pistile benzeyen bir şeffaf kıl var yakından görsem daha net konuşurum. ancak dua et pistil olmasın. bitkin çiçeğe girmek için çok yetersiz eğer bu aşamada çiçeğe girerse, hasatın harcadığın parayı karşılamaz. 18/6 veg döneminde devam daha çiçek için çok erken. en az 2 hafta sonra (onu da en az diyorum) tekrar foto paylaş yazışalım. bitki auto ise zaten kendi zamanını biliyor, photo ise çiçeğe sen sokacaksın, ama uygun zamanda
Bitki outo indika baskın işik döngüsü 18/6 herzaman. Bu üçüncü growum ilk grow da outo bitkilerin kellelerini koparmiştim fakat bunları koparmayı düşünmüyorum nedemindir bilmiyorum ikinci grow başarısız oldu kulanılmiş toprakla denedim sonuc hüsran oldu 2. Ci growda erken girmişti cicege, bu yeni toprak coco ama bu da erken girdi sanırım sonucu bekleyip görüçem gelişmeleri fotolar atarım bitkiler cılız kaldı an serisi gübre kulanıyorum gübre miktarlarını cok az veriyorum sonuc gördügün gibi oludu.

Micotakis

Yeni üye
Dedigin gibi bütün gübreler var hepsi coco için biyerde bi yanlişlikmi yapıyorum bilmiyorum ilk growumda da bitkiler sitreste girmişti sanırım 30 gün boyunca hic gelişmemişlerdi 30 cu günden sonra coşmuşlardı. Cal mag her sulamada veriyorum şimdiki sulamayı boş yapmayı düşünüyorum sonra gübre miktarını yükselticem bakalım sonuc ne olucak.

acemibalık30

Yeni üye
Dedigin gibi bütün gübreler var hepsi coco için biyerde bi yanlişlikmi yapıyorum bilmiyorum ilk growumda da bitkiler sitreste girmişti sanırım 30 gün boyunca hic gelişmemişlerdi 30 cu günden sonra coşmuşlardı. Cal mag her sulamada veriyorum şimdiki sulamayı boş yapmayı düşünüyorum sonra gübre miktarını yükselticem bakalım sonuc ne olucak.
Cocoda boş sulama yapma derim daha öncede yaptıysan ondan büyüme olamaz

Bigbut

Müptezel
Daha önce hiç boş sulama yapmadım ilkez yapmayı düşünüyordum, ozaman gübre miktarını artırıcam.
Kanka bu coco isi toprak gibi degil.
Bos sulama yok.
Ec metren vardir umarim gubrede ml olayi ile ilerlemiyoruz ec olcuyoruz.
Progrower ustanin yazdigi konulsra bi goz gezdir.
Ec ile alakali olanlara, normal toprsk kafasindan cikman lazim.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka coco medya ile diğer topraklar çok farklı. biri 2-3 günde sulanıyor biri günde 2-3 sulamaya kadar çıkabiliyor. biri oksijenle kuruyor diğeri biyolojisi gereği hemen kuruyor. ikisinin gübre emiş gücü çok farklı vs vs vs.. bir yerlerde yetiştirme hatası yapıyor olabilirsin

Micotakis

Yeni üye
@Abu Hay'OT @Bigbut coco toprak kulanıyorum 4 günden aşagı suladıgımı bilmiyorum, mesala 4 gün önce sulamışım bitkileri! fakat bugün 4. gün yine suladım bitkilerin suya ihtiyacı yoktu fakat sulama geregi duydugum için suladım.ph herzaman 6 olarak kulanıyorum, ec degerine hic bakmadım @Bigbut ilekez ec degerinden bahsetti bende ilkez dikkate eldim daha önce duymuştum ama bitki gelişiminde önemli oldugunu düşünmedim 2004 ten beri cannabis ile alakalı araştırma yapıyoruz fakat yetiştirmek nasıp olmadı herzaman, yani bilgi kirliligi var aklımız da dogru nedir bilmiyorum yetiştirerek ögrenmek en dogrusu eskiden ph lı su verdı şidi ec cikti bitki yetiştirmek labirente döndü yaptıgım masrafa afkanıstandan 20 kılo kubar alırdım ölene kadar içerdim

Bigbut

Müptezel
@Abu Hay'OT @Bigbut coco toprak kulanıyorum 4 günden aşagı suladıgımı bilmiyorum, mesala 4 gün önce sulamışım bitkileri! fakat bugün 4. gün yine suladım bitkilerin suya ihtiyacı yoktu fakat sulama geregi duydugum için suladım.ph herzaman 6 olarak kulanıyorum, ec degerine hic bakmadım @Bigbut ilekez ec degerinden bahsetti bende ilkez dikkate eldim daha önce duymuştum ama bitki gelişiminde önemli oldugunu düşünmedim 2004 ten beri cannabis ile alakalı araştırma yapıyoruz fakat yetiştirmek nasıp olmadı herzaman, yani bilgi kirliligi var aklımız da dogru nedir bilmiyorum yetiştirerek ögrenmek en dogrusu eskiden ph lı su verdı şidi ec cikti bitki yetiştirmek labirente döndü yaptıgım masrafa afkanıstandan 20 kılo kubar alırdım ölene kadar içerdim
Cok haklisin, bilim yerinde durmuyor.
Genetikler gut gide daha dayanikli ve bol hasatli oluyor.
Bu yeni bir tarz.
Sen okumayi seviyorsun anlasilan.

Spectre

Yeni üye
DIKKAT: Arkadaslar 3 lu sette normal dozajin altinda ve 3 urunu esit kullanmadiginizda ph perfect çalışmıyor.
Bu konuya dikkat edelim.
Ayni şey diger advanced urunlerinde de gecerli. Hazirlayacagimiz solüsyonu 1 litreye uygun sekilde hazirlamaliyiz kullanacagimizi kullanip kalani atmalıyız.
şu olay varya hep kafama takılan bi durumdu. hatta mantık yürüterek 400 ml su verıcegımı hesaplayıp 1 ml olan ölçüyüde 0.40 a çekip vermeyi düşünüyordum eyvallah kanka güzel aydınlandı ortam

Bigbut

Müptezel

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****