Ak48 İlk heyecan GROW :)

higthead

Jolly Green
Aynen bu tablo devam. onndeki sulama yazanların yarısı ml ver alıstıraalıstıra. Kacıncı gundeyız? onndeki 4 sulama daha rootjuıce ekle ılerlıyen donemlerde veya bloomda sıcaklıgın artar mobıl klıma veya klıma dusun derım.

higthead

Jolly Green
Bu sulama degıl ondan sonrakı sulama ana gubrelerı koklatırız. bu onndekı sulama 3ml rootjuıce 2 ml actıvera varsa ekle ph ayarla 50ml sula. Bu arada topragı duzeltmezssen toprak altı koklenmen esıt olamayabılır o dag gıbı goruntuyu dıger taraflara toprak ekleyerek duzle dostum. Bide ısıklar kapanınca 1 lt suya hazır su kullandıgın ıcın 1.5 ml calmag ekle ph 6.4-6.5 e getır kızlara ınceden fısfısla yapraktan alım yapıcaz calmag. ppm olcerın var ıse 250ppm ler yeterlı.

casperalive

Kıdemli Üye
Bu sulama degıl ondan sonrakı sulama ana gubrelerı koklatırız. bu onndekı sulama 3ml rootjuıce 2 ml actıvera varsa ekle ph ayarla 50ml sula. Bu arada topragı duzeltmezssen toprak altı koklenmen esıt olamayabılır o dag gıbı goruntuyu dıger taraflara toprak ekleye
toprak eşit oldu. 3_2 ml 1l hazırlıyıp ph 6.2 olacak şekilde 50ml sulamayı led kapalı zamanında mı yapıyım yoksa led açık iken sorun olurmu

higthead

Jolly Green
Isıklar acılmadan yapabılırsın. kapanınca yapmak nem degerını yukseltebılıyor 12 karanlık evresınde.Isık acıkkende yapabılırsın sana kalmıs. Calmaglı yaprak spreyını ısık kapanınca yapıcaksın vantı vs calısıyorsa 20dk falan kapat hemen kurutmasın yapraktakı sulamayı. 20dk sonra vantı kullanıyorsan acarsın.

casperalive

Kıdemli Üye
Isıklar acılmadan yapabılırsın. kapanınca yapmak nem degerını yukseltebılıyor 12 karanlık evresınde.Isık acıkkende yapabılırsın sana kalmıs. Calmaglı yaprak spreyını ısık kapanınca yapıcaksın vantı vs calısıyorsa 20dk falan kapat hemen kurutmasın yapraktakı sulamayı. 20dk sonra vantı kullanıyorsan acarsın.
11 gündür ledler 18-6 çalışıyor.talimatlar not alındı dostum :)

casperalive

Kıdemli Üye
@higthead dostum slmlar kızların güncel resimleri herşey yolundadır umarım :)

IMG-2935.jpg

IMG-2934.jpg

IMG-2933.jpg

IMG-2932.jpg

IMG-2931.jpg

IMG-2930.jpg

IMG-2929.jpg

IMG-2928.jpg

IMG-2927.jpg

higthead

Jolly Green
Maşallah daha bunlar gecen gun ufacıklardı nasıl buyumusler. Dostum inceden dal aralarını acmaya bak dal aralarına ısık gırsın.

higthead

Jolly Green
Elektrık kablosunu 2 bas parmagı uzunlugunda kes kabloyu L şeklınde yap L nın ustu topraga gecır kablonun dıger tarafıyla fan dallarını vs alta dogru nazıkce bastır yanı papatya gıbı ac. Dal araları ısık almıs olur. En ust 2 fana uygulasan kafıdır. Yaprakları buzusturebılırsın sıkıntı yok.

casperalive

Kıdemli Üye
Elektrık kablosunu 2 bas parmagı uzunlugunda kes kabloyu L şeklınde yap L nın ustu topraga gecır kablonun dıger tarafıyla fan dallarını vs alta dogru nazıkce bastır yanı papatya gıbı ac. Dal araları ısık almıs olur. En ust 2 fana uygulasan kafıdır. Yaprakları buzusturebılırsın sıkıntı yok.
@higthead olmuş mu dostum

IMG-E2937.jpg

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Evet olmus ama. 2 kablo bırlesıkya onu teke dusur ve kabloları bıraz yapraga dogru cek yanı yaprak boyle bıraz buzusucek gıbı olucak. alt tarafta ısık alıcak. il kat dal aralarındakı somekler ısık almıyor suan. kabloları saga sola cek haff yaprakları buzusturerek.

casperalive

Kıdemli Üye

higthead

Jolly Green
Bırazdaha yatırabılırsın kok ana dalı tersten cekerek. googleye lst cannabis yaz vıdeolara ve mainlining cannabis yaz videoları ıncele. Photolarda 2 egıtım verebılırsın ızle karar ver onn uzerınden gıdelım egıtıme.

Bu arada bıtkılere fena vantı vuruyor ruzgar stresı yapıcak. Vantıyı bıtkı ıle ısık arasına koy salınım yapsın dırek vurmadan ruzgarı sallandırsın kızları.

Senın yukarıda kabloyla dal acman mainlining egıtımıne dogru gıdıs. Photolarda ben maın egıtımı daha cok sevıyorum baskılıyor ve ıstedıgın gıbın sekıl verebılıyorsun.

casperalive

Kıdemli Üye
@higthead
hemen dediklerini uyguluyorum dostum
lst ve mainlining verim hangisi doğru bir seçim olur ?
lst daha kolay geldi mesala

Son düzenleme:

casperalive

Kıdemli Üye
Bu sulama degıl ondan sonrakı sulama ana gubrelerı koklatırız. bu onndekı sulama 3ml rootjuıce 2 ml actıvera varsa ekle ph ayarla 50ml sula. Bu arada topragı duzeltmezssen toprak altı koklenmen esıt olamayabılır o dag gıbı goruntuyu dıger taraflara toprak ekleyerek duzle dostum. Bide ısıklar kapanınca 1 lt suya hazır su kullandıgın ıcın 1.5 ml calmag ekle ph 6.4-6.5 e getır kızlara ınceden fısfısla yapraktan alım yapıcaz calmag. ppm olcerın var ıse 250ppm ler yeterlı.
@higthead sulama konusunda aynen devam ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FirstGrowing:
    ******* ******* ******* **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* *** ** ******** hahahaha****** ******* ******* ******* **
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha
  • F FirstGrowing:
  • D despotdes:
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
    +1
  • D despotdes:
    ** ***** ******** ******** ******** hahahaha
    +1
  • D despotdes:
    hahahaha* *********
  • İstanbul İstanbul:
    ** * *** *** ********** *** ******** ****** ** ********* ***** hahahaha*** ********** ** **** hahahaha hahahaha ****** ** *** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ****** hahahaha** ******* ******* ****
  • D despotdes:
    ****** ******** **
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • D despotdes:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ** **** ***** ******** ******** ******** hahahaha
  • D despotdes:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** **
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • İstanbul İstanbul:
  • D despotdes:
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • D despotdes:
    *** ***** ****** ** ****** ***** ****** hahahaha* hahahaha* hahahaha*** ***** ** **
  • Emmy Emmy:
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
    hahahahahahahaha********
    Yılmaz27 Yılmaz27: hahahahahahahaha********